MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA L.G. - Valley Of Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA L.G. - Valley Of Dreams (/temat-electronica-l-g-valley-of-dreams)



L.G. - Valley Of Dreams - L.G. - 29.09.2014

Witam,
przedstawiam wam kawałek, którego na szczęście nie spierdzieliłem do końca ;P
Zapraszam do odsłuchu i ew. komentowania.
Pozdrawiam.



RE: L.G. - Valley Of Dreams - FL FAN - 29.09.2014

Produkcja udana jak najbardziej, bardzo trance'owa, senna, emocjonalna. Niektóre dźwięki takie retro że aż przyjemnie słuchać. Motyw główny ładnie wpleciony, w te energiczne sekcje perkusyjne. Wszystko gustownie zaaranżowane i czysto wykonane. Całość przedstawia się jako urozmaicona opowieść że aż człowiek chcę tę tytułową dolinę odwiedzić. Słychać włożony wkład pracy, pady w tle, perkusja, arpy, wszystko to brzmi pięknie, a atmosfera w nagraniu jest bardzo przyjemna! Gratuluję i pozdrawiam !


RE: L.G. - Valley Of Dreams - CaffeineMC - 29.09.2014

dobrze się tego słucha


RE: L.G. - Valley Of Dreams - Konrad - 29.09.2014

Ten twór przypomina mi muzykę, którą słyszałem jeszcze za dzieciaka na bazarku :D Ostatnio z takim czymś miałem styczność na Jarmarku Dominikańskim, a dokładnie w namiocie z tematyką indiańską. W tym momencie nie chcę Ciebie uwłaczać lub Twojego utworu, bo akurat bardzo przypadł on mi do gustu.

Przyjemnie słucha się go, znakomicie relaksuje, nie przeszkadza w innych czynnościach.

Prawdę mówiąc to widziałbym cały album zbudowany na takich oto utworach. Kiedy mamy ochotę coś sobie posłuchać, ale nic obciążającego nasz umysł, co pozwoli skupić uwagę na czym innym, ale mimo wszystko będzie nam towarzyszyć i dawać odrobinę otuchy, gdy samotnie nam przyjdzie zmagać się z naszym losem.

Można pobujać przy tym w obłokach xD Bardzo dobre! 2-, siadaj! :D


RE: L.G. - Valley Of Dreams - TanterStyleZ - 30.09.2014

Przyjemy relaksujący trans całość dopracowana detale do wglądu własnego w sumie.. ;) Wszystko nastepuje po sobie.. ;)
Jesli dobrze czujesz sie w transie to trans jest dla Ciebie ewidentnie ;P Pozdrawiam


RE: L.G. - Valley Of Dreams - L.G. - 1.10.2014

Dzięki za odsłuch i pozytywne komentarze :)


RE: L.G. - Valley Of Dreams - OProject - 1.10.2014

Dobry utwór :D
A dziwne bo wczoraj tak średnio mi sie podobał <hmm> ale czasem tak mam ze słucham jednego kawałka, wyłączam w połowie... a potem staje sie moim ulubionym xd
Ten motyw z początku właśnie tak sobie mi podchodzi... ale dalej jest bardzo bardzo fajnie.
Podoba mi się że jednocześnie jest energicznie, cziloutowo i transowo.
Pady i klimacik jak zwykle super, jest głęboko można odlecieć we własne myśli.
Miks jak zawsze ok, ja bym najwyżej sciszył leciutko hi-haty zeby było nie co łagodniej :P
Na pewno Trance dobrze ci wychodzi... no nic teraz wystarczy tylko życzyć weny i czekać na więcej ;)
Pozdro


RE: L.G. - Valley Of Dreams - Stiopa - 1.10.2014

Trochę ci sie tam pogniotło w mixie, werbel ucieka :) Klimat świetny jak zawsze. Trochę mnie tylko pera drażni, bo taka jednolita, no i tego fleta mogłeś bardziej wyciągnąć, żeby był na pierwszym planie, ale to małe takie uwagi moje.
Pozdro Lucek


RE: L.G. - Valley Of Dreams - L.G. - 1.10.2014

Ten track to taki trochę niewypał, składałem go 1,5 miesiąca i choć w mojej głowie wygląda zupełnie inaczej, to po prostu nie potrafiłem go przelać na realne dźwięki.
Pozdro.


RE: L.G. - Valley Of Dreams - Oszir - 3.10.2014

L.G. masz swój wypracowany klimat, trochę taka oaza spokoju i relaksu :) miks do poprawy ale i tak dobrze się tego słucha. Brakuje mi takiej głębi jaka jest prezentowana w współczesnych utworach.