MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
She's Waiting (Remix Contest) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: She's Waiting (Remix Contest) (/temat-she-s-waiting-remix-contest)

Strony: 1 2 3


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 14.08.2014

lol trzeba było na razie (bo rozumiem, że to bez miksu jest) wyciszyć ten sub, bo zagłusza wszystko ;)
Całkiem niezła, choć bliźniaczo podobna do mojej wersji, cóż więc musi mi się podobać :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Thomas - 14.08.2014

Nie wiem na czym odsłuchujesz, ale u mnie sub jest tam gdzie być powinien i niczego nie zagłusza. Fakt, bardzo podobne do oryginału. Postaram się to zmienić. Pozdro :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 14.08.2014

Odpaliłem na słuchawkach Beyerach DT770Pro, a następnie na monitorach Tannoy Reveal 601A, ale takie rzeczy są chyba do usłyszenia na każdym sprzęcie, kwestia przyzwyczajenia. Pewnie zmęczony słuch masz. Mi się to ciągle zdarza.


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Thomas - 14.08.2014

Pewnie masz rację. Sprawdzę to na spokojnie, kiedy uszy odpoczną :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Tomi - 14.08.2014

(12.08.2014, 7:06)T-Sted napisał(a): Szkoda, że nic z tego nie wyszło. Do momentu do którego poprzedniego posta nie napisałeś miałem coś takiego:



Ale w sumie zadowolony jestem, trochę podniosłem skilla xD
Może nawet uda się to skończyć.

Jakbym Markusa Schulza słyszał :)

Kick nie pasuje, do wymiany.


RE: She's Waiting (Remix Contest) - MAB - 14.08.2014

https://app.box.com/s/x2kgx86f3sp5s4ebisai
mój remiks:)
Przepraszam, że z box.com a nie z SC


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 15.08.2014

Wybaczone :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Kaper - 19.08.2014

Poszło :D Na SC masz priva ;]
MAB a Ty dalej swoje :D :P

EDIT:
teraz dopiero zauważyłem, że po sprawie :D hehehee :D Najwyżej poleci na WM :D


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 19.08.2014

Tak, MAB podesłał, jego praca jest na prawdę dobra, ale nijak mi to stylistycznie nie pasuje do pozostałych, niestety :(. Wciąż jednak się zastanawiam nad włączeniem jego wersji do E.P. choć bez wydawcy (czyli za free), to i tak nic wielkiego ;(. Postaram się możliwie jak najwcześniej, może już 21-go powrócić z info podsumowującym.



RE: She's Waiting (Remix Contest) - MAB - 19.08.2014

Jak się da to ekstra jak nie też fajnie:) Pozdro


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Revnotes - 21.08.2014

Obiecałem podsumowanie, więc oto i jestem czy to się komuś podoba czy nie ;)

Bardzo szczerze wszystkim razem i z osobna dziękuję za wzięcie udziału w moim konkursie, nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo podbudowały mnie wasze zgłoszenia. Część remixów brzmi na prawdę na świetnie, aż pozazdrościłem niektórym umiejętności i przy okazji zrozumiałem jak wiele jeszcze można wycisnąć z moich konceptów. Wnioski nie pójdą w las, mam nadzieję.

Zastanawiałem się czy jest sens pchać tu jeszcze raz wszystkie produkcje, ponieważ one właściwie już w tym wątku się znajdują. Koniec końców postanowiłem powtórzyć tylko trzy z nich, które moim zdaniem zostały poprawnie wykonane pod kątem technicznym (na pewno wstydu nie przynoszą ich twórcom) oraz w jakimś tam choć niedużym stopniu są do siebie zbliżone stylistycznie.

Niestety nagród materialnych nie przewidywałem, ale wszystkie trzy remixy trafią na moje profile muzyczne. Wiem, że miodu z tego nie będzie, ale jak usłyszy je choćby jedna osoba więcej, niż jakby ich tam nie było, to już coś, prawda? ;)

Zwycięskie remixy, które znalazły się na She's Waiting E.P. to:

Revnotes ft. Rita Raga - She's Waiting (Stiopa Remix):



Revnotes ft. Rita Raga - She's Waiting (radasK Remix):



Revnotes ft. Rita Raga - She's Waiting (Eternal Sunset Remix):



We wszystkich urzekł mnie klimat oraz wykonanie pod kątem technicznym. Oczywiście wszytkie tracki łącznie z oryginałem są do pobrania za free. Lajkujcie, komentujcie, udostępniajcie.

Na koniec, króciutko w temacie pozostałych zgłoszeń:

1) Herman, szkoda że poprzestałeś na demo, chętnie bym Cię widział na E.P. Demo zapowiadało się obiecująco, no ale cóż.

2) Castiel, w sumie z technicznego punktu widzenia źle nie jest, można by przymknąć oko, ale klimat do mnie nie trafił, zbyt mocno to eksperymentalne. Mimo to szacun za pomysł, namieszałeś tam ;)

3) Headlike, niestety u Ciebie już samo wykonanie pod kątem technicznym zaważyło na mojej decyzji, miks jest niestety zbyt słaby aby był sens promować ten track, gdzieś dalej. Nie mniej mam nadzieję, że wyniosłeś z tej przygody coś pożytecznego i czegoś się przy okazji nauczyłeś.

4) Quantum Spark, szkoda że tak wcześniej usunąłeś linka, niestety nie pamiętam szczegółów, więc trudno mi teraz napisać co zadecydowało ;)

5) T-Sted, dlaczego poprzestałeś na demo? Brzmi to bardzo emocjonalnie, stylistycznie najbardziej mi to siedzi, no ale cóż, odpuściłeś, żałuję.

6) Thomasx17, niestety kolejne demo, tylko demo. Tutaj miks jest jeszcze do dopracowania, więc trudno mi się odnieść, co by z tego wyszło, ale stylistycznie mi odpowiada.

7) MAB, a tutaj tylko i wyłącznie gust zadecydował, bo wykonanie jest bardzo ładne. Inne niż wszystkie, kojarzy mi się z bollywoodem :) Teraz żałuję, że bardziej nie doprecyzowałem stylistyki w ogłoszeniu, chociaż wtedy pewnie by nie powstał ten remix i byłoby szkoda.

8) Kaper, czyli mój następny dylemat. Kilka razy już prawie repostowałem Twój numer, ale po chwili zawahania rezygnowałem. Szkoda, że technicznie mocniej nad tym nie popracowałeś, bo jest potencjał, tylko troszkę ten miks kuleje w mojej opinii oczywiście.

Jeżeli ktoś życzy sobie okładkę do swojego remixu, a może w przyszłości komuś się bootleg zamarzy, zapraszam do pobierania - tutaj.
Do następnego razu, liczę na was ;)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - T-Sted - 21.08.2014

(21.08.2014, 19:24)revnotes napisał(a): 5) T-Sted, dlaczego poprzestałeś na demo? Brzmi to bardzo emocjonalnie, stylistycznie najbardziej mi to siedzi, no ale cóż, odpuściłeś, żałuję.

Ze mną to tak zawsze jest - słomiany zapał. Ktoś mi tam doradził żebym usunął wokal bo nie pasuje i rozsypała się cała moja koncepcja na remiks.
Bo gdy usunąłem ten wokal to zupełnie zmienił się charakter całości i tak na prawdę już niezmiernie mało łączyło moją interpretację z oryginałem. Wchodziłaby w grę zmiana aranżacji, a wtedy to już zupełnie - a to bas by mi nie odpowiadał (a suba długo robiłem i żal byłoby mi go zmieniać), a to jeszcze coś nie tak. I się posypało. Ale co się nauczyłem - to moje. Może następnym razem. A gdyby jednak udało mi się skończyć to podeślę link :) tak dla zabawy.
Pozdrawiam i gratuluję laureatom ;)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Thomas - 21.08.2014

Cytat:6) Thomasx17, niestety kolejne demo, tylko demo. Tutaj miks jest jeszcze do dopracowania, więc trudno mi się odnieść, co by z tego wyszło, ale stylistycznie mi odpowiada.

Niestety, podobnie jak T-sted mój zapał kończy się bardzo szybko. Utwór wprawdzie praktycznie skończyłem, ale nie miałem już chęci i czasu go dopracowywać. Brak chęci, brak czasu i niestety kolejna produkcja do kosza. Może znajdę czas, by zająć się jeszcze tym remix'em, zobaczymy. W każdym razie fajnie było móc pobawić się i nauczyć kilku nowych rzeczy. Szczere gratulację za tą epkę zarówno Tobie jak i autorom zwycięskich remixów :)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - MAB - 21.08.2014

Co do mojego remiksu.... Dobrze, że nie dałeś ograniczeń gatunku muzyki.
:)


RE: She's Waiting (Remix Contest) - Herman - 24.08.2014

Ja to kiedyś skończe xd http://musicproducers.pl/temat-house-revnotes-ft-rita-raga-she-s-waiting-no-artist-remix?pid=77125#pid77125