MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Luke Judge feat. Condi - All About Bass (/temat-luke-judge-feat-condi-all-about-bass)



Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Condi - 11.11.2014



No więc ja i mój forumowy kumpel Luke Judge skleiliśmy coś wspólnie. (Moje wokale). Zapaszam.


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Castiel - 11.11.2014

Intro fajne energiczne wstawki wokalowe są ok klimat dance'owy.
Drop mi się podoba
Ogółnie rzecz ujmując całośc na duży plus no i piąteczka ode mnie :)


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - MikeTrause - 11.11.2014

Świetny numer, bardzo fajny lead prowadzący. Stopa mocna i czytelna.od 1'28 Lead'y swietnie się uzupełniają. Pluck w pauzie także wyraźny i melodycznie jak najbardziej pozytyw :) Nad mixem pewnie spędziliście sporo czasu :) Sam chciałbym uzyskać kiedyś taką jakość :( . Ode mnie także pięć :) Pozdrawiam


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Revnotes - 11.11.2014

Jeszcze Cię w takim klimatach nie słyszałem. Całkiem ciekawie wyszło, wreszcie pomysłowy lead w tej stylistyce, co chyba najbardziej zwróciło moją uwagę. Mam nadzieję, że to zmotywuje Luka do wytężonej pracy nad samodzielnymi trackami.


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Condi - 11.11.2014

Ale to Luke zrobił cały numer, ja tylko dałem głos :)


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Revnotes - 11.11.2014

Tylko mu gratulować ;)


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - gregwmusic - 12.11.2014

no wpada w ucho!
I to jak! stopa pluck jest świetny!


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - future villain - 12.11.2014

Miałem rację że jednak zajebiste :D I nawet wokal fajnie się wpasował, a to się rzadko zdarza jak samodzielnie nagrywane :D


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Condi - 13.11.2014

(12.11.2014, 23:48)theormore napisał(a): Miałem rację że jednak zajebiste :D I nawet wokal fajnie się wpasował, a to się rzadko zdarza jak samodzielnie nagrywane :D

To że samodzielnie o niczym nie świadczy :) Jeżeli wiesz co robisz to da się nagrać coś dobrego.


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - mumu - 13.11.2014

A próbowałeś spiczować w dół ten głos? Nie było by trochę lepiej? Broń Boże się nie czepiam, jestem tylko ciekaw, czy nie było by bardziej drapieżnie.

Zaczym wjedzie FLFAN i napisze, że słychać "Can you fill " zamiast "Can you feel", napiszę, że absolutnie nie przeszkadza to w odbiorze, a różnicę usłyszą 4 osoby na 100.

Poza tym 5/5.


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Mich - 14.11.2014

Utwór na wysokim poziomie. Chwytliwe melo. Przemyślana aranżacja, fajne dźwięki w dropie, mocna, pełna basu stopa. Dużo energii, generalnie słychać styl Luke'a.
(13.11.2014, 23:02)mumu napisał(a): A próbowałeś spiczować w dół ten głos? Nie było by trochę lepiej? Broń Boże się nie czepiam, jestem tylko ciekaw, czy nie było by bardziej drapieżnie.
Też właśnie o tym pomyślałem :)


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Faden - 14.11.2014

Nic dodac nic ujac. Jest czysto. Dobry komercyjny electro house i 100% drops;)


RE: Luke Judge feat. Condi - All About Bass - Foortic - 25.02.2016

Noga chodzi...
Mimo że Big room to bardzo różni się od tego co ludzie nazywają Big roomem czyli Garrixem...
Drop bardzo fajny... Energiczny i co najważniejsze nie ma 10 sekundowego reeverbu na dźwiękach w dropie jak to w tych Big roomach bywa... :D
5/5