MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Greg W. - Layla (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Greg W. - Layla (Original Mix) (/temat-progressive-greg-w-layla-original-mix)



Greg W. - Layla (Original Mix) - gregwmusic - 12.12.2014

Dzień Dobry :)
Przedstawiam wam moje ostatnie wypociny
Zapraszam do komentowania !
A szczególnie na stronie SC!
:)

:)Życze miłego dnia!:)



RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Xorbolanid - 12.12.2014

Wyczuwam zły dział, jako że utwór bardziej leci w stronę Progressive Trance. Dobrze brzmi.


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Rym1 - 12.12.2014

Spoko nutka , podoba mi się . :)


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - ProCkers - 12.12.2014

Ciekawy utwór ;) Fajnie skonstruowany, idzie się zrelaksować. Jedyne co mogę zarzucić, to że momentami w breakach mogłeś zmieniać nieco akordy(zwłaszcza w drugiej części piosenki aż się o to prosiło), ich ułożenie itp. bo po pewnym czasie już zaczynają nudzić :) Ogółem nutka na plus! Pozdro! :)


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Herman - 12.12.2014

Swietnie brzmi całosc, bardzo fajne akordy. Technicznie elegancko ;)


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Revnotes - 12.12.2014

Od samego początku jest super, magia. Nie chcę się czepiać, ale jakbym miał coś podpowiedzieć, to moim zdaniem sub bass nie siedzi idealnie, niektóre nuty tam się trochę wyłamują, można by to jeszcze dopasować kompresją. Bardzo przyjemny motyw i barwy poszczególnych instrumentów, ale że takie to długie, to delikatnie zaczęło mi przynudzać. Chętnie bym przygarnął jakiś short edit.


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - gregwmusic - 13.12.2014

(12.12.2014, 20:14)Revnotes napisał(a): Od samego początku jest super, magia. Nie chcę się czepiać, ale jakbym miał coś podpowiedzieć, to moim zdaniem sub bass nie siedzi idealnie, niektóre nuty tam się trochę wyłamują, można by to jeszcze dopasować kompresją. Bardzo przyjemny motyw i barwy poszczególnych instrumentów, ale że takie to długie, to delikatnie zaczęło mi przynudzać. Chętnie bym przygarnął jakiś short edit.

Short bedzie ale na święta
Ten można opisać jako extended original mix


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Mich - 13.12.2014

Podoba mi się ten utwór, aczkolwiek chciałbym zobaczyć chordy z jakąś warstwą o oktawę wyżej, bo dość nisko brzmią.
3:08 Świetny ten pluck/lead. Nie mogę się do niczego przyczepić, 4/5.


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Wizzardius - 13.12.2014

Mimo, ze mnie ostro wkurwiłeś ostatnio jak najechałeś na big room w temacie ProCrockersa, to masz ode mnie 5. Wszystko brzmi profesjonalnie i w sumie nie moge się do niczego przyczepić. Choć rzeczywiście, to progressive house nie jest ;P (według mnie)


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Faden - 13.12.2014

Powiem ci, ze mi bardzo rzadko zdarza sie sluchac progressivu, ale ten utwor to jeden z wyjatkow. Dobra robota kolego tylko czemu to takie dlugie? Wiem, ze chciales wydusic z niego jak najwiecej, ale jakbys zrobil wersje 7min. to nikt by sie nieznudzil. Drop jest dla mnie sredni, ale ogolem wzbudziles moje zainteresowanie ta muzyka. 4


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Rafau - 14.12.2014

Fajny, czysty i klarowny miks. Przyjemnie się słucha. Pisałem Ci już żebyś trensy, bo Ci wychodzi, to się pchasz w nie wiadomo co. ;D

4/5


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - Audionectic - 14.12.2014

Jak dla mnie na 5.elegancki aranż,technicznie też przyzwoicie,optymistyczny lekki kawałek.Dobra nuta


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - gregwmusic - 15.12.2014

Baaaardzo serdze dziekuje za wszystkie komentarze
i jest mi bardzo miło z tego powodu

Dla marudnych zrobie radio edit xdo 5 minut i dorzuce do tematu

pozdrawiam i zapraszam innych do komentowania

dzięki jeszcze raz

Baaaardzo serdze dziekuje za wszystkie komentarze
i jest mi bardzo miło z tego powodu

Dla marudnych zrobie radio edit xdo 5 minut i dorzuce do tematu

pozdrawiam i zapraszam innych do komentowania

dzięki jeszcze raz


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - marshin - 15.12.2014

niezłe, podoba mi się.... fajnie się rozkręca...


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - meatBall - 15.12.2014

zajebiste dzieło :] miks elegancki, wszystko świetnie sobie płynie... kolega dobrze prawi, rób trensy :D mało się udzielam ostatnimi czasy, ale staram się słuchać i naprawdę, powiem Ci, że tak właśnie powinieneś uczynić :] długi, mimo to maksymalnie relaksujący... podchodzi mi pod Chicane'a :] piąteczka !

pozdrawiam


RE: Greg W. - Layla (Original Mix) - gregwmusic - 30.12.2014

EDIT:

Skrócona! wersja!
LIknk na Private dla Labeli:)