MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) (/temat-progressive-pit-j-ride-like-the-wind-original-mix)



PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - PiT J. - 29.12.2014

PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix)
Nazwa utworu: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix)
Długość: 07:37
Gatunek: Progressive House
Jakość utworu: (320kbs)
Player: You Tube

Zapraszam wszystkich do przesłuchania i komentowania mojego nowego utworu.

Pozdrawiam! :))))



Brak prefiksu. Polecam zwrócić na to uwagę w przyszłości.
T-Sted



RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Kris W - 30.12.2014

długi ten utwór no i taki spokojny jak na progresiwe house mało mocy. trudno się zorientować gdzie jest drop. ja tak średnio go lubię, chociaz no ja tam sie nie znam na takich innych utworach jak dla mnie to inny gatunek taki spokojniejszy. no ale powodzenia
;P


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - T-Sted - 30.12.2014

(30.12.2014, 12:35)Kris W napisał(a): długi ten utwór no i taki spokojny jak na progresiwe house mało mocy. trudno się zorientować gdzie jest drop. ja tak średnio go lubię, chociaz no ja tam sie nie znam na takich innych utworach jak dla mnie to inny gatunek taki spokojniejszy. no ale powodzenia
;P;P;P:):):);););)

Progressive house to nie tylko Martin Garrix, którego masz w awatarze. W sumie ubolewam nad tym że nie ma jakiegoś jasnego rozgraniczenia między bigroomem, a właśnie takimi utworami jak tutaj. To przecież kolosalna różnica, a wrzuca się to wszystko pod progressive house.

Jeśli zaś chodzi o sam utwór.
Co tu dużo pisać. Zatkało mnie zupełnie podczas odsłuchu.
Wszystko jest takie jakie powinno być. Doskonały miks, melodia opada tak delikatnie jak płatki śniegu na ziemię. Czegoś takiego właśnie było mi potrzeba.
Ode mnie bezwarunkowo pięć gwiazdek.
Pozdrawiam.


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - matex206 - 31.12.2014

Bardzo dopracowany kawałek pod każdym względem. Ładne, czyste przejścia i świeże, light'owe dźwięki. Gratuluję pracy !


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Crazy Noise - 31.12.2014

Bardzo miło się tego słucha. Podoba mi się ta mięciutka stopa :) Utwór jak najbardziej na plus :)


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Krzysiek1105 - 1.01.2015

Bardzo fajna stopa, od 4 minuty może trochę za dużo szumi. Świetnie zagospodarowane 7 minut. Podoba mi się.


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - marshin - 1.01.2015

przyjemne i technicznie oki... ode mnie plusik :)


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Jeykop - 2.01.2015

Super :D Każdy dźwięk idealny :D Nic tylko włączyć i się relaksować :D A to że jest taka długa to tylko kolejny plus (przynajmniej dla mnie) :D


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - gregwmusic - 2.01.2015

Ty traczkiem jesteś już w moim top 10!
świetnie! czysto!
5 gwiazdek


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Thomas - 4.01.2015

Pierwsze, co rzuca się w uszy, to świetnie ułożona perkusja. Kolejną kwestią jest bardzo odprężający, lekki klimat. Ładnie zbudowane napięcie. Zejście do break'a świetnie wykonane. Utwór w każdym momencie trzyma wysoki poziom. Miks wykonany równie dobrze, co aranżacja. Jednakże zgodzę się, że w 4 minucie zbyt szumi. Nie mam większych zastrzeżeń. Wykonałeś kawał dobrej roboty.


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - bogdandisco - 8.01.2015

Idzie się rozpłynąć :) Po za niektórymi fx-ami mix chyba perfekcja. Może jeszcze triszeczkę zbyt delikatny kick jak dla mnie chociaż słychać go. Ale to może takie osobiste odczucia. Po za tym nie mogę się niczego przyczepić :) Ode mnie maximum:) 5 :)


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Afterthought - 5.02.2015

Pit od kąd jestem tutaj na forum (czyli dość długo jeśli nie liczyć przerwy) zawsze trafiał swoimi utworami w mój gust muzyczny. Dziwię się, że jeszcze nie słyszałem o nim nigdzie poza forum. Utwory robi naprawdę bardzo piękne i technicznie lepiej niż nie jeden znany w całym świecie producent. Dla mnie 11/10, pozdrawiam :)


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Mefteck93 - 22.02.2015

Bardzo przyjemny utwór na plus ;) Chill ;)


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - danpax2015 - 26.02.2015

Piękny utworek


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Shutara - 26.02.2015

Ode mnie również leci plusik, nie ma się do czego przyczepić. Wszystko się ładnie zgrywa ze sobą ;)


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - Revnotes - 5.03.2015

Przyznaję się bez bicia, że nie lgnę za specjalnie do takich tracków, ale muszę Ci oddać co Twoje - klimat i wykonanie - klasa.


RE: PiT J. - Ride Like The Wind (Original Mix) - bero - 10.04.2015

Ciekawy styl, oczywiście 5! :)