MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA TLC - Preview (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA TLC - Preview (+1) (/temat-electronica-tlc-preview-1)



TLC - Preview (+1) - Castiel - 20.01.2015

Utwory mają w sobie trochę wszystkiego dlatego nie wiem dokładnie gdzie je dać ;)

Ostatnio miałem problem z weną ale chyba już mam za sobą mam nadzieję się,że się spodoba bo zamierzam skończyć oba :)

TLC(Preview):


AE(Preview):


__[Knifeman]_______________
Drobna poprawka w nazwie tematu



RE: TLC(Preview)+1 - piral - 20.01.2015

W pierwszym kawałku nie pasuje mi coś kick. Jest za głośny. W buildzie słabo słychać synth, na początku jak wszedł snare było słychać tylko snare i szumy. Brakuje też przejścia w 1.08. Breakdown też jest strasznie cichy porównując do main partów. Dopiero w 3.40 coś głośniej się zaczyna dziać. Ciekawa barwa plucka swoją drogą. W drugim mainie robi się brudno, nie słychać kicka bo znika pod basslinem, który jest bardzo mocny, a snare znika.

W drugim fajny kick i te backgroundowe wokale. 1.08 wzięło sie trochę znikąd co mi się nie spodobało. Znów za cicho w breakdownie i niezczaiłem tego przejścia w 2.24 (swoją drogą tu słychać bardzo jak synth jest cicho a reszta perka+FXy się przebijają i dopiero w 2.43 wszystko gra na spójnym poziomie głośności).


RE: TLC(Preview)+1 - Oszir - 24.01.2015

Słyszę że masz bardzo ciekawe pomysły, szkoda tylko że pewne elementy zagłuszają drugie. Piral ładnie to opisał więc ja nie będę wylewał tych samych wypocin. ;)

Dodam tylko że od 2.35 w TLC nie pasuje mi poziom głośności - szkoda że tak cicho to gra, byłoby fajniej słyszeć to na poziomie głośności mniej więcej z 3;43


RE: TLC(Preview)+1 - Alex fat - 24.01.2015

Hej. Oba utwory mi się podobają , ale ten 2 na maxa , tylko szkoda ze jest mega niedopracowany. Naprawde , wes się zaniego i zrob to jak należy , zrob dobra perke , powywalaj co nieco , dopracuj go , a uwiez mi stal by się chitem w swiecie andegrandowym . :) Pozdrawiam


RE: TLC(Preview)+1 - Zirds - 24.01.2015

(24.01.2015, 19:12)Alex fat napisał(a): Hej. Oba utwory mi się podobają, ale ten 2-gi na maksa. Tylko szkoda, że jest mega niedopracowany. Naprawdę, weź się za niego i zrób to jak należy. Zrób dobrą perkę, powywalaj co nieco, dopracuj go, a uwierz mi, stałby się hitem w Świecie "andegrandowym". :) Pozdrawiam

;)


RE: TLC(Preview)+1 - R3haB - 25.01.2015

1. Trochę gdzieniegdzie brzmi jak zbitka, w tym przejściu w 1:10 na przykład. Przy tym w 2:35 również, mankamentem w tym wypadku są te przejścia. No i snare też do wymiany. Ogólnie niestety trochę problemów z rozmieszczeniem perki w mixie masz w niektórych momentach. Motyw jest nawet niezły, dziś słyszałem podobnego transiaka, więc w sumie z tym mi się kojarzy, jeśli mówisz o "trochę wszystkiego"

2. Hat na początku trochę mi się nie podoba. Stopa za to jest znacznie lepsza. To przejście w 1:08 i 2:04 - znów to samo :D Potem melodia ładnie gra, układ dźwięków dobry. Ten kawałek mi się znacznie lepiej podoba, błędy podobne jak w TLC, ale jest nadzieja :D


RE: TLC(Preview)+1 - F.P.P - 25.01.2015

Taaa :) drugi jest gitarencja pod względem klimatu doboru dźwięków i merytorycznie od ok 2:43 To jest to ;) tylko wszystko trzeba by dostroić. Słysze jak tam czasami chcę się przebić ładnie pulsujący bass. Jak on tam ładnie pracuje, daj go na wierzch to jest podstawa do tego utworu . Oby tak dalej