MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Revo - Ocean of Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Revo - Ocean of Dreams (/temat-progressive-revo-ocean-of-dreams)



Revo - Ocean of Dreams - Revo - 21.11.2014

Chciałem uzyskać dobra głębie i kontrast w dropie w porównaniu do reszty kawałka :)



RE: Revo - Ocean of Dreams - T-Sted - 21.11.2014

Technicznie mogłoby być lepiej, ale przyznam szczerze że klimat mnie urzekł zupełnie. Czuję, że akurat takiego utworu w tej chwili właśnie było mi potrzeba. Jest melancholijnie i spokojnie. Stylistyka bardzo przyjemna.
Pozdrawiam.


RE: Revo - Ocean of Dreams - Revo - 21.11.2014

Nad techniką cały czas pracuję. Wiem, muszę poprawić jeszcze kilka rzeczy... Na razie jest progres i to mnie cieszy ;)

Jeśli podoba Ci się klimat to świetnie ;) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś da się wciągnąć w ten utwór ;)


RE: Revo - Ocean of Dreams - Revnotes - 21.11.2014

Bardzo ładnie wchodzi intro, zgrabnie z pomysłem i mocą. Podoba mi się taki aranż, może dlatego że mam miłą odmianę, bo przyzwyczaiłem się już do innego schematu z breakiem po wstępie, a u Ciebie ten a'l'a first drop dobrze się sprawdza. Bardzo podoba mi się ten pad czy co to właściwie jest w break down, a następnie epicki lead, na prawdę błysnąłeś. Brakuje mi w tym takiej czystości, sam nie wiem, bardziej w twarz lub więcej góry, bo trochę zakrawa, że nie jest to praca zawodowca, ale pomysł jest kompletny, jak zawodowca.

Z tego wszystkie polubiłem Twoje profile i będę obserwował postępy, wniosłeś tutaj powiew świeżości, kocham takie progressive'y, a jest tutaj ich jak na lekarstwo.


RE: Revo - Ocean of Dreams - Rafau - 22.11.2014

Bardzo fajna perkusja. Dorzuciłbym do tego jakiś open hat, który by trochę napędził całość. Chordsy bardzo fajne, lekkie, wpadają w ucho. Urozmaciłbym to jednak jakimiś pluckami na końcu/początku fraz. Klimat na prawdę bardzo fajny. Popraw miks, zrób wersję w bardziej standardowej budowie a ściągam i zarzucam do odtwarzacza na pewno.

Tak trzymaj.
4/5


RE: Revo - Ocean of Dreams - Michael H. - 23.11.2014

Klimat nieziemski, zwłaszcza teraz, wieczorna pora po weekendzie, perka fajna a zwłaszcza tamburyn, świetnie brzęczy i pasuje do reszty, break wymiata, aż chce się więcej, lead wbija w stan hipno :D miód dla uszu:) nie mam nic do zarzucenie, od strony technicznej zbytnio się nie wypowiem- sam się uczę, ale na moje kawał dobrej roboty tu słychać :)


RE: Revo - Ocean of Dreams - meatBall - 24.11.2014

koledzy powiedzieli już praktycznie wszystko :] słucham sobie, tak z doskoku, już kolejny dzień z rzędu... kozak :D breakdown, który z początku nie podpasował mi w ogóle, jest mistrzowski :D wspaniały klimat, zupełnie inny niż za oknem :P


RE: Revo - Ocean of Dreams - Revo - 24.11.2014

Dzięki wszystkim za opinie. Ciesze się, że klimat tego utworu wam się spodobał ;) Mam nadzieje, że kolejne moje produkcje również trafią do was :)


RE: Revo - Ocean of Dreams - dual - 30.11.2014

Numer zrobiony z głową. Naprawdę może się podobać. Technicznie 4,5/5


RE: Revo - Ocean of Dreams - Crazy Noise - 30.11.2014

Miły dla ucha progresik. Tylko ten clap coś za cicho gra i jak dobrze słyszę to gra bardziej po prawej stronie i to bym zmienił. Nad stopą też można by było popracować, bo momentami jest słabo słyszalna (np. od 4.50). Break bardzo fajny... Można odpłynąć :)
Daję mocne 4/5