MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Aitra - Throught It All (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Aitra - Throught It All (Original Mix) (/temat-trance-aitra-throught-it-all-original-mix)



Aitra - Throught It All (Original Mix) - Aitra - 21.10.2014

Witam nowych i tych starych uzytkowników forum ;)

W sumie... rzadko robie trance ale do tego kawałka mam straszny sentyment ,poniewaz przypomina mi moje początki zabawy z muzyka :) Tak naprawde odzwierciedla to jak powinien wygladac dla mnie trance , oczywiscie nie kazdy sie musi ze mna z tym zgodzic jak najbardziej. Nie uważam tego za wybitne arcydzieło natomiast zadnej swojej produkcji tak nie szanuje jak to ... szczerze pisze

Cóż ... reszte Wam zostawiam . osobiście nie wiąże przyszłosci z tym nurtem . W produkcji kręcą mnie bardziej "techniczno-house'owe" brzmienia .

Pozdrawiam Wszystkich ! :)




RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - RaNi/Works - 21.10.2014

A ja mam jeszcze starą wersję z lipnym masterem i kickiem na przesterze <troll> <troll>
Nuta powyżej oczywiście stoi dość wysoko aczkolwiek bardziej przypadają mi do gustu inne twoje produkcje.
Do spraw technicznych się nie wypowiem, słychać włożoną pracę :)


RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - Revnotes - 21.10.2014

We wszystkim co robisz czuć pasję i włożone serducho, nie sposób tego nie szanować.


RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - BlackMoon - 21.10.2014

Moim zdaniem też tak właśnie powinien brzmieć prawdziwy trance. Charakterystyczne melo, klimat, czego chcieć więcej? Obecna sieczka do mnie nie przemawia, bo po prostu za dużo się porobiło pseudoproducentów, a każdy tworzy podobnie do pozostałych. Ty masz swój charakterystyczny styl, zwłaszcza dobrze odczuwalny w prog-house. Dla mnie kawałek jest świetny, jeszcze jakby była opcja download, to bym był w pełni zadowolony.

Gratuluję. :)


RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - Herman - 21.10.2014

Klimat całkiem niezły, trochę miks kuleje ale da się posłuchać ;) Melodyjki bardzo fajne, te wokale dałbym nieco głośniej a pluczki ciszej.


RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - FL FAN - 21.10.2014

(21.10.2014, 10:23)revnotes napisał(a): We wszystkim co robisz czuć pasję i włożone serducho, nie sposób tego nie szanować.

Zgadzam się z Kolegą w pełni. Jak zawsze piękny i emocjonalny klimat, porywający słuchacza.
Słychać wkład pracy, jak zawsze ale też pasję jak wyżej wspomniał El-nanter.
Mnie zawsze ujmowała nutka melancholii w Twoich nagraniach, jest to zawsze pięknie połączone i współgra z dynamiką w bardzo czytelny i przemawiający do odbiorcy sposób.

Pozdrawiam Serdecznie !


RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - lenor - 25.10.2014

Herman, to, że ty byś dał nie oznacza, że miks kuleje. Jest to własna interpretacja utworu. Moim zdaniem słychać harmonie w utworze.


RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - wesol88 - 26.10.2014

ten bassline przypomina naprawdę trance sprzed kilku laty, kiedy jeszcze nie kładziono takiego nacisku na głośność, ogólnie fajnie się tego słucha. Jedynie co mi się nie podoba to ten grający prawie przez cały czas pad, który w moim odczuciu niszczy cały klimat i pozbawia kawałek napięcia, ciekawości, jest go za dużo po prostu. Ale kawałek jak najbardziej pozytywny:)


RE: Aitra - Throught It All (Original Mix) - gregwmusic - 26.10.2014

Powiem ze zajebiście mi się to podoba takie styl ala ATB i mi to baaardzo leży i to jest TOP produkcja

Ukłony dla tego PANA!
Bravo!