MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Oto ja :D - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Oto ja :D (/temat-oto-ja-d)



Oto ja :D - STLKR CLL - 28.07.2014

Na samym początku chcę powiedzieć, że takiego forum szukałem! Mogę w końcu z kimś poga... popisać o tym, o czym lubię - o muzyce klubowej.

Ciekawe kto zechce pisać z 15 latkiem :D . Tak, mam 15 lat, muzyki klubowej słucham od 2 - 3 lat, tworzę ją od roku. Mówiąc "muzyka klubowa" mam na myśli szczególnie progressive i dirty house. Po prostu je kocham ^^ .

Samo tworzenie muzyki (w demo FL :/) za bardzo już mnie nie zaspokaja. Czuję, że zaraz do miksera mnie będzie ciągnęło... w zasadzie już mam ochotę grać na imprezach :D . Ale, wszystko w swoim czasie.

Ach, no tak. Na wsi (mieszkam właśnie na wsi) nie ma takiego dobrego "startu" w DJ'ce. No, jeżeli mam grać disco polo, to dziękuję :D . Kiedyś mieszkałem w mieście, lecz musiałem się przeprowadzić. W mieście tym (Inowrocław żeby nie było tajemniczości) jest klub, do którego z pewnością pójdę. Pytanie tylko kiedy? xD

No i na koniec przedstawię się (na początku miejsca nie było :D ). Szymon Krzyżański jestem.


RE: Oto ja :D - FELIX G - 28.07.2014

Czesc, wiek nie jest wazny to tylko liczba :)


RE: Oto ja :D - Squirrel wax - 28.07.2014

sometimes things get complicated


RE: Oto ja :D - Head - 28.07.2014

(28.07.2014, 22:21)StalkerCell napisał(a): Ach, no tak. Na wsi (mieszkam właśnie na wsi) nie ma takiego dobrego "startu" w DJ'ce. No, jeżeli mam grać disco polo, to dziękuję :D .

Eeee sam jestem ze wsi ;P W miejscowości w której mieszkam byl kiedyś klub Ibiza [potem 300 :D Wulkan i chyba coś jeszcze w międzyczasie aż w końcu zamknęli]. I nie grali tam disco relax tylko dużo dobrego techno, a nie rzadko nawet Hardstyle - i nie nustylowe klimaty tylko Early ;P

No i witam Cię na forum :) odsłuchuj, komentuj, bądź aktywny, a opinii przy trackach Ci nie zabraknie.
Pzdr


RE: Oto ja :D - OProject - 29.07.2014

Witamy kolege! ;)
(28.07.2014, 23:51)Headwave napisał(a):
(28.07.2014, 22:21)StalkerCell napisał(a): Ach, no tak. Na wsi (mieszkam właśnie na wsi) nie ma takiego dobrego "startu" w DJ'ce. No, jeżeli mam grać disco polo, to dziękuję :D .

Eeee sam jestem ze wsi ;P W miejscowości w której mieszkam byl kiedyś klub Ibiza [potem 300 :D Wulkan i chyba coś jeszcze w międzyczasie aż w końcu zamknęli]. I nie grali tam disco relax tylko dużo dobrego techno, a nie rzadko nawet Hardstyle - i nie nustylowe klimaty tylko Early ;P

Early <oh> Heart Czemu ja tam nie mieszkałem :(


RE: Oto ja :D - headlike - 29.07.2014

Siemka! Miło mi widzieć kogoś kto jest w podobnym wieku i lubi tę samą muzykę. ;) Może w przyszłości jakiś wspólny utworek powstanie. :D


RE: Oto ja :D - STLKR CLL - 29.07.2014

(28.07.2014, 22:48)Sivelis napisał(a): "Oto Ty" ;D

Witamy na forum.

"dirty house" ? ciekawi mnie o jakich producentow Ci chodzi :]

Electro House na pewno Nicky Romero tworzył/tworzy. Chociażby jego "Legacy". I chyba Alesso (w utworze "Loose My Mind" w refrenie mam wrażenie, bass słyszę). Poza tym Tom Swoon ("Not To Late", "Wings"), Showtek ("Booyah"), Dyro ("Radical" na przykład).

@VIC L!ke - może coś wyjdzie, ale moje demo FL'a to znacząco ograniczy :F

Dzięki za tak fajne powitanie ;)


RE: Oto ja :D - Spidfirerz - 29.07.2014

(28.07.2014, 23:51)Headwave napisał(a): Eeee sam jestem ze wsi ;P W miejscowości w której mieszkam byl kiedyś klub Ibiza [potem 300 :D Wulkan i chyba coś jeszcze w międzyczasie aż w końcu zamknęli]. I nie grali tam disco relax tylko dużo dobrego techno, a nie rzadko nawet Hardstyle - i nie nustylowe klimaty tylko Early ;P

No i witam Cię na forum :) odsłuchuj, komentuj, bądź aktywny, a opinii przy trackach Ci nie zabraknie.
Pzdr


Headwave wbijam do Cb na NU STYLE MOTHERFUCKER :D !


RE: Oto ja :D - Revnotes - 29.07.2014

Cześć,

Gdybym mógł tak się cofnąć o te kilkanaście lat i rozpocząć w Twoim wieku być może teraz nie traktowałbym tego jako hobby.

Miłego pobytu na forum.


RE: Oto ja :D - headlike - 29.07.2014

(29.07.2014, 13:20)StalkerCell napisał(a): @VIC L!ke - może coś wyjdzie, ale moje demo FL'a to znacząco ograniczy :F

Poczekamy... zobaczymy... :D


RE: Oto ja :D - sowa - 30.07.2014

Witaj :)


RE: Oto ja :D - Nelldie - 1.08.2014

cześć :)


RE: Oto ja :D - Tomi - 2.08.2014

Witamy :D