MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Masco - Infinity - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Masco - Infinity (/temat-trance-masco-infinity)



Masco - Infinity - Masco1999 - 7.02.2012

No to długo oczekiwany finał dema które już pewnie większość osób słyszało na tym forum , a więc zapraszam do wysłuchania pełnej wersji tego utworu trance.czekam na wasze opinie odnośnie tego utworu ^^



Autor:Masco
Tytuł: Infinity
czas: 8:35
kbps:320kbps
Gatunek: trance




RE: Masco - Infinity - Mixee - 7.02.2012

Na masterze masz jeszcze zapas na kompresję. Mogłeś to wykorzystać ;) a tak to w porządku.


RE: Masco - Infinity - sowa - 7.02.2012

Dobry tune na dobrym poziomie ;) Oby tak dalej :)

(7.02.2012, 19:32)Mixee napisał(a): Na masterze masz jeszcze zapas na kompresję. Mogłeś to wykorzystać ;) a tak to w porządku.

Zdajesz sobie sprawę, że pewnie trochę się osób znajdzie, którzy nie bardzo rozumieją co masz na myśli? W tym niestety ja :P a bardzo jestem ciekaw tego :P i mam nadzieję, że jak będę mieć taki staż to takie rzeczy będa dla mnie jasne :D


RE: Masco - Infinity - Masco1999 - 7.02.2012

Jasne jeszcze to wykorzystam :) ciekawiła mnie wasza ocena utworu :)


RE: Masco - Infinity - Mixee - 7.02.2012

(7.02.2012, 20:04)sowa napisał(a): Zdajesz sobie sprawę, że pewnie trochę się osób znajdzie, którzy nie bardzo rozumieją co masz na myśli? W tym niestety ja :P a bardzo jestem ciekaw tego :P i mam nadzieję, że jak będę mieć taki staż to takie rzeczy będa dla mnie jasne :D

Nie chciałem się wymądrzać, czy też popisywać "wiedzą". Sorki, jeżeli tak to zabrzmiało.

Po prostu wyczułem tutaj dobrą panoramę i lekką nierówność pomiędzy motywami, które raczej można wyrównać dobrze dobraną kompresją na sumie. Bo zazwyczaj kick na takim kompresowaniu cierpi, a tutaj jest zdecydowanie na przodzie :)

Waves L2 i Izotope Ozone polecam :)


RE: Masco - Infinity - sowa - 7.02.2012

(7.02.2012, 20:41)Mixee napisał(a):
(7.02.2012, 20:04)sowa napisał(a): Zdajesz sobie sprawę, że pewnie trochę się osób znajdzie, którzy nie bardzo rozumieją co masz na myśli? W tym niestety ja :P a bardzo jestem ciekaw tego :P i mam nadzieję, że jak będę mieć taki staż to takie rzeczy będa dla mnie jasne :D

Nie chciałem się wymądrzać, czy też popisywać "wiedzą". Sorki, jeżeli tak to zabrzmiało.

Po prostu wyczułem tutaj dobrą panoramę i lekką nierówność pomiędzy motywami, które raczej można wyrównać dobrze dobraną kompresją na sumie. Bo zazwyczaj kick na takim kompresowaniu cierpi, a tutaj jest zdecydowanie na przodzie :)

Waves L2 i Izotope Ozone polecam :)

nie o to chodzi, że się wymądrzasz :D tylko jakbyś mógł bardziej zawsze trochę jaśniej wyjaśniać o co masz na myśli to byłbym wdzięczny bo zawsze masz ciekawe uwagi odnoście tracków :P


RE: Masco - Infinity - Masco1999 - 7.02.2012

dzięki wszystkim za te oceny wychaczyłem kilka małych niedociągnięć ale zajmę się nimi na spokojnie jutro albo po jutrze zobacze jeszcze.



RE: Masco - Infinity - djdomenek - 8.02.2012

nadałbym kickowi trochę więcej mocy ale kawałek jest na + :)


RE: Masco - Infinity - SecretRank - 8.02.2012

Nuda od samego początku do breakdowna, ten tez nie zaciekawy.

Ogólnie średnio.


RE: Masco - Infinity - BlueHawkins - 8.02.2012

no poczatek ciekawy czekam na rozkrecenie ;)
o słysze pluck ..piano tez ladnie sobie pogrywa i wyjscie tez mi sie podoba :)
5.00 no fajne ale pupy nie urywa :)
myslalem o jakiejs bombie na tyle czasu ogolnie daje rade kawaleczek
pozdrawiam ;)


RE: Masco - Infinity - Futushimo - 12.02.2012

Najbardziej to mi się to pianinko podoba;) jest takie dopasowane tutaj;) ale nie bardzo jest tutaj ta energia...a w trance,musi być ta energia ;)