MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Jedmar - Prolonged - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Jedmar - Prolonged (/temat-uplifting-jedmar-prolonged)



Jedmar - Prolonged - cinekkk1 - 7.01.2015

Kawałek robiony kilka miesięcy temu. Wydany w mało znanym labelu Transeport Records. Osobiście jeszcze nigdzie go nie wrzucałem, więc teraz mam okazję :). Życzę miłego słuchania.




RE: Jedmar - Prolonged - Rafau - 8.01.2015

Fajny kwas na początku. Midrolle mi się nie podobają. Wolę jak są bardziej metaliczne. Zaaranżowany wg. mnie słabo, nie podoba mi się progresja w intro. Break taki o. Ten pluck nadaje jednak fajny klimat. Przestrzeń chyba trochę za mało wypełniona jednak. Te przejście do dropa to żeś spartolił. Strasznie. :P A drop już całkiem spoko, melodię można chyba było trochę inaczej poprowadzić. Ogólnie najlepiej brzmi drop z tego wszystkiego.

Reasumując ciekawa propozycja, widać że pierwsze kroki. Masz lepsze tracki. Chociażby ten z IR.


RE: Jedmar - Prolonged - R3haB - 8.01.2015

Arp fajny, intro w sumie nieźle przygrywa. Plucki to wykręcasz też świetne, wszędzie nadają nastroju. Melodia w breaku tylko trochę mnie nie powala, choć klimat zbudowany jest. Zgodzę się z kolegą wyżej, niestety przejście okrutne. Zabrzmiało nierówno i trochę niepodobne do Ciebie jest nawet. Ale poza tym kawałek przygrywa ładnie. Popracuj w przyszłości nad ułożeniem linii melodycznej, bo z tego co pamiętam to nie pierwszy kawałek ma z tym delikatne problemy. Ogólnie wszystko na plus, pozdrawiam!


RE: Jedmar - Prolonged - oens - 8.01.2015

Może trochę pod padnę, ale jak dla mnie trochę plastikowo brzmi całość. Ale wiem sam po sobie jak trudno wykręcić fajnie brzmiące leady i pady żeby zabrzmiał "fajnie". Tak czy owak oby tak dalej ;)


RE: Jedmar - Prolonged - cinekkk1 - 8.01.2015

Dzięki za wszystkie opinie. Szczerze kawałek ja sam uważam za po prostu przeciętny albo słaby. Dokładnie był on robiony w lutym 2014, od tego czasu trochę zrobiło się na pewno o wiele lepszych utworów. Co do przejścia do dropa, to nawet się nie skapnąłem, że może z nim coś być nie tak, ale jak widać, czasami i mnie słuch też zawodzi, i to nawet często :)


RE: Jedmar - Prolonged - Bar Tar - 11.01.2015

Melodia wydaje się być dość przypadkowa, jest taka sucha. Fajne kwasy, no i trochę pusty ten main theme tak mi się wydaje. Ale nie jest źle ogółem :)


RE: Jedmar - Prolonged - Druii - 14.01.2015

Tak jak up, melodia jakaś dziwna, dla mnie po prostu ch**owa no, będąc szczerym.
Ogólnie od pierwszych dźwięków no miałem wrażenie słuchania amatorki, a im dalej, tym niestety gorzej.
Bas nudny, w perce zupełnie nic się nie dzieje, barwy bez wyrazu.
A jak przeklikać najgrubsze obszary na widmie, to wszędzie leci prawie to samo (tylko po breaku wchodzi zdupione melo).

Sory, że tak ostro, ale po prostu najbardziej nienawidzę kawałków, które są od strony muzycznej koślawe.
Nawiązując do Twojego podpisu - a najważniejsze jaki masz słuch.


RE: Jedmar - Prolonged - wasco - 14.01.2015

Siema. Wydaje mi sie ze zbyt mało czasu poswieciłes na dokonczenie, dopracowanie utworu. Zgadzam sie również z kolega Rafau "Te przejście do dropa to żeś spartolił"...