MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Aley&Oshay - Blue Lines - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Aley&Oshay - Blue Lines (/temat-progressive-aley-oshay-blue-lines)



Aley&Oshay - Blue Lines - AleyOshay - 3.10.2014

Siemaneczko !

[Obrazek: TxPZlmJ.png]

Tytuł: Blue Lines
Czas: 2:34 (Aez cut)
Label: Aez Rec.
Remixy: South Pole / Massymo




Kolejny Release w kolejce drugi na wykończeniu :)
Like, Share. Pzdr ;)

Adres obrazka poprawiony ;)
T-Sted



RE: Aley&Oshay - Blue Lines - T-Sted - 3.10.2014

Kick moim zdaniem ma za dużo kliknięcia i nie bardzo czuć w ogóle w nim dół. Samego basu też trochę mało. Znaczy może mało go nie jest - a nawet zapewne jest wystarczająco, ale dość słabo go czuć. Dropu nie czuć wcale - mogłeś chociaż trochę filtrami się pobawić - na przejściu, a tak jest trochę niewykorzystany potencjał. Z górą trochę przesadzone, ale to dość standardowe. Nie kłuje to jakoś specjalnie.
Melodycznie i klimatycznie natomiast bardzo fajnie to wygląda.
Przesłuchałem również remiksy. Świetnie wypada ten od South Pole ;)
Pozdrawiam.


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - AleyOshay - 4.10.2014

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak SC zjebao ten utwór, już o ujowym AEZ cutcie nie wspomnę. No ale co do dołu masz rację i do dropa też. Przyznaje bez bicia, że nie spuszczaliśmy się nad tym projektem specjalnie, jest to spora odskocznia od naszego stylu. Od taki luźny release. Jednak chłopakom od labela bardzo się spodobało. Też bardzo lubię South Pola ale Massymo mogł się bardziej postarać czekaliśmy na jego remix naprawdę długo ale wydaje mi się, że zrobiony na odpierdziel trochę. Pozdro.
PS: Kolejny release już w kolejce :)


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - Mich - 5.10.2014

Rzeczywiście bardzo brakuje jakiegoś chociaż delikatnego przejścia do dropa.
Ale poza tym bardzo dobry utwór, przynajmniej po tym 2,5 minutowym fragmencie. Ładna melodia, klimat i czyściutki miks. Bardzo mnie wciągnął :) 4 gwiazdeczki ode mnie


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - Thomas - 5.10.2014

GENIALNY KLIMAT! NO PO PROSTU CUDO! Heart Dołu w stopie jak dla mnie w sam raz Pluck w 0:44 mega! Utwór tak mi podszedł, że ja pie*dole XD Świetny motyw. Pomysł z piankiem bardzo trafiony. Jedynie co mi nie pasuję to zbyt mocny sub. Jestem pod ogromnym wrażenie chłopaki. Ode mnie 5.


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - cinekkk1 - 5.10.2014

Noo skoro to AEZ, to musi być solidnie. Co do mojej oceny, to dobre melodie, miks też fajniutki, czysty. Ogólnie brzmi to naprawdę przyzwoicie, życze jakiegoś dobrego supportu.


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - Audionectic - 5.10.2014

Ladnie to brzmi.Stopka jak dla mnie w porzo bo pad jest nisko i szeroko.Dobry rilejs.remiks co gra po oryginale też niekiepski


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - KAMERDYNER DRUGI - 7.10.2014

według mnie byłby lepszy bez tej gitarki


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - AleyOshay - 10.10.2014

(7.10.2014, 12:01)KAMERDYNER DRUGI napisał(a): według mnie byłby lepszy bez tej gitarki

Gitarki ?


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - meatBall - 12.10.2014

pierwsze (poza nutą oczywiście:]) co rzuca się w ucho, to cieplutki, czysty miks, naprawdę bardzo ładnie to brzmi :] nuta przypomina mi bardzo Susana & The Blizzard - Closer. przyjemny wałek, klimat jest całkiem urodziwy :D remix od South Pole'a również elegancki, profesjonalna robota Panowie, piąteczka ! graty i powodzonka ! :]

pozdro !


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - Revnotes - 24.10.2014

Klimat jak zawsze przedni, reszta została już "powiedziana".


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - wesol88 - 26.10.2014

jak dla mnie kapitalny kawałek, wszystkie dźwięki idealnie dopasowane, drop można było rozegrać w ten sposób 1:42 z kickiem rozpocząć spokojnie, z filtrami bez bez wysokich częstotliwości a później wejście na pełnej petardzie razem z tym pianem. Ode mnie max za klimat, kocham takie utowry!


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - bogdandisco - 19.11.2014

Dobry klimacik. Pianko fajnie wypełnia drop :) Padzik fajnie szeroko słychać :) Dobra robota :)


RE: Aley&Oshay - Blue Lines - Matthew Vertino - 19.11.2014

Piękne to jest. Naprawdę szacun. Nie wiedziałem, że ktoś tu tworzy takie beaty. Kolaboracja jak najbardziej wskazana :D