MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. E.F.G. - Another Chapter EP - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. E.F.G. - Another Chapter EP (/temat-progressive-e-f-g-another-chapter-ep)



E.F.G. - Another Chapter EP - efg1 - 30.07.2014

Siema,

Chciałbym się pochwalić nową epką którą zrobiliśmy wspólnie z Neptunem 505.

Pierwszy numer - Another Chapter powstał we współpracy z dwiema Paniami skrzypaczkami. Typ utworu to progresywna podróż.



Drugi kawałek - Down The Avenue, przeciwieństwo pierwszego. Prosty i bardziej "pompujący".



Co myślicie?


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Cloudie - 30.07.2014

1 Słucham drugi raz....klimatyczne, relaksujące... Pady i filtrowane szumy, flet, arp, skrzypce, break, plucks współgrają...Instrumentalne wstawki robią swoje podobnie jak filtrowane przejścia. Jedyne co tu jest monotonne to arp, ale na szczęście w dalszej części zanika na rzecz bardziej żywego przejścia....po czym znów się pojawia - ten arp bardzo daje się we znaki. Troszkęmało urozmaiceń w rytmice/perce ale ogólnie jest całkiem ciekawie - z samego założenia kawałka.


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Faden - 30.07.2014

Nr. 1 to dla mnie ambient i niema zbyt wiele wspolnego z housem. Jest w tym troche chill-out z nutka housowego beatu oraz delikatnie deepowe, czyli mieszanka. Swietnie relaksujace brzmienie i te instrumenty oraz spiewy. Slychac, ze masz to w jednym palcu i wypracowales swoj unikatowy styl. Nawet chcac sie do czegos przyczepic, to niema do czego, bo to samo przemawia. Mysle, ze ten utwor powinienes wrzucic na dzial "Electronica" Tam na pewno spotka sie z 100% zrozumieniem. "5"

Nr. 2
I to jest najlepszy przyklad niekomercyjnej progresji. To ten sam progressive, ktory znam z wytworni "Anjuna" lub z tej mniej komercyjnego odlamu "Armady", ktora promuje takze to oprocz "Trance" Twoj utwor na pewno zagosci u mnie na mikserze, bo elegancko sprawdzi sie z mieszanka "Deep" Oba oceniam na "5" i chyba nieda rady nizej. Kiedy bedzie mozna kupic?

PS.A co z "Dusk Avenue"? Czemu nadal niemozna kupic skoro juz tyle czasu minelo?


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Alex fat - 30.07.2014

Oba swietne nomery , podobna muze robia ci kolesie , pewnie zchecia będą chcieli supportowac , podbij donich. :). Zawsze to promocja , oblukaj profil. :) Pozdrawiam

https://soundcloud.com/cream-deep-fog


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - efg1 - 30.07.2014

Dzięki za komentarze chłopaki.

Dusk Avenue z Aitrą wychodzi 5 sierpnia. Powyższy materiał 18 sierpnia. Dzięki za cynk Alex, obu Panów znam bardzo dobrze (świetne numery robią!), już mają te utwory ;)


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Thomas - 30.07.2014

I:
Nie podchodzą mi takie klimaty, ale ten jest wykonany bardzo dobrze. Podoba mi sie wyraźny i mocny sub. Perkusja ładnie prowadzi utwór. Aranżacyjnie miazga! Technicznie jak na mój gust, to jest bardzo dobrze. Kawał dobrej roboty.

II:
I właśnie takie klimaty preferuje. Strasznie podoba mi się wokal. Utwór leci sobie pomalutku i strasznie relaksuje. Dobrze się tego słucha. Dawno nie słyszałem na forum tak lajtowego hałsu. Macie potencjał chłopaki :)


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Adamzzz - 30.07.2014

Naprawdę inspirujące utwory! Gdybym usłyszał coś takiego w jakiejś restauracji albo sklepie od razu bym się spytał o nazwy tych kawałków.
Gratuluję pomysłu i po kryjomu troszkę zazdroszczę umiejętności hehe.
Wszystkiego dobrego


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - efg1 - 30.07.2014

@kay, dzieki, taka opinia bardzo cieszy!

Tak wydajemy, juz niedlugo. W Polskiej wytworni Electronic Tree, ktora mozna powiedziec wspoltworzymy juz od jakiegos czasu. Na marginesie - Aitra rowniez :)


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - kingshize0666 - 30.07.2014

Fajne :)


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Aitra - 5.08.2014

Down The Avenue dla mnie najlepsze , klimat rewelacyjny ale to juz wiesz ;)

P.S. Natomiast Dusk Avenue mozna kupic tutaj --> http://www.beatport.com/release/va-triangle-13/1348402


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Stanwell - 6.08.2014

Ja chyba wolę drugi utwór, ale oba są udane!


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Revnotes - 17.08.2014

Te wszystkie tekstury są przepiękne, bardzo emocjonalny numer, wielki szacun stary. Another Chapter jest dla mnie bezwzględnie numerem jeden ostatnich dni. Drugi numer to już inna bajka, ale również pieczołowicie wszystko dobrane i wyważone.


RE: E.F.G. - Another Chapter EP [Electronic Tree] - Audionectic - 18.08.2014

1.Bardzo fajny klimacik.Niby niema jakiegos motywu przewodniego ale super się słucha.Naprawdę czuć emocje.Fajnie siedzi perkusja.
2.Taki progres to sie podoba.Eleganckie wykonanie.Bardzo znajomo brzmi wokal,klarownie,wszystko ma swoje miejsce.
Udane projekty
Pzdr