MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Daltonerz - Surivor - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Daltonerz - Surivor (/temat-hardstyle-daltonerz-surivor)



Daltonerz - Surivor - Daltonerz - 15.01.2015

Witajcie wyznawcy hardestylu !

Chciałbym troszkę rozruszać ten dział, więc wrzucam moje ostatnie dzieło ;)




Prawie zapomniałem o tym forum, nie pamiętam już kiedy ostatnio się tu odzywałem, ale mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie :D


RE: Daltonerz - Surivor - Head - 15.01.2015

Witam ponownie. Nooo długo Cię nie było :)

Hehe wrzuciłeś jeden z moich ulubionych tracków ;)
Kick z reversa już od początku daje znać jaką niesie ze sb moc. Tutaj się powtórzę - melodia z builda przypomina mi trochę styl Psycho Punkz.
Dobry kickdrum, czuć te nustyle 2k9.
Przyjemny i spokojny break, przeszkadza mi jedynie delikatne disto na leadzie, ale to szczegół. Melodia genialna, u Cb to standard. Nw jak to robisz ale wydaje mi się że przychodzi Ci to z lekkością - tak, jakby sama się układała, podobnie z kręceniem kicka.
2 climax genialny, podoba mi się ten synth podobny do miauczenia kota xd Robi fajną robotę.
W utworze nie ma takiego momentu, który nie podobałby mi się. Nie jestem w stanie wytknąć Ci jakichkolwiek błędów, bo jeszcze za głupi na to jestem. Świetna robota i czekam na więcej. A tak w ogóle promujesz się coś, wysyłasz jakieś demka, próbujesz ? Robisz lepszy hard niż niejeden producent.

Odchodząc od tematu wiesz może co się dzieje z Mateuszem ? Zajebiście mu szło i nagle pass, a szkoda ;/

Pzdr i powodzenia w kolejnych trackach ;)


RE: Daltonerz - Surivor - Daltonerz - 16.01.2015

Dziękuję za ciepłe słowa ;)

Chciałem wykręcić takie coś w stylu przesterowanego pianinka, ale trudno taki dźwięk okiełznać, więc jeśli to masz na myśli to nic na to nie poradzę. Jeśli mowa o zwykłym saw leadzie, to dopiero zaczynam ogarniać mastering i moje ostatnie 3 tracki bodajże są w większym bądź mniejszym stopniu przekompresowane.

Moja muzyka jest zbyt "generic" (sorki, nie potrafię teraz znaleźć polskiego zamiennika dla tego słówka :P ). Wysłałem demko do np EuphoricHardstylez, ale nie pykło. To jeszcze nie ten poziom i możliwe, że nigdy nie osiągnę takiego skilla, aby móc się na prawdę wypromować.
Chociaż z tym nie mam za bardzo problemów, bo tak się składa, że moje najpopularniejsze tracki mają ~500 play'ów na sc mimo sporo mniejszej ilości followerów, a taka liczba odsłuchów jak najbardziej mnie satysfakcjonuje, wiec raczej nie będę się o żaden rozgłos zabijał :D

Z Głogiem urwał mi się kontakt już jakiś czas temu, nie angażował się we wspólne projekty, a nie chciałem robić takich udawanych collabów, w których ja muszę większość rzeczy i tak zrobić samemu <niewiem> Chyba zajmuje się teraz głównie DJ-ką.


RE: Daltonerz - Surivor - 5zym - 18.01.2015

hej
bardzo mnie sie to podoba mimo ze jestem totalnie poczatkujacy w tym temcie ( HS)
genialne przejscie w okolicach 2 minuty
4:38 cudowna zmiana klimatu , modulacja!
elegancko!

w calym miksie brakuje mi tylko troszke najwyzszej góry
mam wrazenie ze upakowales sporo zeczy w srodkowym pasmie

poza tym rewelacja
5/5


RE: Daltonerz - Surivor - Daltonerz - 18.01.2015

Troszkę musiałem pomyśleć nad połączeniem intra, maina i outra, zawsze sprawia mi to najwięcej trudności w hardstyle ;)

Nie słyszę powyżej ~17.5 kHz, więc robię wszystko na oko porównując z podobnymi trackami profesjonalnymi, ale i tak wychodzi jak wychodzi. <niewiem>
Nie wiem czemu, ale moje tracki tracą bardzo dużo jakości po kompresji SoundClouda, sam słyszę, jak paskudnie zniekształcona jest cała góra.
Zachęcam do pobierania moich utworów, na razie nie wysyłam nic do labeli, więc przy każdym tracku jest free download ;P


RE: Daltonerz - Surivor - chrisniers - 15.02.2015

łaaaaaa kocham ten rev kick ! :) cudo 5/5
ten kick z climaxu już mi nie podchodzi - może mi się wydaje ale jakby tam jakiś cholerniczasty przester wpadł przy pitchowaniu ;)
melodia troche mi coś przypomina ;) ogólnie styl tak pod 2007 headhunterz pomieszany z 2010 brennan i to do tego na wysokim poziomie ! :)
super wykonanie, mało nudy - coś się non stop dzieje i co mogę dodać ;) oby tak dalej ;)