MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Aitra - Magnet Source (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Aitra - Magnet Source (Original Mix) (/temat-progressive-aitra-magnet-source-original-mix)



Aitra - Magnet Source (Original Mix) - Aitra - 10.11.2014

Hello ,

Taki skromny progressive ode mnie dla was do posluchania oraz wyrazenia opini.
Nakład Electornic Tree - wydaje tam czesto bo lubie własciciela oraz muzyke ktora promuja... po prostu tam się odnajduje.

Pozdrawiam,




RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - RaNi/Works - 10.11.2014

Deepowo... ale w drugim "dropie" dodałbym czegoś więcej...
Rzeczywiście skromny... dużo elementów tu nie ma.
Ale za to technicznie jest cholernie wysoko ;)


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - piral - 10.11.2014

To będzie subiektywny post. Po prostu uwielbiam to. Piękne te pady w tle, właściwie to one robią dla mnie całą robotę. Haty w beacie klasyczne, ale takie właśnie lubię. Nie mam żadnych zastrzeżeń.


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - Revnotes - 11.11.2014

Zdecydowanie deepowo, a niżeli progresywnie, ale od czasu do czasu chętnie sięgam po tego typu muzykę. Dziś mnogo tutaj świetnej muzyki, czego bym nie przesłuchał to zasługuje minimum na czwóreczkę (piątka to dla mnie coś specjalnego). Bardzo dobra produkcja, moje gratulacje.

Ah jak ja lubię taki bujający bas :)


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - ART791 - 11.11.2014

w tle słychać ciągle te same organki zmienił bym bo brakuje melodii ale może to taki styl


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - Faden - 11.11.2014

Slychac, ze haty zajmuja za duzo miejsca w panoramie. Troche mozna by je przesunac, aby udostepnic miejsca melodii. Ten krotki hat wydaje mi sie troche zbyt glosny lub reverbu aby go delikatnie zmiekczyc. Oprocz tego jak dla mnie za dlugie i 1.5 min bym obcial. Podoba mi sie bass i moment kiedy po breaku wchodzi na 3:33. Prostota tego utworu to akurat zaleta, a nie jego wada. Rasowy deep house jak dla mnie, ale nie na 5, a na 4.


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - gregwmusic - 12.11.2014

mi się to baaaaaaaaaardzo podoba :)

słuchałem podczas pracy przed Marszem Niepodległości i
ukazał mi się taki klubowy klimat Warszawy

Mega Mega Mega klimat :)


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - BassBreaker - 17.11.2014

O stary! Majstersztyk! Ten kawałek brzmi niesamowicie. Klasa światowa bez dwóch zdań.


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - Rafau - 17.11.2014

Zajebi*** deep. Kiedy download?

6/5


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - BassBreaker - 17.11.2014

Przepraszam, że piszę drugi raz, lecz możliwe iż pozwoli to autorowi poważnie przyjąć do siebie moje pochwały - dla mnie ten utwór to istna klasa światowa i powinien zostać wydany w dobrej wytwórni! nie zmarnuj tego!


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - Aitra - 18.11.2014

Witam ,

Panie BassBreaker - powaznie traktuje kazda opinie bo to jest wazne jak ludzie odbieraja moja muzyke... mam tyle nauki i wogole ze czasem zapominam tu wpasc, prosze o zrozumienie ,

Autor utworu nazywa sie Małgorzata Imiołek, bardzo mi milo ;) Numer wydaje na komplikacji w polskim labelu Electronic Tree bo tam sa profesjonalisci od ktorych wiele sie ucze, wydanie jest 24 listopada wiec juz calkiem niedlugo.Ja i tak bede sie upierac ze to jest progressive house :D Dzieki wszystkim za opinie,

Pozdrawiam gorąco !


RE: Aitra - Magnet Source (Original Mix) - Audionectic - 4.12.2014

Małgosia świetna nuta!Plaża,drink,zachód słońca.Klimat pierwsza klasa