MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Jedmar - Aending (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Jedmar - Aending (Original Mix) (/temat-uplifting-jedmar-aending-original-mix)



Jedmar - Aending (Original Mix) - cinekkk1 - 21.03.2012

Artysta: Jedmar - Aending (Original Mix)
Czas: 6:33
Gatunek: Uplifting Trance
Rodzaj Kompresji: MP3
Komentarz: Zwykły uplift, jak zazwyczaj. Może być nieco cicho, ale nie chciałem używać na sumie żadnych polepszaczy typu limiter, czy kompresor, po prostu czysty miks. Zapraszam do słuchania i komentowania.




RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Dasani - 21.03.2012

Od 2:20 miodzio uplift, melo podchodzi i miło dla ucha :) Ten szum od 3 minuty jakoś mi tam nie pasuje poza tym brzydko to się urywa w 3:15. Kick też bym nieco bardziej wyeksponował.


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Progsiv. - 22.03.2012

NIe no Melodie sa naprawde mega ten arp co gra za polowa pozniej to juz w ogole kosmos.
Mi sie podoba calosc nie mam zastrzezen do calosci. Soczyscie wszystko wyszlo +


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - K.o.N - 22.03.2012

Bardzo fajny Bass. I ciekawe zestawienie ;). Ale w 5:22 wchodzi Lead który zbytnio nie pasuje. W mojej skali ocen 7/10. ;)


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Peter O'ski - 22.03.2012

Intro jakieś takie niefajne. Wszystko zaczyna się od tego FX'a w 0:29, który niestety nie pasuje. Potem od 1:24 - wchodzi to wszystko jakoś znikąd.

Za to breakdown jest świetny, melodia ładnie plumka, sub podkreśla pady, jest miodzio. Mimo wszystko nie zagustowałem w Gross Beacie około 3:41, niepotrzebne to ściszenie wszystkiego przed nim, troszkę zepsuło to w moim guście efekt :)

I w końcu kulminacja. Jest okej, ale za mało się dzieje, kurde mol. Chociażby te plucki z breaka wlepić po którymś przejściu, już coś :P

Podsumowując - naprawdę dobra robota, tylko te kilka rzeczy które mi nie pasowało. Czekam na następne produkcje ;)


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Adelaide - 22.03.2012

Tak mi przypadło głównie melo. Ale jest zróżnicowanie nie ma monotoni :) Fajny traczek ;)


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - das2sin - 23.03.2012

Snare na początku za głośne:) fajny arp, acid już mniej mi się podobał;) hat ten stereo chyba na reverbie jest albo delay jakoś mi nie pasuje do upliftu możne za głośny jest. Sub bass gicior:) ale jak acid wchodzi to lipę Ci robi:) zmień:). Brejk super:) melo również. za wcześnie na wejściu wyłączyłeś sub pada powinien grac dłużej bo dołu brak. Main part mniej energetyczny niż intro:) ale świetnie to brzmi, brak typowego leada w main parcie ale podoba mi się ta produkcja:).


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - cinekkk1 - 24.03.2012

Dzięki za wszystkie komentarze. Miło jest zobaczyć tak miłe opinie, ale i też dobrze, że napisaliście o tym co wam się nie podoba.


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - piotrawm - 25.03.2012

Calkiem fajny kawalek. Przyjemny. Dobra robota :)


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Frontkikerz - 17.04.2012

fajnie się słuchało ;) całkiem nieźle to wyszło .
pozdrawiam


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Stiopa - 18.04.2012

Mi się średnio podobało, może dlatego, że nie lubię ,,zgateowanych'' padów. Kwas nie pasuje. mam wrażenie, że za dużo chciałeś wnieśc do tracka. Za to arpy super.
Pozdrawiam


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Ben Schotte - 19.04.2012

Breakdown dość dobry i fajny leadzik. Trochę bym kopa dodał po breakdownie ,ale jest gitarka ,w dalszej części niestety ten dźwięk trochę psuje klimat i kawałek się monotonny robi


RE: Jedmar - Aending (Original Mix) - Alex fat - 22.04.2012

Calkim to niezle jest :) , ja jednak uzyl bym limitera bo za ciche , a na sluchawkach to juz nieda sie podglosnic , co powoduje ze niema tego je...cia . Faktycznie niektore brzmienia do wymiany nie mniej jednak zle niewyszlo , ale jak dlamnie to limiter konieczny . :) Pozdrawiam