MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Bar Tar - Heart Of The Planet - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Bar Tar - Heart Of The Planet (/temat-uplifting-bar-tar-heart-of-the-planet)



Bar Tar - Heart Of The Planet - Bar Tar - 16.06.2014

Witam po raz kolejny. Ostatnio mam mały maraton z FL'em z powodu przerwy w pracy, dlatego co chwilę coś wrzucam ;) Mam nadzieję, że słuchanie tego utworu nie przyprawi was o mdłości ;)




RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - Druii - 16.06.2014

Łooo, break świetny, naprawdę :)
Melo super i dobre udźwiękowienie :)

Jedynie mi początek trochę nie podchodzi i może niekoniecznie porywa brzmienie tego plucka, który już od początku gra.

Ale i tak wielki szacun, mi bardzo podeszło :)


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - Evennumbers - 16.06.2014

Allleeeż to ma potencjał! Brawo! Dawno nie otrzymałem tyle pozytywnych wrażeń ze słuchania elektroniki...kurcze, jakby to powiedzieć - bardzo fajny jest ten etap, kiedy człowiek skupia się na tym co najważniejsze, czyli na muzyce, emocjach i klimacie.

Utwór utrzymany w bardzo klasycznej aurze, nie do końca w pozytywnym znaczeniu, tylko co z tego, bo przecież te wszystkie "niedociągnięcia" naprawdę nie mają tak wielkiego znaczenia na takim etapie, kiedy sam w sobie utwór reprezentuje wartością o wiele, wiele więcej, niż doskonale wyszlifowane technicznie utwory, które świecą pustością merytoryczną.

Nie ukrywam, świetna praca, jedna z ciekawszych, jakie miałem w ostatnim czasie okazje przesłuchać - zabrakło mi jednak podania tego wszystkiego w bardziej nowoczesnej formie, bardziej na czasie aranżacji...chociaż kto wie, czy w takiej właśnie nie straciłoby to wszystko na klimacie.

Jak pisałem ostatnio - dobry kierunek!
Jeśli jesteś cierpliwy i chciałbyś spróbować pójść dalej, odezwij się PM - mam pewien pomysł ;)


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - cinekkk1 - 16.06.2014

Przesłuchałem całe, i powiem, że jest fajnie :) Gdybyś nie pracował, to pewnie wydawałbyś już w dobrych labelach :D. Nie wiem jakie jest twoje doświadczenie z muzyką, ale to brzmi nieźle, słychać w tym potencjał, i że trochę znasz się na muzyce :)


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - ViVi - 17.06.2014

Początek jest genialny, uwielbiam ten kwas. Z tego utworu nie podoba mi się jedynie sama końcówka melodii, np. w 1:47 i 4:00. Cała reszta jest świetna, czuć mocno nostalgiczny klimat i można odlecieć. :)


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - meatBall - 18.06.2014

przesłuchałem już kilkanaście razy Twój wałek, z początku średnio mi przypasował, ale w końcu się odnalazłem :] no i w końcu mogę posłuchać w chałupie, a nie w robocie na kriejtiwach... naprawdę klimatyczna jest Twoja twórczość, ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć traki w podobnym stylu, zwłaszcza wśród ludzi, którzy kiedyś takowymi właśnie się charakteryzowali :/ Break jest uroczy, bez kitu, uwielbiam takie cieplaki, od razu skojarzył mi się Will Holland - Timeless, łojoj ile człowiek się napływał przy takich klimatach :P co do techniki, to powiem tylko, że dołu mało trochu i wincyj się nie czepiam, bo akurat w tym przypadku merytorycznie robota jest wykonana na pięć :D pozdro


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - jacek666 - 19.06.2014

Całkiem interesujący materiał zwłaszcza breakdown, który z wszystkiego wyszedł najlepiej. Jedyne co mi nie pasuje to lead, który odgrywa melodię: Za daleki cutoff filtra LP. Jak dla mnie powinien mieć trochę więcej średnicy bo czuje że jest za chudy.
Poza tym spoko kawałek. Lepiej nie wracaj do pracy bo Ci to służy :D


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - FL FAN - 19.06.2014

Już tutaj przedmówcy zwracali uwagę na początek, break, rozwinięcie, klimat... więc cóż mogę dodać ?

Z pewnością klimat jest mocno odczuwalny i charakter nagranie również swój ma za sprawą dobrze wypracowanych elementów i aranżacji. Na pewno zwracają uwagę nieco eksperymentalne brzmienia i tony, a ich spójny dobór nie jest łatwy przy tego typu muzyce. Przestrzeń jest urozmaicona, zbudowane przejścia na pewno również zasługuje na wzmiankę i pozytywną ocenę. Rytm i melodia się uzupełniają, nie ma tu luk, które można by wypełnić, użyte efekty i brzmienia są zbalansowane i przemyślane. Jest to nagranie ukazujące kreatywność autora ;)


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - Squarz Kamel - 22.06.2014

Chętnie bym ocenił ale chyba już usunąłeś utwór z sc, jak znów dodasz wrócę z editem :)


RE: Bar Tar - Heart Of The Planet - Bar Tar - 23.06.2014

Cytat: Gdybyś nie pracował, to pewnie wydawałbyś już w dobrych labelach

okej, rzucam robotę ;D

Dzięki za opinie, wiem że moja muzyka jest w dość klasycznym stylu. Jednak uważam, że to jest własnie prawdziwy uplifting. Taką muzykę czuję. Utwór usunąłem bo staram się o wydanie w labelu ;)