MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) (/temat-progressive-chris-niers-feat-progley-catch-me-stiopa-remix)



Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Stiopa - 15.11.2014

Siema. Revnotes namówił mnie na remixa. Oto i on.



Miłego słuchania. Po zakończeniu konkursu włączę download. ;)

Pozdrawiam


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me ( Stiopa Remix ) - chrisniers - 15.11.2014

Świetny remix :) dzięki za udział ! Bardzo możliwe, że znajdzie się na iTunes razem z moim oryginałem i z jeszcze jednym remixem ponieważ naprawdę jesteś w czołówce !


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me ( Stiopa Remix ) - greenks - 16.11.2014

Świetne!


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Revnotes - 16.11.2014

Bardzo dobrze, że to popełniłeś, bo brzmi kozacko. Chyba więcej w tym trance niż house. Trochę mi jakoś nie pasuje do tego ten wokal, może nie, że nie pasuje, ale nie czuję go tam tak na 100%, a może po prostu zbyt dużo się już nasłuchałem remixów i oryginału, plus to co mam na swoim rozkładzie.

Spokojniutki, nastrojowy, dobrze wykonany i co tu więcej pisać. Osobiście skróciłbym go o połowę, bo jak dla mnie jeden motyw na 7 minut, to trochę za dużo, ale cóż - rzecz gustu.


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Rafau - 17.11.2014

Technicznie świetnie. Bardzo dobrze się słucha. Przyjemny w odbiorze. Aranżacja i wykonanie jednak mi nie podchodzi; rzecz gustu.

Mimo wszystko 5/5.


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Alex fat - 18.11.2014

Mam na niewygodnej wys. loptopa wiec niebede się rospisywal , swietny walek :) pz


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Stiopa - 19.11.2014

Haha Adam to samo odczułem słuchając Twojego remixa jeśli chodzi o wokal. Myślę, że po prostu mieliśmy dwie inne wizję na ten remix.
A jeśli chodzi o długość to faktycznie troszeczkę się zagalopowałem ;)
Pozdro i dzięki za czas.


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Revnotes - 19.11.2014

Właśnie, gdy przeczytałem Twój komentarz pod moim remolem też to sobie uświadomiłem :P


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - piral - 19.11.2014

Lowend mógłby być nieco czystszy i mocniejszy, chociaż i tak miks jest dobrze wykonany. Aranżacja dobrze płynie, podoba mi się pomysł. Nie zachwyciło mnie "totalnie" na 5, ale 4 jak najbardziej.


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Amer - 19.11.2014

ja nie wiem ,ale ja po prostu nie mam siły do równo brzmiących kawałów
moje ucho mówi że nie mam czym się jarać , bardziej mi przypadła do gustu wersja elnantera bardziej żywa z mieszkającą duszą w środku , a u ciebie deprecha dusza się ulatnia , wykonanie powiedzmy rookie pro.
cała ta podróż była dla mnie uciążliwa i nie zbyt przyjemna , ponieważ kawałki z priorytetem 7 minut , są już opowieścią dla mnie.


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - JaraLuca - 24.11.2014

Bardzo dobry miks. Od samego poczatku do konca wszystko płynie elegancko. Wokal dobrze wpasowany w miks . Bardzo przyjemny kawałek jak juz wczensiej ci pisałem! Dobra robota Stiopa ! top track


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - L.G. - 24.11.2014

Bardzo świetny kawałek, niech się konkurs kończy bo chcę download :)
Ode mnie 5!
Pozdro.


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Mich - 24.11.2014

Kawałek na poziomie. Świetny groove, aranż nie przynudza i czyściutki miks. Jaram się tym motywem w 3:09.
Generalnie 5, utwór mi się bardzo podoba ;)


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Stiopa Remix) - Audionectic - 3.12.2014

Stiopa dobrze to brzmi.Faktycznie bardziejtrance tu słychać.Troszke długawe ale nie specjalnie przynudza.Motyw z 4.45 gdy się filtr otwiera trochę głosno i rezonuje deko z wokalem,Poza tym dobre barwy do tej stylistyki i ekstra jakość.