MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
She's Waiting (Remix Contest) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: She's Waiting (Remix Contest) (/temat-she-s-waiting-remix-contest)

Strony: 1 2 3


She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 5.08.2014

Cześć wszystkim,

Wspólnie z Salut Records i oczywiście moją mega cierpliwą wokalistką Ritą Raga mamy przyjemność ogłosić pierwszy oficjalny konkurs na remix utworu mojego autorstwa - "She's Waiting". Mam nadzieję, że dla kilku z was spodoba się na tyle, że nie będziecie sobie mogli odmówić przyjemności zmontowania konkursowych remixów. Numer sam się miksuje ;P

Siebie i Rity szczególnie wylewnie przedstawiać nie będę, bo część z was powinna nas kojarzyć, jeśli nie - zapraszam na moje profile muzyczne (nie wiem czy mogę podać tu linki, więc nie wstawiam, znajdziecie). W skrócie taki ze mnie domorosły "producent", gdzieś tam szukający własnego stylu. Natomiast Salut Records to młodziutki polski net-label, założony w 2012 roku, który do tej pory preferował utwory w stylistyce HH, a obecnie rozszerza asortyment o numery klubowe.

Reguły zabawy: Salut Rec. otwiera się na inne gatunki, a więc nie zamierzamy narzucać preferowanego stylu, więc każdy track jest mile widziany i każdemu poświęcimy tyle samo czasu. Na wasze prace czekamy do 20 Sierpnia br. wkrótce potem ogłosimy wyniki, dowiecie się, które remixy znajdą się na E.P. Wszystkie prace prosimy zamieszczać na swoich profilach SoundCloud bez możliwości pobierania, przynajmniej do momentu ogłoszenia wyników konkursu. Jeżeli ktoś z przyczyn osobistych lub bliżej nieokreślonych nie posiada i nie chce posiadać konta na SC, swoją pracę powinien przesłać na mój e-mail: elnanter@yahoo.pl. Remixy nie mogą być wydawane za pośrednictwem innych wytwórni bez zgody Salut Records.

E.P. trafi do wszelkiej maści sklepów internetowych z Beatportem, iTunes, Spotify, Deezerem i Amazonem na czele.
Niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie sprezentować wam nagród materialnych, więc mercedesów się nie spodziewajcie.
Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych informacji - zapraszam na PW.
Liczę na was ;)

Remix Pack:

[zs]http://www7.zippyshare.com/v/35518242/file.html[/zs]

Preview:



PS: Oczywiście wszystkie prace trafią na to jakże zacne forum xD



RE: She's Waiting (Remix Contest) - headlike - 5.08.2014

Może jakiś remixik sklęcę... Tym razem się zainsteresowałem hardstylem, więc możecie się spodziewać coś w tym gatunku... ;) A linki oczywiście podrzucamy w tym temacie, tak?


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 5.08.2014

Oczywiście :) ale jeżeli wolisz w inny sposób, też nie widzę przeciwwskazań.


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Head - 5.08.2014

Wokal piękny <3 tylko pogratulować takiej wokalistki :)
może coś szybko posklejam, ale raczej udział w conteście nie wezmę.
Pozdrawiam.


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Castiel - 5.08.2014

to ja tez spróbuję coś wykręcić :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 5.08.2014

(5.08.2014, 21:24)Headwave napisał(a): Wokal piękny <3 tylko pogratulować takiej wokalistki :)
może coś szybko posklejam, ale raczej udział w conteście nie wezmę.
Pozdrawiam.

Przekażę, a może sama tutaj zajrzy ;)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Spidfirerz - 6.08.2014

EXtra vocal !! Wchodze w to ;P


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Stiopa - 6.08.2014

To i może ja coś skleje :D Ostatnio coś mi te remixy się wkręciły :D
Pozdro


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Wappa - 6.08.2014

Mercedesa może niekoniecznie, ale chociaż Żuka? ;> XD Jak nie zamulę, to może coś wykręcę.


RE: She's Waiting (Remix Contest) - sowa - 6.08.2014

Bez obrazy, ale wokal jedzie amatorką i brakiem talentu czy nawet umiejętności. Tego się raczej słuchać nie da ;) Radziłbym szukać nowej wokalistki :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 6.08.2014

Rita z pewnością by napisała, że taką ma barwę, jednemu się spodoba drugiemu nie. Swego czasu o tym burzliwie dyskutowaliśmy ;)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - sowa - 6.08.2014

Owszem była już dyskusja o tym i dlatego dziwię się, że po takim czasie nie słychać progresu. Nie chodzi o barwę a o wymowę. Ewidentnie język angielski nie jest dla niej bo brzmi to strasznie. Niech spróbuje z językiem polskim, albo niech zacznie ostro wkuwać i ćwiczyć dykcję bo daleko z tym nie zajedziecie ;)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 6.08.2014

Sawa ja Ciebie na prawdę szanuję jako forumowicza. Imponował mi Twój spokój, gdy pozostali admini tracili cierpliwość w niektórych kwestiach. Prywatnie Cię po prostu nie znam, ale mam prośbę, a może taką małą dygresję, otóż ten wątek dotyczy konkursu, więc właściwie wypowiadają się w nim osoby zainteresowane udziałem. Po cholerę komentować komuś w takim miejscu czy produkcja jest dobra czy nie, czy wokalistka jest pobożną chrześcijanką czy jedynie starym obleśnym wąsaczem podszywającym się pod słodkim pseudonimem i czyhającym na nas i nasze dzieci .

Na prawdę będę Ci ogromnie wdzięczny, jeżeli skomentujesz mój track, gdy trafi do odpowiedniego działu, a na razie uruchom swoją silną wolę i hamuj się ^^. Mam swoje powody, żeby współpracować z Ritą i mimo szczerych chęci wiele stary nie wskórasz .



RE: She's Waiting (Remix Contest) - Herman - 6.08.2014

przydałby się wokal na sucho bo ucieka tonacja mijscami :D no i cły środek zajmuje w miksie i nie ma jak tego zmienić by brzmiało w miarę :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Squirrel wax - 6.08.2014

sometimes things get complicated


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Herman - 6.08.2014

nie skumałeś xd to była sugestia, bo nie każdy lubi wokal wet w paczce :D


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 6.08.2014

Służę uprzejmie :) - http://www36.zippyshare.com/v/21521828/file.html


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Herman - 6.08.2014

Pięknie dziękuje :D przy okazji zarzuce demufkje, wczoraj w nocy przysiedziałem, bo mnie melodia ujęła xd

Ogólnie w FLu nie tykałem nic przez ponadd mięsiąc, więc pewnie brzmi dziewiczo :D




RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 6.08.2014

Całkiem ładnie się zapowiada, a wokal pewnie na szybko sklejony, bo zakopany tak głęboko ;)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - headlike - 6.08.2014

Elnanter nie pogniewasz się jak ci trochę progresję akordów zmienię? Albo tak bardzo? :D