MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Greg W. - Time Of Fate (WIP) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Greg W. - Time Of Fate (WIP) (/temat-dubstep-greg-w-time-of-fate-wip)



Greg W. - Time Of Fate (WIP) - gregwmusic - 18.11.2014

Witam
O to mój dubstepowy kawałek :)(jeśli można go tak nazwać)
WIP wersja gdyż ciągle nad nim pracuje :)
Pozdrawiam!



RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - Rafau - 18.11.2014

Te pianino na poczatku to straszy. Wybija się z miksu, za głośne jest. Baaardzo źle to brzmi. Od razu bym wchodził z tym leadem i piano niech tam plumka z tyłu. Te plumki co wchodzą później fajne. TRENSOWE. Linia perkusyjna za głośno do reszty. Wybija się. Piano w dziurze mi się nie podoba. Snare za głośno. Pomysł ciekawy.

Pracuj, pracuj. :>


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - skibot - 18.11.2014

no to ja z moimi potyczkami dubstepowymi nie powinienem się wychylać ogóle :)
Mega fajna perkusja, coś rzeczywiście nie tak z tym pianinem na początku, później gdy wchodzi już bit i kompresor na sumie zaczyna mocniej działać jest już ok. Ja bym to pianino na początku zmiażdżył bardziej kompresorem. Na werbel można założyć pogłos będzie więcej przestrzeni, chyba że miałeś zamysł na bardziej suchą perkusję - tak też jest ok.


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - gregwmusic - 18.11.2014

(18.11.2014, 20:33)skibot napisał(a): no to ja z moimi potyczkami dubstepowymi nie powinienem się wychylać ogóle :)
Mega fajna perkusja, coś rzeczywiście nie tak z tym pianinem na początku, później gdy wchodzi już bit i kompresor na sumie zaczyna mocniej działać jest już ok. Ja bym to pianino na początku zmiażdżył bardziej kompresorem. Na werbel można założyć pogłos będzie więcej przestrzeni, chyba że miałeś zamysł na bardziej suchą perkusję - tak też jest ok.

Raczej lubie jak jest wyraźna perka no fakt na ipadzie inaczej brzmi dlatego w upload poszedl WIP

Zmienie compresor na piano

I zobaczym jak wyjdzie ogolniej raczej to chilltesp wyszedl chyba no ale prefix tyllko jeden pasowal wiec jest taki


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - djembre - 20.11.2014

Tak, to z pewnością Chillstep.Aranżacja dobra, melodia mi się podoba, można by było zrobić z tego Melodic Dubstep - całkiem ciekawie by wyszło.Ogólnie dobra praca, bardziej się rozpisywać nie będę, gdyż zrobili to za mnie poprzednicy :)

P.S Na soundcloud jako tag(ew gatunek) masz Melodic Dupstep :D


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - MASAY - 3.12.2014

dobra ta perca a pianino to już kwestia gustu ;P


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - Orionage - 5.12.2014

zgodzę się z przedmówcą, że pianino to kwestia gustu, a być może słuchawek. U mnie brzmi to dobrze, a jak wchodzi kick to w ogóle elegancko :)


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - djbesiky - 6.12.2014

Taka muzyka bym mnie kochasz! tak trzymać !! piękno


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - Amer - 17.12.2014

Ladne czilatowe, jestem jaroszem jesli chodzi o takie kawalki ale kazdy ma swoje slabosci a jak do takich numerow mam slabosc bo sam nieumiem takowych tworzyc pozdrawiam.


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - Dubby Spliff - 2.01.2015

ja dałbym bardziej miękką stopę i delikatniejszy werbelek z reeverbem :) będzie miód cud, melodico fantastico :D


RE: Greg W. - Time Of Fate (WIP) - wzuandwzu - 24.04.2015

perka bardzo ładna


________________________
MAMY CIĘ c:
Już piąty raz z rzędu piszesz nic nie znaczący post!
Jak już wspomniane w regulaminie takie wypowiedzi są uwzględniane jako spam.
Gratulacje! Warn.

RaNi/Works