MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) (/temat-liquid-variax-operations-liquid-ice-test-surreal-l)



Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Cloudie - 26.07.2014

100% synteza + nieustanne procesy na dźwiękach od początku do końca. Początkowo kawałek miał nazywać się Sky Test.



Bazowy gatunek: BRAK + Experimental, Electronica, Glitch, AMBIENT + elementy DRUM&BASS

Inspirowałem się trochę trochę Autechre, oraz soundtrackiem z ACE COMBAT 3





RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - artefaktdnb - 26.07.2014

elementy dnb nie rozśmieszaj mnie , w popowych kawałkach występuje np głęboki bass też byś go wrzucił do działu drum n bass ?


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Zirds - 26.07.2014

Nie panosz się kolego, jak zaproponował ten utwór w dziale DnB to niech tutaj będzie. Nie wszystko co ma synkopowaną linie perkusyjną czy zawiera elementy neuro, liquid, czy inne clownstepy musi być DnB.


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Cloudie - 26.07.2014

To bardziej experymentalny kawałek. Nie widzę problemu w przeniesieniu do elektroniki - sporo składowych jest z różnych gatunków niebliskich dnb.


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Zirds - 26.07.2014

A tak w ogóle to robię pierwszy odsłuch bo wcześniej nie dałem rady...

PRZEPIĘKNY!


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - artefaktdnb - 27.07.2014

(26.07.2014, 19:39)ZetZet napisał(a): Nie panosz się kolego, jak zaproponował ten utwór w dziale DnB to niech tutaj będzie. Nie wszystko co ma synkopowaną linie perkusyjną czy zawiera elementy neuro, liquid, czy inne clownstepy musi być DnB.

to teraz rozjebałeś system


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - artefaktdnb - 31.07.2014

uwaga na ZetZet na priv proponował mi miłość analną




Mam nadzieje, że trzytygodniowa banicja ostudzi Twój temperament.

To Twoje drugie konto na forum, wsześniej dostałeś bana permanentnego.

Jeżeli chcesz korzystać z forum to się zachowuj.

Ban za wulgaryzmy, wszczynanie konfliktów oraz ogólne, częste łamanie regulaminu forum.

Jeżeli w czasie trwania blokady utworzysz kolejne konto, dostaniesz bana na ip, a konta będą usuwane.


Herman



RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Abaddon - 1.08.2014

Ja zawsze lubiłem Eksperymentalne klimaty. Można się bawić dźwiękami do woli i nikt Ci nie zarzuci, że coś tam blablabla to nie ten gatunek bo nie ma tego czy tamtego. Robisz jak Cię poniesie. :D
A co do kawałka, niezły, nadawałby się do jakiegoś Shooter'a 2D w klimatach R-Type Delta. Przestrzeń jest niezła, dźwięki mnie nie wkurzają, pad przyjemny.


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Cloudie - 1.08.2014

(26.07.2014, 20:49)ZetZet napisał(a): PRZEPIĘKNY!

Aż tak ? OK. Dzięki.



(1.08.2014, 20:35)Abaddon napisał(a): Ja zawsze lubiłem Eksperymentalne klimaty. Można się bawić dźwiękami do woli i nikt Ci nie zarzuci, że coś tam blablabla to nie ten gatunek bo nie ma tego czy tamtego. Robisz jak Cię poniesie. :D
A co do kawałka, niezły, nadawałby się do jakiegoś Shooter'a 2D w klimatach R-Type Delta. Przestrzeń jest niezła, dźwięki mnie nie wkurzają, pad przyjemny.



Częściowo kawałek jest zainspirowany ścieżką z gry konsolowej (Ace Combat 3) głównie te "wypływające" z padami "uderzenia" i elementy perkusji druga część inspiracji to inspiracje z modyfikacjami perkusji od Autechre choć u Autechre przeważnie rozciągają się do 10 minut krótkie loopy/tła, a ja trochę bardziej się tutaj pomęczyłem ze strukturą. Lubię swobodę i duże modyfikacje na przestrzeni struktury całego kawałka. Dzięki.


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - eightrate - 2.08.2014

Kompozycja technicznie całkiem w porządku . Muzycznie jak dla mnie za dużo plumkaczy , pik pok, i podobnych pikaczu , ale myslę że zwolennicy się znajdą . Powodzenia


RE: Variax Operations - Liquid Ice Test (surreal L) - Dubby Spliff - 29.08.2014

dobry shit :D ja wrzuciłbym to do elektroniki ;]