MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) (/temat-deep-danny-darko-butterfly-vertino-remix)



Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Matthew Vertino - 8.10.2014

Kolejny remix ode mnie. Tym razem postawiłem na deep house i chyba tym gatunkiem zajmę się na poważnie. Czekam na opinie. pozdrawiam.



RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Audionectic - 8.10.2014

Bardzo fajny remiks.Elegancka stopka i bas.Deko za głosno wokal i jakby miejscami walczył o miejsce.Również nie ta dynamika co w oryginale ale wiem ze bez pro masteru lub zewnętrznych klocków bardzo ciężko osiągnąć takie rezultaty.
Cztery gwiazdy bo tyle maxymalnie daję za remiksy
Czekam na coś Twojego choć nie powiem że tutaj poszedłeś na łatwiznę :)
Good job


RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Revnotes - 8.10.2014

Widzę, że wzięło Cię na przeróbki tych wokali, ale moim zdaniem znów niepotrzebnie. Oryginał brzmi bardzo dobrze, akurat tak się składa, że również remixowałem ten numer, więc otwarcie przyznaję, że to najlepszy wokal z jakim pracowałem, dlatego nie wiem czym się kierowałeś zapewniając mu ten lifting ;)

Koncepcja wałka jest bardzo ciekawa, wszystko się to ładnie klei i osiągnąłeś świetny klimat, podoba mi się. Zupełnie inne podejście niż moje i kurcze to mi się bardzo podoba. Faktycznie wokal mógłby się lepiej przebijać, ale że umieściłeś go w dropach, to też źle nie jest.


RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - OProject - 8.10.2014

Nawet spoko wałek...
ale ten wokal (pitchowany) ... <bleh>
Sory ale dla mnie brzmi słabo, no albo ja jestem głuchy xd do happy hardcore bardziej by się nadał xd
Chętnie bym posłychał wersji instrumentalnej :P


RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Matthew Vertino - 9.10.2014

ok ziomki, wróciłem z pracy, przeczytałem wasze komentarze i stwierdziłem, że pitchowanie wokalu nie ma sensu. Zmieniłem tonacje, ściszyłem trochę wokal i faktycznie brzmi to lepiej, posłuchajcie już podmienione na soundcloudzie. pozdro i dzięki za wskazówki :)


RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - MattW. - 10.10.2014

Bardzo klimatyczny i ciekawy deep house. Zdecydowanie jestem na TAK. Wszystko na swoim miejscu, strasznie mi się spodobał Twój track, pewnie jeszcze do niego wrócę... :)


RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Alex fat - 10.10.2014

Fajnie klimatycznie , ladny song :) Pozdrawiam


RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Audionectic - 11.10.2014

Duuużo lepiej:)
Nie marudzę ale odetnij niskie w wocku a zabrzmi jeszcze lepiej.Odsłonisz bardziej bas i wszystko będzie jeszcze klarowniejsze (choc już jest fajnie)


RE: Danny Darko - Butterfly (Vertino Remix) - Adamzzz - 12.10.2014

Baaardzo przyjemny kawałek. Wszystko pięknie współgra ze sobą. Nic tylko dokręcić jakiś przyzwoity teledysk i może być hit hehe