MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Sowa - A New Beginning (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Sowa - A New Beginning (Original Mix) (/temat-uplifting-sowa-a-new-beginning-original-mix)



Sowa - A New Beginning (Original Mix) - sowa - 20.08.2014

Pewnie ostatni kawałek w tym roku :(. Mastering mój <facepalm>





RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - Adamzzz - 20.08.2014

Kurde, a już miałem nadzieje, że pociągniesz tę melodie od 1:39 bo tak fajnie się rozkręcała. A że użyłeś innej w mejnparcie to mnie jakoś nie poniosło (tak się niszczy nadzieje zwykłych ludzi xD).
Ale jakby nie było kawałek całkiem na poziomie (zresztą jak zwykle od Ciebie). Na masteringu sie aż tak nie znam, zwykle robi to za mnie mój kolega - iZotope Ozone, więc wole nie podpowiadać źle xD
Pozdrowienia


RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - Mich - 20.08.2014

Od pierwszej sekundy skojarzył mi się Bryan Kearney :) Ogólnie kawałek na poziomie, słychać bardzo dobry miks, przemyślaną aranżację, ładny breakdown. Nie pasuje mi jednak 5.09 to wyciszenie na chwilę wszystkiego. Kawałek dobry ale mimo wszystko jak na mój gust, to dupy nie urywa.


RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - cinekkk1 - 20.08.2014

No już od początku leci sobie energetyczna linia mid/high basów, mają one coś z tech trance, tak myślę. Później w intro fajna piszczałeczka leci. Break całkiem spoko, motyw główny też nieźle. Ogólnie sam utwór jest poprawny we wszystkich dziedzinach, i to już w kwestii gustów, czy komuś on spodoba się bardziej lub mniej :).


RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - BlackMoon - 21.08.2014

Bardzo dobry track, ale również początkowa melodia nie została wykorzystana. Podobnie było w Twojej starszej produkcji "Euphoria", gdzie początkowy zajebisty synth, został później zastąpiony już mniej ciekawym melo.


RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - d.l - 27.08.2014

Ja bym dał stopie więcej dołu ;) No ale to moja subiektywna opinia. Pozdrawiam


RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - Druii - 30.08.2014

1:52 trochę się zaniepokoiłem - za dużo czegoś, chaotycznie mi to brzmi.
Brzmienia może fajne, ale muzycznie w ogóle mi nie podchodzi - zarówno melo, jak i progresja akordów dla mnie na "nie"


RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - Spidfirerz - 30.08.2014

Droga Sowo :P Widać ,że track jest robiony na poziomie :) Cieszy mnie to ,ze Gatunek Trance nie upadł i że jeszcze jest produkowany :) technicznie bardzo dobrze :) jest klimat nie powiem ale o to chodzi w Trance ;) Leci + pozdrawiam


RE: Sowa - A New Beginning (Original Mix) - Devv - 30.08.2014

Bardzo ładnie wszystko jest skomponowane, ciekawa melodia, jest klimat, jedynie co bym zrobił to poprawiłbym kick, ale zdaje sobie sprawę z tego, że takie kicki się w Trance używa.