MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) (/temat-progressive-v-ero-fight-about-dreams-original-mix)



V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - DJ V-ERO - 8.11.2014

Cos new ... Pozdrawiam :) Co o tym myslicie ? Kolejny eksperyment ...


Poprawiono link do playera.
T-Sted



RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - T-Sted - 9.11.2014

Od początku midbass charakterystyczny raczej bardziej do Uplifting'u. Niskiego basu trochę za mało. Całość pozbawiona zupełnie energii. Mimo wszystko jakoś to idzie. Do 1:27. Później wchodzi ten drażniący synth - jest zbyt piszczący i o dużo za głośno. Poza tym nie wiem czy nie fałszuje. Ale już pomijając jego barwę - wchodzi bez żadnego przejścia (tak znikąd trochę). W ogóle przejść nie ma prawie nigdzie.
Całość trwa tylko sześć minut, a jednak odsłuch się dłuży. Nie ma czegoś co by porwało. Pracuj dalej. W sumie to był tutaj pewien potencjał, ale nie wykorzystałeś go za dobrze.
Pozdrawiam.


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - DJ V-ERO - 9.11.2014

Wiesz dzieki za podpowiedz a reszte to mozesz zaczymac dla siebie bo w sumie sprawdzilem na sc co robisz i powiem tyle klepiesz ta sama muzyke co wszyscy i niczym sie nie wyrozniasz ja szukam czegos nowego i robie to ... pozdro


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - T-Sted - 9.11.2014

Jak dla mnie były tu same podpowiedzi O_o W tym co napisałem starałem się być obiektywny. I każdy inny producent wyda podobną ocenę co ja. Bo to co napisałem dotyczy względów technicznych, a nie wartości muzycznej.
Jeśli tak reagujesz na oceny to prawdę mówiąc nie spodziewaj się ich od innych użytkowników zbyt wielu.

(9.11.2014, 21:03)DJ V-ERO napisał(a): klepiesz ta sama muzyke co wszyscy i niczym sie nie wyrozniasz

Okej. Ulżyło? Nie twierdzę że robię coś doskonałego, samemu rzadko mi się to podoba.
W odróżnieniu od ciebie, który swoją reakcją tylko udowadnia że na temat swoich prób ma nie wiadomo jakie zdanie.


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - Stiopa - 9.11.2014

Haha a co to za narcyz na forum?
Ja to mam wrażenie, że bass i plucki to jakaś pętla z veców, a reszt to niestety nieogarnięta próba wklejenia, aby jakoś grało. Niestety nie gra. Za głośno, bez jakich kolwiek obróbek, musiałem ściszyć do 1/3 skali, żeby tego wysłuchac do końca. Albo masz chujowy sprzęt, albo jestes głuchy jak dałeś radę tego słuchac i zrobic do końca XD
Zresztą w sumie pomysł całkie niezły, no ale wykon niestety do dupy.
Pozdro


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - John Horizon - 9.11.2014

To brzmi jak gotowe loopy nawet nie zmiksowane tylko wrzucone na sucho. Jak usłyszałem te plucki czy uj wie co to jest to myślałem, że mi uszy roz***ie.. Zanim zaczniesz kombinować i bawić się w eksperymenty posiedź trochę nad miksem bo to co reprezentujesz to jest porażka.. podstawowe błędy a mianowicie zabawa głośnościami.

Zapętlone loopy i na od****dol wrzucone dźwięki i FXy od których można ogłuchnąć :)

Napisałbym Ci to delikatniej ale widzę że jesteś narcyzem strasznym więc sprowadzę Cię na ziemię.


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - DJ V-ERO - 9.11.2014

Nie mam mniemania o sobie bo sie ciagle ucze ,ucze i eksperymentuje ale nie dam po sobie jedzic bo najpierw trzeba widziec siebie samego a potem krytykowac innych w sumie ta strona jest po to zrobiona zeby sobie pomagac na wzajem i wymieniac sie swoimi doswiadczeniami czyz nie ....

Skoro mowisz ze to porazka i loopy itd to zaprezentuj mi swoje utwory zeby mogl brac przyklad i uczyc sie sokoro taki jestes dobry kolego

Punkt czwarty regulaminu. Odsyłam: http://musicproducers.pl/temat-regulamin
Radzę spokojniej, bo może skończyć się gorzej.
T-Sted



RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - John Horizon - 9.11.2014

Nie.


Pozdrawiam :)


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - Nelldie - 9.11.2014

Kolego , przydałaby się lekcja j.polskiego :)
Regulamin też by się przydało przypomnieć ;)
A co do kawałka , to ujowy xd , chłopaki obrali to w nieco lżejsze słowa xd nic się nie dzieje , straciłam 6 min mojego pięknego życia na wysłuchanie jakiegoś gunwa xd
I nie zapominaj , że zieloni (Loco , Ravel , T-Sted ) mają trochę więcej możliwości niż każdy użytkownik .


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - meatBall - 10.11.2014

hue hue hue, aż musiałem od roboty się oderwać na chwilę :]
powiem Ci tak kolego, nawiązując do Twojej wypowiedzi... jeśli kiedykolwiek uklepiesz coś w podobie do twórczości T-Steda, to podeślę Ci skręconego lolka :D litości... ludzie delikatnie starają się nakierować Ciebie na właściwy tor, a tu wielkie oburzenie i jakże uzasadniona oczywiście kontra, jestem pod wrażeniem :] Jeśli masz takie podejście, to nie jest to raczej odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Co do wałka, słuchałem go wczoraj, szczerze, ciężko jest napisać coś sensownego na jego temat. technicznie jest koślawy, merytorycznie momentami miewa jakieś przebłyski "spójności", ale dla mnie jest on po prostu kiepski.

Dystans się liczy, dystans :P

pozdro


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - SimonBirch - 13.11.2014

Nie jest hejterem i nie lubie takich ale no musze coś napisać jesli chcesz opinii, ja jeśli tworze to czasem przejscia robie po kilkanaście razy lub poprawiam je wielokrotnie miedzy pierwszym basslinem nie ma wgl przejscia to słychać musisz to poprawic. Rozumiem ze jest to eksperyment ale muszą byc jednak jakies zasady. czekam az poprawisz najwazniejsze błedy i wtedy zobaczymy pozdr :)


RE: V-ero - Fight About Dreams (Original Mix) - Revnotes - 13.11.2014

Widziałbym tutaj inny bassline, własnie jakiś progresywny, wydaje mi się że bardziej pasowałby do reszty. Na pewno masz tutaj straszny kocioł jeżeli chodzi o poziomy głośności poszczególnych synthów/sampli, chociażby fxy i ta dziwaczna piszczałka, ale na tym się nie kończy. Miks kiepski, przejdźmy do aranżu, bo tutaj też jest posucha. Track szybko zaczyna nudzić, progressive powinien się rozwijać, a Twój stoi w miejscu, za mało urozmaiceń. Break down jest zdecydowanie zbyt minimalistyczny, a przecież to powinna być przysłowiowa wisienka na torcie.

Ode mnie 2/5 ponieważ jest w tym jakiś większy potencjał, tylko jeszcze go nie odkryłeś.