MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) (/temat-progressive-tritonal-satellite-ft-jonathan-mendelsohn-eimear-remix)



Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - eimear - 29.10.2014

Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix)

Sam nie wiem w jakim dziale i gatunku umieścić a zasugerowałem się jednym z komentarzy, to będzie tutaj :)

Remix można sobie pobrać :) Jest MP3
Krótko nad nim spędziłem czasu ale jak dla mnie jest tak, jak być powinno :)



i wideo :D




RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - Mich - 29.10.2014

Bardzo fajny pomysł. Ładna gitara, ale czasami te klapnięcie w nią wydają się jakby nie w rytmie. W 0:45 wchodzi bardzo miła linia melodyczna, aż można się rozmarzyć... :) Potem wchodzą chordy, delikatny buldup, taki jaki idealnie pasuje no i main part - też bardzo fajny. Clap jakby trochę stłumiony, brakuje mi jakiś częstotliwości niemu. Potem w sumie przewija się to samo z wokalem. Generalnie mi się spodobał, chciałem dać 5, ale coś mi jeszcze w nim brakuje, więc daje mocne 4.
Pozdrawiam ;)


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - Alex fat - 29.10.2014

Lykam ja swieze buleczki :) . pz


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - eimear - 30.10.2014

clap, wokal, chordy do małej poprawki :)
no i bit na końcu ;-) na zmiksowanie
dzięki za odzew!


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - Revnotes - 6.11.2014

Gitara i ten wokal robią robotę, od razu chce się przy tym zostać. Dalej jest po Twojemu, przyjemnie ogólnie. Znów przedłożyłeś plukacze nad perkusję ;)


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - eimear - 6.11.2014

(6.11.2014, 0:12)revnotes napisał(a): Znów przedłożyłeś plukacze nad perkusję ;)
inaczej być nie może :)


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - Tomi - 6.11.2014

No maestro Eimear - propsy! :)


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - Rafau - 6.11.2014

Baaardzo daje radę. Technicznie jak zawsze, bardzo dobrze. Dorzuciłbym jednak jakieś pianino, pluck, co by złapać jakiś motyw przewodni.

I wyrzuciłbym wokal. :P


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - defol - 8.11.2014

PRO :) Słuchałem sobie i oglądałem wideo. Jestem pod wrażeniem. Słuchałem wcześniej Twoich kawałków i wiadomo jakiego klimatu można się po Tobie spodziewać.

Jakiego pluginu do reverbu używasz? Masz jakiś ulubiony?


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - Drumaholic - 8.11.2014

Pewnie Arts Acoustic.


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - eimear - 8.11.2014

(8.11.2014, 8:29)defol napisał(a): Jakiego pluginu do reverbu używasz? Masz jakiś ulubiony?
żadna tajemnica :)
korzystam z reverbu na wtyczce sylenth1 (jeżeli dźwiek jest na wtyczce)
oraz jeżeli mnie to mało zadowala (w przypadku innych) FruityReverb1 lub 2 ;-)


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - bogdandisco - 19.11.2014

Przyjemnie się słucha :) W sam raz żeby się odprężyć troszeczkę. Dobra robota :)


RE: Tritonal - Satellite Ft. Jonathan Mendelsohn (Eimear Remix) - michal1265 - 22.02.2015

Fajny pomysł i ciekawie to brzmi