MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Need U - Mikalao & Tubec - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Need U - Mikalao & Tubec (/temat-deep-need-u-mikalao-tubec)



Need U - Mikalao & Tubec - Mikalao - 27.10.2014

Nowy utwór w mojej współpracy z Tubec .
Need U - Mikalao & Tubec
Zapraszam do odsłuchu i komentowania:)




RE: Need U - Mikalao & Tubec - gregwmusic - 28.10.2014

Kawałek bardzo dobry ma swój klimat tylko ten vocal przypomina mi ostatnio puszczany kawałek :)


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Crazy Noise - 28.10.2014

Nie słucham takich klimatów zbyt często więc nie jestem w tym obeznany, ale wg. bardzo dobrze to brzmi. Nawet zabiore to sobie na dysk :) Dobra robota.


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Audionectic - 28.10.2014

Niezłe intro.Deepowa stopka...Fajny barwa basu.Podoba mi się również bulgoczący wokal.Swietne chordy(moze bez kluczowania by brzmiały lepiej)Kompletnie zanika atak przy uderzeniu stopy.Nie brzmi to fajnie.Kawałek udany ale jak dla mnie jeszcze mu brakuje by był pro.
Oceniam na 4.Moze surowo Ci się wydawać ale prawda jest tylko jedna :)


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Alex fat - 29.10.2014

Hejka. :)
Ja powiem tylko tyle ze dlamnie jest pro , kwestja spraw studyjnych jest , moim zdaniem sprawa jest indywidualna , dlamnie stopa tu jest taka jak powinna być , wszystko gra ok , czepial się niebede bo niewidze podstaw zabardzo. Ale nas nabrales z ta zasyska haha , ;P. Pozdrawiam


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Adamzzz - 1.11.2014

Pianinko jak z hałsów z lat 90 :D Wery najsss


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Frashby - 1.11.2014

Pierwsze co mi się rzuciło w uszy to zbyt podbite wartosci ok 200 HZ. Strasznie wali po uszach i stopa przez to ginie. W synthcie w refrenie tak samo te wartosci są podbite, stopa jest słabo słyszalna i utwór na tym bardzo traci, ponieważ ogólnie jest bardzo Ciekawie, reszta dźwięków i wokal brzmią bardzo dobrze i całość ma super klimat. Powodzenia :)


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Audionysos - 4.11.2014

Kurcze... masz może wersję do ściągnięcia bez tego wokalu?
Zajebisty oldskool <slucham> ale z tym wokalem przegiąłeś... :/
Miks rzeczywiście trochę zduszony wyszedł, ale noga się rusza i to jest najważniejsze :)


RE: Need U - Mikalao & Tubec - chris85 - 4.11.2014

Świetny kawałek, brawo. Surowe pianino jak najbardziej na plus, wokal już niestety nie. Radzę go ograniczyć do minimum, wyjdzie to całemu utoworowi na dobre :)


RE: Need U - Mikalao & Tubec - defol - 6.11.2014

Pięknie Panie. Do technicznych spraw ja nie miałbym uwag. Świetnie buja, czuć grójwik.
Pare komentarzy jest do wokalu i chyba słusznie. Można było go urozmaicić (jakiś efekt, dorzucić fragmenty z pitchem wysoko). Od 4 minuty gdy wokal schodzi to przydałoby się również coś przykombinować aby zabić monotonny loop.

Za technikę do której mi daleko 8/10


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Rafau - 6.11.2014

Wrażenia ogólnie bardzo dobre. Stopa jednak trochę zbyt schowana, a pianino moim zdaniem ciut za głośno.

Mocne 4/5


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Stiopa - 8.11.2014

No faktycznie mułek się zrobił przez wokal. ale i tak brzmi całkiem nieźle.
Tak ostatnio słucham różnych wałków na forum i muszę przyznać, że poziom jest zaskakująco wysoki jakbym miał go porównać do poziomu sprzed ok 10 lat :D
Twój również jest wysoki.
Pozdrawiam


RE: Need U - Mikalao & Tubec - F.P.P - 9.11.2014

Fakt trochę ten wokal tam więcej złego niż dobrego robi . W drugim dropie można było by się pokusić na dodatkową partię instrumentu dogrywającą do pianina .Poza tym fajny bass czuć starszy klimat a co stare i dobre nigdy się nie nudzi. :D


RE: Need U - Mikalao & Tubec - Revnotes - 11.11.2014

Mam wrażenie, że słyszałem już od Ciebie lepsze rzeczy. Jest trochę monotonne, przewidywalne.