MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Prefixy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Prefixy (/temat-prefixy)



Prefixy - Good face - 23.03.2012

witam mam pewną prośbę do modelatorów oraz do adminów o dodanie PREFIX (obrazka )
z napisem REMIX , MIX , SETY , INNE ... ponieważ niema takich PREFIX -ów a na pewno sie przydadzą

pozdrawiam good face.


RE: PREFIXY - sowa - 23.03.2012

skoro kawałek znajduje się w dziale remixy logiczne jest, że to remix... ale nie wiadomo jaki gatunek... tak więc nie widze takiego powodu... prefixy odnoszą się tylko do gatunków tak aby było wiadomo czego mozemy się spodziewać wchodząc do jakiegoś tematu...


RE: PREFIXY - Good face - 23.03.2012

a jeżeli dajemy do tematu niedokończone i np jest to remix to chyba dobrze dać prefix (remix )


RE: PREFIXY - sowa - 23.03.2012

jeżeli dajemy remix jako demo to dajemy prefix w jakim gatunku jest on remixowany... no i logicznie dajemy tytuł oryginalnego utworu z dopiskiem na końcu w nawiasie "remix" ;) tak jak to się robi przy fullach :)


RE: PREFIXY - Good face - 23.03.2012

dobrze jak chcesz po prostu wyraziłem opinie bo jak dla mnie byłoby to wygodniejsze ale spox :) dzięki za uwagę sowa ;)


RE: PREFIXY - Good face - 23.03.2012

kay napisałem że mi byłoby wygodnie a nie że innym nie musisz tego rozumieć ;)


RE: PREFIXY - Yes I Am - 25.03.2012

To skoro już jest taki temat... To ja muszę powiedzieć, że istniejące prefixy mnie odrzucają... Nie chodzi o wygląd, lecz o ich ilość... Jak pisałem kiedyś, dla mnie 20 to już i tak jest mnóstwo... Tyle co my mamy to po prostu denerwuje, bo ciężko znaleźć odpowiedni... Ile mamy na forum kawałków, np. darkstep? Prefix "Other" załatwiłby sprawę.


RE: PREFIXY - piral - 25.03.2012

Proponuje tyle prefixow ile jest na beatporcie. Dokladnie 19 - wystarczajaco.


RE: PREFIXY - piral - 26.03.2012

A słuchajcie. (Tak, tak, czytajcie :P) Teraz mi przyszedł do głowy taki pomysł. Nie lepiej, żeby użytkownicy tagowali w klamerki gatunek? Gatunków jest niezliczona ilość i takie obrazki, które nie są małe, zabierają dużo miejsca w formularzu pisania tematu.

Proponuję dorzucić punkt do regulaminu: określ gatunek utworu, np.
[Breaks] Artist - Title
[Tech House] Artist - Title

Nie byłoby żadnych tagów narzucanych, nie trzeba byłoby dodawać tych co nie ma, nie byłoby bałaganu.


RE: PREFIXY - ProCkers - 26.03.2012

A jeśli da radę to można zrobić tak, że będzie ileś tam gatunków w prefixach i jak komuś nie będzie żaden pasował to by się klikało Other i wyskakiwało by okienko by samodzielnie wpisać własny prefix :)


RE: PREFIXY - K.o.N - 26.03.2012

A nie lepiej to zrobić w postaci zakładek?? Najeżdżam na gatunek trance i rozwijają mi się podgatunki np:

+ Techno
+ House
- Trance
* Psychadelic Trance
* Trancestep
* ... i.t.p
Najeżdżam na "+" I wyświetlają mi się podgatunki.
Byłoby i wygodnie i estetycznie wszystko w jednym. Każdy zadowolony zwykły kompromis. <zadowolony>


RE: PREFIXY - sowa - 26.03.2012

może i dobry pomysł ale na chwiklę obecną naszych "programistów" ta opcja przerasta jeżeli chodzi o wykonanie :) ale w przyszłości może jakoś do tego dojdziemy :) bo pomysl całkiem sensowny :)


RE: PREFIXY - K.o.N - 26.03.2012

Myślę że dał bym radę ;)



RE: PREFIXY - monorail - 27.03.2012

Drodzy Admini, co jak co ale 'experimental' powinien być. Bardzo bym prosił :)


RE: PREFIXY - Divine Frequency - 27.03.2012

Ale Wy macie problemy jejku O.o, Mysle ze z prefixami jest wszystko ok. Albo dodajmy wszystkie z wikipedi, ok 200 wtedy bedzie to chyba wszystkim bedzie pasowac :(


RE: PREFIXY - F3edo - 19.04.2012

Nie chcę zakładać nowego tematu, tylko podbiję ten bo mniej więcej o podobną sprawę chodzi. Miałbym prośbę do admina żeby dodał do listy wyboru gatunek "future garage" ;)


RE: PREFIXY - piral - 20.04.2012

nadal nie ma też tech house :(


RE: PREFIXY - Yes I Am - 20.04.2012

ale za to mamy techstep, terrorcore, trancestep, trash, grime, goa trance...
Ja dalej jestem za redukcją ;) a nie dokładaniem.


RE: PREFIXY - piral - 20.04.2012

Nigdy nie byłem za usuwaniem techstepu ani tymbardziej grime. Goa trance - dafaq? Szkoda, że nie dodamy jeszcze gospel. Terrorcore to też przesada.