MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) (/temat-uplifting-spiffy-man-feat-progley-farewell-naeba-bootleg)



Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - das2sin - 21.12.2014

Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg)

Nowy bootleg sobie zrobiłem z nudów ^^




RE: Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - sowa - 22.12.2014

Mam to gdzieś w projektach do skończenia. Wysłałeś swoje na konkurs? :D


RE: Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - Evennumbers - 22.12.2014

Całkiem niezły fundament - wokal oczywiście do wywalenia. Leady na mainie źle wmixowane, wystają, są zbyt gwałtowne, nieprzyjemne. Pianinko za mocno bije wysokimi, walącymi po uszach.

Do 1:30 jest dobrze, potem niestety za dużo chaosu.

Melodycznie ciekawie.


RE: Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - das2sin - 22.12.2014

(22.12.2014, 16:12)sowa napisał(a): Mam to gdzieś w projektach do skończenia. Wysłałeś swoje na konkurs? :D

Już miesiąc jest za późno bo contest się skończył :), z nudów to zrobiłem, potrzebowałem odskoczni :)


RE: Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - R3haB - 25.12.2014

O, coś od mojego ulubieńca :D Widzę że kawałek już skończony, więc czas komentować!

Ładnie się zaczyna, arpy całkiem nieźle grają. Pianinko również. Drop świetnie, melodycznie bardzo podoba mi się kawałek, kick też nieźle gra, aczkolwiek lekko bym go podbił. W 5:27 Ci tylko coś nie wyszło, nagle stopa się przyciszyła i wyszło trochę niewygodnie. Ogólnie kawałek nieźle gra, oczywiście zabieram. Pozdrawiam, Enyse :D


RE: Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - Maison - 25.12.2014

Początek całkiem ładny, kic + bass fajne współgra i według mnie do 2:25 min jest oki. W Breaku trochę mało się dzieje, lead wybija się z mixu. Ogólnie melodyjnie ładnie :)


RE: Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - Head - 26.12.2014

Bardzo żadko słucham trance'u [uplifting jest moim ulubionym odłamem i dlatego zajrzałem tutaj z czystej ciekawości.
Traczek bardzo klimatyczny, słuchając go zamknąłem oczy aby już tak na maxa wczuć się i odpłynąć. Dla mnie mix czysto, momentami nieco chaotycznie, ale to może dlatego, że za głośno odsłuchuję.
Genialna robota - chyba zacznę zaglądać w twoje tematy xd Święto jest kiedy opuszczam dział hard [akurat 26.12] ;P
Zabieram sb na moją playlistę.
Pzdr i czekam na więcej !

hehe Radom xd


RE: Spiffy Man Feat. Progley - Farewell (Naeba Bootleg) - das2sin - 27.12.2014

(26.12.2014, 22:59)Headwave napisał(a): Bardzo żadko słucham trance'u [uplifting jest moim ulubionym odłamem i dlatego zajrzałem tutaj z czystej ciekawości.
Traczek bardzo klimatyczny, słuchając go zamknąłem oczy aby już tak na maxa wczuć się i odpłynąć. Dla mnie mix czysto, momentami nieco chaotycznie, ale to może dlatego, że za głośno odsłuchuję.
Genialna robota - chyba zacznę zaglądać w twoje tematy xd Święto jest kiedy opuszczam dział hard [akurat 26.12] ;P
Zabieram sb na moją playlistę.
Pzdr i czekam na więcej !

hehe Radom xd

Dziękuje serdecznie za szczera ocenę:), błędy są to fakt, nie przyłożyłem się a powinienem ze 2,3 dni jeszcze poświecić aby bardziej to doszlifować.