MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING RF & Mario B – Id (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING RF & Mario B – Id (Original Mix) (/temat-uplifting-rf-mario-b-%E2%80%93-id-original-mix)



RF & Mario B – Id (Original Mix) - Rafau - 19.10.2014

RF & Mario B
ID (Original Mix)
128 kbps
Komentarz: wrzucamy nasz nowy kawałek. Jest na etapie testowania. Liczymy na komentarze, które pomogą nam poprawić jego jakość.
Player:
Player usunięty.



RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) - Aitra - 21.10.2014

Czesc

Oczekujesz o innych komentarzy na temat tej produkcji a dajesz niską jakość cos nie halo ... zawsze wrzucaj wysoką.

Co do numeru.
Mysle ze jest tu wiecej producentow co znaja sie lepiej na miksach w upliftach. Tak ode mnie to stopa wogole nie ma mocy .polecam stosowac eq2 oraz fajny kompressor sausage fattener - moze nie jest przekonujacy z wygladu ale to jest niezła machina powiem Ci a do takich kickow swietnie by pasował .clap sie rozjezdza-trzeba go skrocic. niesamowity bałagan w panoramie.haty za bardzo daja po uszach . Te flangusy sa "wiesniackie" zamien na inna automatyzacje co do crashow sa mega glosno i nie pasuja . Lead raczej ustawiamy delikatne w tyle a nie z przodu .Trzeba popracowac nad regulacja glosnosci poszczegolnych sciezek. . Dodaj tez jakas perkusje . Zycze powodzenia :)


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) - Evennumbers - 21.10.2014

Miało to potencjał!
Fajnie, że kombinujecie z tego typu melodiami - to na plus ogromny ;)

Clap długi to akurat nie jest błąd i nie trzeba go skracać - jednak sam w sobie on odstaje. Całość niestety przekompresowana - wszystko ściśnięte i w mixie nie ma miejsca. Bassu w ogóle nie czuć - brzmi to wszystko raczej jak słabej jakości rip z seta.

Pomysły macie dobre, mniej więcej wiecie, co trzeba zrobić ze słuchaczem - niestety, zabrakło chyba troszkę cierpliwości.
Merytorycznie to i tak jedna z lepszych produkcji na tym forum z tego gatunku.
Jeśli macie ochotę, to poprawcie utwór i odezwijcie się do mnie na PW, zanim gdziekolwiek wrzucicie ;)


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) - Rafau - 22.10.2014

Cytat:Oczekujesz o innych komentarzy na temat tej produkcji a dajesz niską jakość cos nie halo ... zawsze wrzucaj wysoką.
Stwierdziliśmy, że nie będziemy wrzucać wyższej, bo SC i tak swoje zmiażdży, także daliśmy sobie spokój. Widać nie tędy droga-w przyszłości będziemy wrzucać lepsze.

Cytat:Tak ode mnie to stopa wogole nie ma mocy .polecam stosowac eq2 oraz fajny kompressor sausage fattener - moze nie jest przekonujacy z wygladu ale to jest niezła machina powiem Ci a do takich kickow swietnie by pasował .clap sie rozjezdza-trzeba go skrocic. niesamowity bałagan w panoramie.haty za bardzo daja po uszach . Te flangusy sa "wiesniackie" zamien na inna automatyzacje co do crashow sa mega glosno i nie pasuja . Lead raczej ustawiamy delikatne w tyle a nie z przodu .Trzeba popracowac nad regulacja glosnosci poszczegolnych sciezek. . Dodaj tez jakas perkusje
Z częścią się zgadzam. Z większą częścią. Kiełbasę znam dobrze. Stosuję go na midrollach. A na stopie? Można spróbować. Flangusy wieśniackie? No nie wiem. Dla mnie to normalny zabieg, wiele razy stosowany. Crashe moim zdaniem ok. Co do reszty masz rację.

Cytat:Fajnie, że kombinujecie z tego typu melodiami - to na plus ogromny
Zasłuchany jestem ogólnie w upliftach, szczególnie lubuję się w twórczości Blueman'a, także ma to odzwierciedlenie w moich produkcjach.

Cytat:Pomysły macie dobre, mniej więcej wiecie, co trzeba zrobić ze słuchaczem - niestety, zabrakło chyba troszkę cierpliwości.
Merytorycznie to i tak jedna z lepszych produkcji na tym forum z tego gatunku.
Możliwe, że chcieliśmy to trochę za szybko. W pierwotnej wersji track mógł być zagrany na imprezie, ale jednak zabrakło czasu w ogólnym rozrachunku i powstało takie coś.

Cytat:Jeśli macie ochotę, to poprawcie utwór i odezwijcie się do mnie na PW, zanim gdziekolwiek wrzucicie
Zastanawiałem się na początku po co mam się odzywać, ale już wiem. :P W założeniu mieliśmy go gdzieś słać po poprawkach. Program naprawczy trwa, także powinniśmy się odezwać.

Dzięki za zainteresowanie!!! :)

Cheers.


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) - ViVi - 24.10.2014

Nareszcie jakaś melodia w moim guście. Wystarczy trochę to dopracować i wyjdzie z tego naprawdę dobry utwór. Na moje ucho przydałoby się wyciągnąć bardziej lead i kick, które są za mało wyraźne, a schować perkusję. I sidechain jest chyba odrobinę za duży. Jednak pomimo tych mankamentów i tak przyjemnie się tego słucha. :)


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) - Rafau - 25.10.2014

Poprawione jest już większość. W swoim czasie zrobię aktualizację tematu. Na pewno podzielimy się z efektem.

Dzięki za zainteresowanie. :)


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) - gregwmusic - 26.10.2014

Jak dla mnie 5/5 fakt stopa do poprawy ale i tak będę was mocno śledził :)


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) - Rafau - 27.10.2014

Player usunięty.


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) [POPRAWIONY] - mario1990 - 27.10.2014

Dodam od siebie, że zastosowaliśmy lub próbowaliśmy zastosować się do wszyskich Waszych uwag.

Info:
Wersja demo (sorry za ten speech w trakcie :P)

Dzięki za feedback :)


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) [POPRAWIONY] - gregwmusic - 27.10.2014

Bomba! było zamienić player zamiast wrzucać w post :)

i dodać edit :)

pobrałem i jest super 10/5


RE: RF & Mario B – ID (Original Mix) [POPRAWIONY] - Rafau - 27.10.2014

(27.10.2014, 12:20)gregwmusic napisał(a): Bomba! było zamienić player zamiast wrzucać w post :)

i dodać edit :)

pobrałem i jest super 10/5
Dzięki za sugestie. Poprawione.

Cieszymy się niezmiernie, że się podoba.