MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte (/temat-electronica-lorenzo-lucciano-fl-fan-quando-arriva-la-notte)



Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - OProject - 3.10.2014


Pierwszy raz w takiej odsłonie, w sumie wyszło dosyć przypadkowo... pisząc czas temu jakąś tam kolejną melodie która w załozeniu miała być "inna" wyszło coś takiego, uchwyciłem "troche" emocji... inspirowałem się starą elektroniką czymś w stylu Jarre'a xd

Reszte... czyli dosyć sporo dodał Fl Fan...
W tych klimatach czuje się najlepiej, więc dał temu utworowi ręce i nogi przez co brzmi o wiele lepiej;)
Pozdrawiamy :E


RE: Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - FL FAN - 3.10.2014

Hej !

Dzięki za to że podzieliłeś się projektem. Nie było problemów z otwarciem go w demo, jedynie tam dwie darmowe wtyki ściągnąłem i poszło. Czy ja tak sporo dołożyłem ? Główny motyw który mnie naprawde ujął i zainspirował to Twoje dzieło, a ja starałem się to tylko zakończyć i wplatać w tło jakieś szalone fajerwerki (bynajmniej nie sztuczne) i rąbnięcie od biedy tu i tam ;) czyli teamwork in the style of jmj.

Byłbym zapomniał, tytuł jaki ustaliliśmy czyli na polski "Kiedy nadchodzi noc" nawiązuje do pory w której robi się nie tyle ciemno co naprawde mrocznie bo budzi się martwe zło.


RE: Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - Knifeman - 3.10.2014

masywnie - zapowiada się naprawdę super

synthy bardzo wintage, i gdy nabrało mocy melodia miejscami jest zbyt nieregularna - nie odnajduję się

bas dałbym cieplejszy

późniejsza przestrzenna cześć im dalej tym lepsza


RE: Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - Zirds - 3.10.2014

Za pozwoleniem FL FANa wrzuciłem ten utwór do biblioteki Sonus Laboratorium gdzie będzie reprezentował swój gatunek.




RE: Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - L.G. - 4.10.2014

Dla mnie bomba, ale Oldi i FL collab? No proszę dwa odmienne style muzyczne i dało się wspólnie coś poskładać.
Gratuluję i pozdro.


RE: Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - Rush Raw - 5.10.2014

Wow! Ale mroczny klimat! Fajne dźwięki. A te skrzypce. Aż mi ciarki przechodzą po plecach. :)


RE: Lorenzo Lucciano & Fl Fan - Quando arriva la notte - OProject - 5.10.2014

A dzieki wszystkim za komentarze.
@LG no widzisz. w sumie sporo wyszlo przypadkiem xd... ale kto wie ile arcydzieł w muzyce powstalo przypadkiem. bez namysłu czy nawet w kilka godzin hehe xd
Ja tak jak slucham bardzo duzo roznej muzyki tak bede sie staral tworzyć rozne style.
na pewno chcialbym zrobic cos chilloutowego/lounge xd
No ale to nie jest proste... trzeba sie rozwijac no i brakuje troche umiejetnosci hehe xd
@Knife Melodie chcialem wlasnie zrobic dziwną, nieregularną i powiedzmy ze eksperymentalną... i w sumie to od niej sie zaczeło :E
Fajnie że sie podoba ;D
Pozdrawiam