MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Tritonal - Sattelite (Resound Project Uplifting Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Tritonal - Sattelite (Resound Project Uplifting Remix) (/temat-uplifting-tritonal-sattelite-resound-project-uplifting-remix)



Tritonal - Sattelite (Resound Project Uplifting Remix) - FrozerZ - 28.12.2014

Pewnie wielu z was tęskni za Tritonalowymi trance'ami(mam nadzieję)<bubu>. Jako że vocal tego kawałka rozkłada mnie na kawałki postanowiłem zrobić własną koncepcje. Mix jako taki wyszedł niestety troszkę za cicho ale wydaje mi się że nadrabia czystością. Czekam na opinie <ojtam>. Enjoy ;D




RE: Tritonal - Sattelite(Resound Project Uplifting Remix) - R3haB - 28.12.2014

Trochę mi się perkusja nie podoba. Kick jest w miarę okej, ale hihaty grają trochę za głośno. Snare też trochę nie powala. Od 0:55 jest ładnie, tło w miarę ładnie wypełniłeś, bass ma dobrą barwę. Od 2:04 zrobił się trochę chaos, vocal przepycha się z arpem. Potem już mniej więcej dobrze z tego wyszedłeś. Break w miarę ładnie przygrywa (choć możnaby się pokusić o trochę bogatsze dźwięki), trochę poprawiłbym delay na vocalu, bardziej subtelny lepiej by pasował. Przejścia w porządku. Drop trochę za słaby, więcej mocy by się przydało. Z mixem raczej nie słyszę aż takich wielkich problemów, więc jest ok. Kawałek ogólnie na plus, ciekawa wersja. Szczegóły wypadałoby popoprawiać, ale całość prezentuje się dość pozytywnie, pozdrawiam!


RE: Tritonal - Sattelite(Resound Project Uplifting Remix) - cinekkk1 - 29.12.2014

Kickowi trochę jakby brakuje mocy, ale barwę ma ładną :). Ogólnie aranżacyjnie, i brzmieniowo całkiem fajnie, brakuje jednak tej energii i masywności w dropie, myślę, że nieco mocniejszy dół i bardziej soczysty lead albo dolayerowanie jakiejś warstwy do tego leadu by mogły to polepszyć. Myślę, że jest nawet przyzwoicie, ale warto by było jeszcze popracować nad tymi elementami.


RE: Tritonal - Sattelite(Resound Project Uplifting Remix) - Rafau - 29.12.2014

Średnio mi się podoba perkusja. Ja bym jej dał jakiś sc mocniejszy na niektóre elementy. Dałoby to trochę dynamiki na pewno. Poszczególne głośności też trzeba poprawić (w dół). Trochę mało mocy tam na dole. Ogólnie kompozycja bardzo przyzwoita. Midroll mi średnio się podoba, ale to już chyba kwestia gustu. Clap powinien być w moim odczuciu dłuższy i trochę bardziej dokompresowany. Jak napisał cinekkk zrobiłbym coś jeszcze z głównym leadem. Ogólnie jest dobrze.

4/5


RE: Tritonal - Sattelite(Resound Project Uplifting Remix) - FrozerZ - 29.12.2014

Dziękówa za wypowiedzi panowie, zastosuje się oczywiście, plusiki lecą. Co do leada macie rację, do dołu - podobnie. Problem z dołem u mnie polega na tym że robię tracki na głośnikach 2.1 więc dół jest bardzo trudno wyczuć. Clap, midroll barwy dzwięków to już zależy od subiektywnej oceny każdego. Pozdrówka ;D