MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ProCkers - KONE (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ProCkers - KONE (Original Mix) (/temat-prockers-kone-original-mix)



ProCkers - KONE (Original Mix) - ProCkers - 11.12.2014

Siemanko!

Mam dla was ukończony singielek ;) Nie zdecydowałem się go wydać, bo stwierdziłem że to jeszcze nie będzie ten poziom :) Hmmm... co tu jeszcze pisać :D Chyba tyle. Zapraszam do oceniania i komentowania!




Pozdro!


RE: ProCkers - KONE(Original Mix) - Wizzardius - 11.12.2014

zamorduje za 4:40. Już mi ciśnienie skoczyło, że coś jebło w PC.
Mega propsy za kick z subem. Genialny jest.
Intro bardzo porządkowe. Nie ma tu za bardzo nic do zarzucenia. Choociaż jak weszły snary od 0:15 to miałem troszke wrażenie na początku, że są za głośno. Później doszedł kick w pełni swojej okazałości i zmieniłem zdanie ;d.
Break: momenty jak na chwile wchodzi bass jak np 1:19 - GENIALNE, KUR*A GENIALNE i sorry ziom, ale w swoim następnym wałku chyba podkradne Ci patent i zrobie podobnie :D. Jeszcze dopowiem, że sama melodia brejka średnio mnie jara, ale to kwestia gustu. Drop - również jest bardzo ok, robi tutaj robote kick według mnie. Troszke main synth zrobiłbym bardziej jajcarski i dodałbym jakieś popier*** psychicznie fxy :D. W każdym bądź razie w klubie latałbym do tego, bo jest energia.

Całość aranżacyjnie również troszke inaczej bym rozwiązał, ale to również kwestia gustu.

Ode mnie masz 4 (na 5 oczywiście ) :D


RE: ProCkers - KONE(Original Mix) - Gerek - 11.12.2014

FAJNA NUTA :) jak będzie free download to pobieram =D


RE: ProCkers - KONE(Original Mix) - Cris - 11.12.2014

kopa to ma faktycznie, ale i melodia jakoś nie ruszyła mnie specjalnie i ten motyw z windowsem to hmm nie na tym chyba polega, fajnie zmiksowane, sub ładny i ode mnie mocne 7/10


RE: ProCkers - KONE(Original Mix) - Revnotes - 11.12.2014

Zgadzam się z Crisem. Temat mi nie podszedł, ale wykonanie na poziomie, nie masz na co narzekać.


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - gregwmusic - 12.12.2014

Ogólnie mix poprawny jest poziom
4/5!
Ps. Ale czy do ku... nędzy nie macie nić kreatywniejszego od big roomu?!
Ja wiem że jest to teraz na bani 15 latków ale już mi się to przejadło....

nie ma tu nic kreatywnego i nie kieruje tego w twoją osobę lecz, serio to zaczyna mnie dobijać :)


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - Revnotes - 12.12.2014

Grzesiu, takie pogadanki nie mają sensu, każdy niech robi to co czuje. Nie można kogoś na siłę przekonywać, że Twój gust jest lepszy to jego.


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - gregwmusic - 12.12.2014

(12.12.2014, 10:24)Revnotes napisał(a): Grzesiu, takie pogadanki nie mają sensu, każdy niech robi to co czuje. Nie można kogoś na siłę przekonywać, że Twój gust jest lepszy to jego.

Ok Przepraszam troszkę się uniosłem :)
koniec nie robie Offtopu...


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - ProCkers - 12.12.2014

Doskonale rozumiem zdanie gregwmusic ;) Sam podobnie myślę, ale chciałem spróbować tego gatunku, raczej większej przyszłości z nim nie wiążę :P Ogółem dzięki za komentarze i oceny!


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - Wizzardius - 12.12.2014

(12.12.2014, 10:08)gregwmusic napisał(a): Ogólnie mix poprawny jest poziom
4/5!
Ps. Ale czy do ku... nędzy nie macie nić kreatywniejszego od big roomu?!
Ja wiem że jest to teraz na bani 15 latków ale już mi się to przejadło....

nie ma tu nic kreatywnego i nie kieruje tego w twoją osobę lecz, serio to zaczyna mnie dobijać :)

W takim razie kolego zrób dobry kawałek big roomowy. Zrób i wtedy pier*** takie farmazony z dupy wzięte. Nic mnie bardziej nie wkurwia niż takie pierdo*. No offense ziom, ALE:
Żeby Twój kawałek big roomowy był serio DOBRY, musi być zajebiście UNIKALNY, co wymaga właśnie MEGA KREATYWNOŚCI.(żeby nie brzmiał jak 1000 podobnych wałków)
Co więcej, właśnie geniusz tkwi w prostocie (a nie ma co ukrywać big room nie jest specjalnie skomplikowany). Jest to chyba najbardziej energiczna muzyka jaką ja osobiście słyszałem. A właśnie tego chcą ludzie w klubach i na eventach. A właśnie przez to, że ta muzyka jest prosta - Ty musisz się wykazać mega zajebistym pomysłem, by z coś tak banalnego, zrobi coś tak zajebistego. Jak np chociażby.


Ale widze Ty sie zatrzymałeś na Animalsach i Tsunami.

PS. Sorry za off-top.


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - Herman - 12.12.2014

Mocno gra :D kick świetny, własny czy gotowy wrzuciłeś? Melodia może troszke przynudza, lubie bardziej skomplikowane jednak. Przejścia eleganckie, technicznie super. Nie ma sie czego czepić i tylko tyle. Ogólnie troche ubogo aranżacyjnie wg mnie, brakuje świeżości.


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - ProCkers - 13.12.2014

(12.12.2014, 20:26)Herman napisał(a): kick świetny, własny czy gotowy wrzuciłeś?

Trochę tak i trochę tak :D Ogółem kick był gotowy, ale lekko go przerobiłem ;) Nie brzmi identycznie jak z paczki ;P Dzięki za ocenę! :)


RE: ProCkers - KONE (Original Mix) - marshin - 15.12.2014

ciekawe technicznie, 4:40 niezły kawał :) hehehe.... jak dla mnie troszkę mało melodyjne ale to moje subiektywne odczucia...