MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Tommy Reid - Eclipse (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Tommy Reid - Eclipse (Original Mix) (/temat-uplifting-tommy-reid-eclipse-original-mix)

Strony: 1 2


Tommy Reid - Eclipse (Original Mix) - Tommy Reid - 4.12.2014

Witam!
Przedstawiam Wam mój najnowszy utwór 'Eclipse' ,który będzie wydany w labelu Synchronized Music 29go grudnia tego roku! Jest to uplifting trance, ale mam nadzieję ,że nikogo nie odstraszy! Zresztą.. posłuchajcie sami ;-)

Tommy Reid- Eclipse




RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - veentyler - 4.12.2014

szczerze to nie widzę momentu gdzie mógłbym sie przyczepić wielki + za track ! masywnie, record widze ze tez wyższa półka ! tak trzymaj !


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - R3haB - 5.12.2014

Nie do końca rozumiem, dlaczego Uplifting Trance ma odstraszać :D

Twardy początek, ładny pluck w buildzie zwłaszcza. Powiem Ci że jak na uplift, to break za sztywny jest. Potrzeba trochę nostalgii, magii w takich odstępach. No i był on też dość krótki, nie było takiej pauzy, tylko wszystko takim szybkim tempem leci. Trochę spokoju i już byłoby lepiej. Drop jest za to niezły, ładnie gra, tło jest nieźle wypełnione, a dźwięki ze sobą współgrają. Perkusja też jest w porządku. No cóż, ocenę dałem, mam nadzieję że wydasz jeszcze coś dobrego, życzę sukcesów!


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - Tommy Reid - 5.12.2014

Supported by: Alex M.O.R.P.H & Woody van Eyden


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - veentyler - 6.12.2014

no proszę,gratulacje stary :) produkuj tak dalej a bedziesz wielki tylko nie zapomnij potem jakim sie jest czlowiekiem :)))


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - Rafau - 6.12.2014

Z takich odczuć artystycznych. Progresja na poszczególnych śladach w intro momentami moim zdaniem chyba nie pasuje. Dziura w porządku, podoba mi się. Melodia wpadła mi w ucho. Fajnie aranżujesz tło. Nie nudzi. Stopa fajnie tłucze, aczkolwiek mam wrażenie, że coś z nią nie tak. Ale to chyba moje subiektywne odczucie. Drop fajnie skonstruowany. Widać, że się przyłożyłeś.

5/5

I gratuluję supportu.

<zazdrości> ;D


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - Tomi - 6.12.2014

Dobrze się słucha, propsy i graty :) Powodzenia w dalszych kawałkach.


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - Mich - 6.12.2014

Znakomite ;)
Strasznie się jaram tym breakdownem, te wszystkie arpy i plucki brzmią wspaniale. Super klimat
W głównej części ani trochę nie zrobiło się gorzej, świetny motyw i potężny bas.
Generalnie 5/5, w Polsce to mamy świetych producentów uplifting trance'u ;)


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - sowa - 7.12.2014

Zajebisty traczek. Gratulacje niezłego supportu :)


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - meatBall - 7.12.2014

na początku byłem sceptycznie nastawiony do pierwszej części track'a, do brakdown'u... ale już mi przeszło :]
naprawdę fajny wał, breakdown śliczny, wszystko odpowiednio wyważone, oprawione uroczą nutą ! gratulacje i piąteczka :]

pozdro


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - Maison - 9.12.2014

Ja również gratuluje supportu ! bardzo dobry breakdown, świetny drop słowem na prawde dobry numer !


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - Tommy Reid - 10.12.2014

Dziękuję wszystkim za tak liczne opinie! Naprawdę daje mi to dużo motywacji do dalszej pracy.
Dopisze tez, że złapał się kolejny support, tym razem od Manuela Le Saux'a


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - cinekkk1 - 11.12.2014

Nooo gra nieźle :). Wszystko się ze sobą ładnie klei i współgra. Label porządny :) Na pewno jakiś support ci się trafi :) Rób więcej utworów, bo wiesz już jak je dobrze robić :) Powodzenia!


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - Sparco - 11.12.2014

Wielki szacun za tracka ! :) Jakby to Armin na asocie powiedział - massive track :D hah Tak trzymaj, gratulacje :)


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - 5zym - 27.12.2014

5/5
super przestrzen, jest moc i drive w sekcji!
dla mnie lekko za glosne noisy
poza tym extra masywne!
gratulacje !


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - KAMERDYNER DRUGI - 8.01.2015

wedlug mnie fajny trensik, nowoscia nie rozbrzmiewa ale stylowo super, sentymentalne brzmienie typu tunnel trance


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - gigus61 - 13.02.2015

No kolego muszę przyznać ze to jeden z lepszych numerów jakie słyszałem w tym roku :D Klimat dorównujący trackom z asota a nawet przewyższające je. Gratuluję i czekam aż znajdziesz sie w gronie takich producentów jak photographer czy aly & fila :D pozdrawiam


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - michal1265 - 22.02.2015

świetnie ci to wyszło


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - KamilBrandt - 28.02.2015

gratuluje świetny kawałek !!! pluck w "main" robi robote :D powodzenia w dalszych produkcjach ! :)


RE: Tommy Reid- Eclipse (Original Mix) || 29.12.14 || Synchronized Music - d.l - 25.03.2015

Świetne brzmienie. Naprawdę wysoki poziom, gratulacje :)