MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Criminal Vibez - Eargasm - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Criminal Vibez - Eargasm (/temat-deep-criminal-vibez-eargasm)



Criminal Vibez - Eargasm - Amer - 19.11.2014

Witać <bubu>

Zrobiłem hit <haha> i postanowiłem że podzielę się z wami odsłuchem<nonie>




RE: Criminal Vibez - Eargasm - Revnotes - 19.11.2014

Deep House nie jest dla mnie egzotyką, ale niezbyt często słucham muzyki w tej stylistyce, więc prawdopodobnie będzie niezmiernie trudno przekonać mnie do tego numeru. Hah tak czułem jest nie tylko "głęboki", ale również "ciemny", niestety nie czaję takich klimatów, więc ciężko mi to ocenić. Dla mnie jest pusto i nudno, masterowałem ostatnio jakiegoś deepa dla Above The Moon i tam to była zupełnie inna bajka, chciało się słuchać. Technicznie jest bardzo pozytywnie, wszystko się zgadza, sporo mi do takiego poziomu brakuje, ale pomysłu nie ogarniam niestety. Nie chcę oceniać, bo pewnie bym Cię skrzywdził, więc sobie to daruję.


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Amer - 19.11.2014

nie skrzywdzisz mnie , ja wiem co ja robię i podpisuje się pod tym bez wstydu, realizacja tego co ma ci naprawdę wychodzić to nie żaden wstyd wole robić to, niż bić się po głowie schematami jak oni to robią.
aczkolwiek podejrzewam że za daleko wychyliłem się za daleko ze swoim szczerym przemyśleniem-
podejrzewam brak sensownej szczerej opinii.

Pustka jest stanem który reprezentuje świadomość zamierzenia w tym wszystkim co zamieściłem , ogólnie to miał być zamysł zadumy,opatrzności, wejścia we własną świadomość, a nie odciągania słuchacza w stronę szumu i naparzania nieprzemyślanych sekwencji byle zlewało się to ciągiem BA.

Dzięki za opnie panie sǝʇouʌǝɹ


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Alex fat - 19.11.2014

Deep prog , jak dlamnie ;) , ja to biore bo sam robie w podobnych klimatach , fajnie jest . :) pz


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Revnotes - 19.11.2014

Jestem zdania, że skoro kompletnie tego nie czuję (mam na myśli całą stylistykę), to na prawdę nie ma sensu wciskać tych gwiazdek. Szczerze nie wierzę w uniwersalność ludzi, którzy twierdzą, że mogą robić wszystko i chętnie we wszystkich tematach się wypowiadają. Ja znam swoje miejsce i mogę coś ocenić z Progressive House czy Electro-House, bo dobrze znam te klimaty, a Ty zaserwowałeś coś czego po prostu nie słucham, więc skomentować oczywiście mogę, bo Ty dla mnie zrobiłeś to samo, za co jestem wdzięczny, ale do wystawienia oceny się nie poczuwam nie czuję się kompetentny.


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Amer - 19.11.2014

nie omieszkam do ciebie zaglądnąć ,Deep prog odłam odłamu dziwna sprawa przyjmę to do słownika tą zacną specyfikacje.


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Alex fat - 19.11.2014

Ok , jak chcesz posluchac ostaniego mego tworu to został przeniesiony do dzialu najlepsze utwory , zresztą twuj pewnie też tam trafi ;) .


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Faden - 21.11.2014

Moj ulubiony styl muzyczny i niezawiodles mnie. Najbardziej podoba mi sie refren na 3:00. Niepotrzebnie jest tak dlugi i skrocilbym go o jakies 2min, zwlaszcza moment od 5:35, ktory wg. mnie jest bez sensu. Powinienes go wkleic gdzies blizej poczatku, aby struktura miala rece i nogi. Zajebiscie uzywasz efektow i odpowiednio dobierasz dzwieki. Przejscia tez spoko. Dales mi przyklad, ze nietrzeba uzywac tak duzo reverbu, aby track brzmial ok. Wszystko slychac wyraznie i nietrzeba sie doszukiwac dzwiekow, bo niesa niczym pozakrywane. Dalbym 5 gdybys zmnienil strukture utworu, a tak bedzie 4.

PS. Szacun za wykreowanie wlasnego, unikatowego stylu...


RE: Criminal Vibez - Eargasm - T-Sted - 21.11.2014

Ja posłuchałem tak w ramach trochę przypadku bo w takiej stylistyce nie siedzę, ale przyznam, że zaskoczony jestem bardzo pozytywnie. Taki typ minimalizmu (w pewnym sensie można tak to nazwać) bardzo mi odpowiada. I choć sam jestem przyzwyczajony do utworów dość mocno rozmytych pogłosami, to jednak tutaj, jak wspomniał kolega wyżej ich niedobór brzmi fenomenalnie.
W całości dziwi mnie jednak fraza między 5:30, a 6:30 - moim zdaniem nie trafia to w klimat. Ale to takie subiektywne odczucie. Technicznie bardzo dobrze.
Ode mnie 4.
Pozdrawiam.


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Stiopa - 25.11.2014

Ja dodam, że bass i stopa idealnie współgrają. Jest ta głębia jaka powinna być w deep. Super od 3 min.
Zajebisty klimat. Fx mnie powaliły. Po prostu dobra robota.
Pozdrawiam


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Wizzardius - 25.11.2014

(19.11.2014, 22:24)Amer napisał(a): Pustka jest stanem który reprezentuje świadomość zamierzenia w tym wszystkim co zamieściłem , ogólnie to miał być zamysł zadumy,opatrzności, wejścia we własną świadomość, a nie odciągania słuchacza w stronę szumu i naparzania nieprzemyślanych sekwencji byle zlewało się to ciągiem BA.

Palisz dużo zielonego? Bo te rozkminy takie.... no wiesz ;P


RE: Criminal Vibez - Eargasm - HeluCze - 25.11.2014

Jak dla mnie troszkę za mało melodii :) może i się czepiam ale nie ma tu czegoś na czym można by było "zawiesić słuch ". Większość synth'ów bardziej przypomina mi perkusjonalia . Chyba, że właśnie to chciałeś osiągnąć, to się nie czepiam :D A potem od 3:00 to uważam, że te vocal'e fajnie życia dodają i w 4:30 przechodzisz ( wg mnie :P )na Minimal Techno co uważam całkiem niezłe posunięcie :)


RE: Criminal Vibez - Eargasm - 9lives - 25.11.2014

Kozak numer kolega wykręcił ;-)


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Audionectic - 3.12.2014

Mi sie akurat kick srednio podoba.Natomiast wszystkie staby i wogóle jak to gra ze sobą to miazga.Od 3ciej minuty świetna robota a 6.30 to mnie pozamiatało :) Chyba nie słyszałem na forum wałka,który aż tak trafiłby w moje preferencje stylistyczne.Niestety aranż mógłby sie szybciej rozkręcać i ten break pod koniec... <omg> Bardzo ekstrawagancki :D
Za...sty ma potencjał moim zdaniem ten kawałek


RE: Criminal Vibez - Eargasm - F.P.P - 5.03.2015

Do 2:50 podoba mi się po przejściu cały urok klimat i mistycyzm trochę siada, w zasadzie jest już pozamiatane trwa to do 4:30 min , w między czasie ten short lead mimo zmiany rytmiki nudzi. Po tym wszystkim nie rozumiem Twojego pomysłu na dalszą część utworu, zmieniłeś nawet stopę . Brzmi trochę jak psy trance z woble-ującym basem. 5 min następna transformacja xxxxx łaj ?. Ambientową cześć utworu też się znalazła.
Pokraczny i nie uporządkowany wyszedł Ci ten numer za dużo mieszania gatunkowego. Nie można tego zakwalifikować do jednego gatunku house ? ale co :D . Naprawdę można pochwalić początek ten minimalizm techniczne ruchy :D, pomyślałem będzie dobrze, ale poszło nie w tą stronę, a po drodze jeszcze było parę skrzyżowań z inną muzyką. Jeżeli mamy się trzymać deep to do początku w którym szło dobrze, można było zastosować jeszcze pojedyncze akordy z dużym pogłosem zamglić wprowadzić w dalszą część utworu i dalej trzymać się minimalizmu nie tylko w środkach wyrazu, ale także merytorycznie jeszcze parę klimatycznych płynących rytmów później bujająca sekwencja instrumentaro może być powtarzalna z przerywnikami na przejściach ale nie nudząca, cały czas trzymać się jednego tematu, rozbudować odwrócić rozebrać i nie podawać kawy na lawę na pierwszym dropie. Myślę że następnym razem pójdzie Ci lepiej.
Pozdro...


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Krzysiek1105 - 5.03.2015

Do 5 minuty mi się podoba, tam też bym widział zakończenie utworu, bo to co jest dalej to trochę chyba przekombinowane.


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Lubie To - 5.03.2015

Czemu końcówka fajna jest :D


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Amer - 4.04.2015

(19.11.2014, 20:35)Amer napisał(a): Witać <bubu>

Zrobiłem hit <haha> i postanowiłem że podzielę się z wami odsłuchem<nonie>


Download Otwarty więc Częstować się ^^


RE: Criminal Vibez - Eargasm - Beatzer - 7.04.2015

Chapnę download :D