MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Satesla - Live - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Satesla - Live (/temat-electronica-satesla-live)



Satesla - Live - Satesla - 5.12.2014

Witam Wszystkich, otoz postanowilem nagrac coś "live" tak jak na tym filmie. Nie jest to dopracowany utwor, niektóre dzwieki pojawiaja sie z dupy, ale chcialbym zebyscie ocenili ogolny zarys i pomysl.

Odsluch:



RE: Satesla - Live - Orionage - 6.12.2014

Zmieniłbym hihat, ma brudne brzmienie i trochę psuje klimat. Ciekawe co by było gdybyś poodkręcał bardziej efekty, żeby trochę zakręcić dźwiękiem w mniej kontrolowany sposób XD


RE: Satesla - Live - Intransitive - 6.12.2014

Wszystko brzmi OK, ale brzmi trochę surowo, tzn. brakuje mi tu zabawy z reverbem, choć to pewnie trudne w takiej zabawie live. Ogólnie jestem na tak:) Pozdro


RE: Satesla - Live - djbesiky - 6.12.2014

fantastik !


RE: Satesla - Live - R3haB - 6.12.2014

Przez moje czytanie ze zrozumieniem omyłkowo wziąłem ten film za twojego autorstwa, więc myślę że komentarz byłby nieco inny xD U Ciebie, ogólnie dźwięki poruszają się nieźle, więc raczej nie ma czego się tu przyczepić, słychać tą specyfikę grania na żywo. Trochę tylko poprzebierałbym w perkusji, tak jak napisał kolega Orionage, hihat wypadł najgorzej, a ja dodałbym jeszcze jakiś inny fx i inne elementy perkusji, choć nie wiem czy jest to osiągalne w grze live, ponieważ nigdy nie próbowałem. Więc za samą chęć zrobienia gratuluję.


RE: Satesla - Live - suds - 9.12.2014

boże, jak zobaczyłem ten filmik to prawie dostałem spazmów bo myślałem że to wszystko Twoje synthy

ale mówi się trudno. :D ten synth którego cutoffem się bawisz brzmi trochę zbyt surowo. talerze do wymiany, trochę monotonnie brzmi całość. ale jak na pierwszy raz na żywo to baaardzo spoko!

Cytat:Ciekawe co by było gdybyś poodkręcał bardziej efekty, żeby trochę zakręcić dźwiękiem w mniej kontrolowany sposób
dokładnie, to jest najfajniejesze w zabawie live. losowość ftw. nie bój się przekręcić gałki feedbacku w delayu na 100% :D obczaj co Jon Hopkins odwala tutaj. co prawda ma armię kontrolerów, i jest tam kilka kaoss padów, które robią połowę roboty za niego, ale i tak kopie tyłki. wtyczek typu multifx jest sporo! zainspiruj się :D




RE: Satesla - Live - Satesla - 9.12.2014

(9.12.2014, 16:01)suds napisał(a): boże, jak zobaczyłem ten filmik to prawie dostałem spazmów bo myślałem że to wszystko Twoje synthy

ale mówi się trudno. :D ten synth którego cutoffem się bawisz brzmi trochę zbyt surowo. talerze do wymiany, trochę monotonnie brzmi całość. ale jak na pierwszy raz na żywo to baaardzo spoko!

Cytat:Ciekawe co by było gdybyś poodkręcał bardziej efekty, żeby trochę zakręcić dźwiękiem w mniej kontrolowany sposób
dokładnie, to jest najfajniejesze w zabawie live. losowość ftw. nie bój się przekręcić gałki feedbacku w delayu na 100% :D obczaj co Jon Hopkins odwala tutaj. co prawda ma armię kontrolerów, i jest tam kilka kaoss padów, które robią połowę roboty za niego, ale i tak kopie tyłki. wtyczek typu multifx jest sporo! zainspiruj się :D


Hopkinsa bardzo cenie, ale tego filmiku jeszcze nie widzialem i normalnie wyrwalo mnie z butow xD strasznie jara mnie takie granie :D Oczywiscie wszystkie wasze wskazowki sprobuje wykorzystac przy nastepnym razie :)