MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) (/temat-electronica-francesco-kationi-forestry-nymphs-original-mix)



Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - FrancescoKationi - 15.08.2014

Wykonawca: Francesco Kationi
Tytuł: Forestry Nymphs
Czas: 4:42
Gatunek: Electronica/Techno
Jakość: Mp3 320kbps


Witam i zapraszam do sprawdzenia mojej najnowszej produkcji prosto ze stajni Kationi. Jeszcze w nim coś podziałam wiem, że miks leży ale nie potrafiłem go ogarnąć i poczekam z ogarnianiem miksów do września jak zakupię monitory. PozBro

Have a Nice Trip




RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - Adamzzz - 15.08.2014

Mimo że kawałek nieco monotonny to ładnie buja i nie wynudziłem się. Klimat tajemniczy i wprost idealny do narkotykowych podróży w umysł lol Nie żebym coś...
Fakt, miks jest nieco niewyraźny i przydałoby się trochę więcej wysokich częstotliwości, ale to pewnie ogarniesz już na nowych monitorach.
Podsumowując - bardzo udana produkcja.
Podrawiam :)


RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - Miravsky - 15.08.2014

Miks jest jak dla mnie ok tylko bardziej bym urozmaicił całość, jakieś nowe instrumenty dodał itd.


RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - F.P.P - 19.08.2014

Ten początkowy szumik lepiej by zabrzmiał gdybyś go szeroko rozrzucił. Smutaśna melodia, trochę nijak się ma do dalszego materiału. Ładna stopa i bass. Od 1:13 ładnie to pracuje, trochę góry brakuje :D. Trzeba było zacząć od samego stopy basu i hi-hatów i stopniowo dodawać warstwy melodyczne, trochę za dużo na raz gra w warstwach padowych i długo wybrzmiewających dźwiękach. Bardziej skup się na rytmie przeszkadzajkach i budowaniu napięcia. Brakuje mi soczystego werbla. Ładnie przejście. Ogólnie całkiem spoko. Tak jak wspomniałem nie startuj na raz z całym asortymentem buduj napięcie, daj odetchnąć słuchaczowi od niektórych dźwięków lub je moduluj.

Tyle łodemnie hej !


RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - Kaper - 19.08.2014

a ja bym dodatkowo podniósł dół i górę aby nabrało większego smaku i przejrzystości ;] Ten szum ma zbyt ciemną barwę, rozjaśnij go delikatnie :)


RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - L.G. - 21.08.2014

Mi się podoba, szkoda że hatów nie rozrzuciłeś po panoramie. Propsy


RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - Dubby Spliff - 22.08.2014

klimat kozak, aż szkoda wyłączać ;)


RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - Intransitive - 22.08.2014

Kick na początku pojawia się trochę zbyt "niespodziewanie":) Popracuj nad przejściami. Wejście w 3:46 bardzo dobre. Niezły klimat osiągnąłeś. Ogólnie całkiem dobrze wyszło:) Pozdro


RE: Francesco Kationi - Forestry Nymphs (Original Mix) - Buramica - 28.08.2014

Fajny klimacik, ten pad w tle nadaje utworowi takiej tajemniczości. Ja bym rozrzucił haty w panoramie, zautomatyzował i pobawił się delay'em w stylu dub i pogłosem na nich dla urozmaicenia struktury rytmicznej. Przyjemnie mi się słuchało, ogólnie nieżły numer.