MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) (/temat-trance-arty-mat-zo-rebound-reac7-remix)



Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - Druii - 15.06.2014

Cześć

No, ta moja próbka ma już w zasadzie ponad 2 lata i jest jedną z tych prac "zawieszonych" (zalegających w folderze Projects :D)
Coprawda remiks nie jest w klimacie trance, ale wydaje mi się że w tym dziale więcej osób zna kontekst - oryginał.
Co o tym sądzicie? Warto zreanimować i dokończyć?



PS. W 1:13 brzmi jakby bas przyćmiewał piano, a po prostu ściszyłem te piano (powinienem wywalić) - więc tak, wiem :)

Pozdrawiam :)


RE: Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - meatBall - 15.06.2014

posłuchałem oryginału i jakoś średnio mi podchodzi ten wałek,
tutaj początek zdecydowanie bardziej do mnie przemawia - sam początek zajebiście, rimy chyba za mocno troszeczkę, ale ładnie to sobie leci, wchodzi pianinko i gra za mocno niestety, no i można by nad nim jeszcze kapkę popracować bo odgrywa w zasadzie ważną rolę :]
a w momencie jak wchodzi bass to się krzywi - nie podchodzi mi jego barwa, taki dziwny... moim zdaniem nie pasuje :]
ale gitarka na końcu jet fajna, bardzo fajna i nad nią również można by jeszcze przysiąść, ciekawy pomysł naprawdę.

tak więc, bardziej podchodzi mi Twoja edycja niż oryginał :D


RE: Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - cinekkk1 - 15.06.2014

Nawet fajny sub bass, ale chyba jest on trochę za bardzo wyeksponowany w stosunku do reszty. Fajna praca padów w utworze, moim zdaniem brzmią one super, pro :) Piano może troszkę za mocno się wybija. 1:13 - wyszło w sumie coś podobnego do breakbeatu, wyszło to całkiem nienajgorzej. Gitarka co wchodzi przy końcu moim zdaniem całkiem udana i jest chyba najlepszym elementem z całego utworu :).


RE: Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - Rafau - 15.06.2014

Bass faktycznie za bardzo wyeksponowany. Gitarka zajefajna. To może wtyczka Guitar 2? Dorzuciłbym jakieś fx'y. I warto kończyć. :)


RE: Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - jacek666 - 19.06.2014

Podoba mi się brzmienie padów jest na wysokim poziomie gładkie ciepłe i nie za chude. Gitara na końcu też niczego sobie. Natomiast musisz poprawić poziomy pianina. Zamiast ściszac je automatyką wtedy tylko gdy gra bas lepiej było ściszyć je w całym utworze bo jest zdecydowanie za głośne. Pomysł fajny, instrumentarium też, ale pianino, pianino i jeszcze raz pianino.
Pozdro


RE: Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - Squarz Kamel - 22.06.2014

Gitarka lekko za głośna, stopa fajna podoba mi się bass nie ma tej mocy jaka powinna być, nie czuć w nim dołu


RE: Arty & Mat Zo - Rebound (Reac7 Remix) - Druii - 22.06.2014

Gitarka to Steinberg Virtual Guitarist.

No coś z tym basem będę musiał zrobić chyba jednak. Go sie kocha albo nienawidzi :P Chciałem, żeby był taki ciepły, aksamitny, ale chyba będę musiał jednak coś z nim zrobić.
Z pianem ostrożnie będę musiał działać, bo ma dosyć sporą dynamikę.
Nie spodziewałem się jednak, że gitara się tak spodoba ;).

Do perki nikt się nie przyczepił, więc zakładam, że spełnia swoją rolę.

Dziękuję wszystkim za pomocne opinie :)