MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Monorail - Birthday - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Monorail - Birthday (/temat-ambient-monorail-birthday)

Strony: 1 2


Monorail - Birthday - monorail - 25.03.2012



Użyj słuchawek :)


RE: Miłej nocy - Cris - 25.03.2012

psychodelic ładny :) ciekawe co sie stanie jak w "innym stanie świadomości" się go posłucha


RE: Miłej nocy - monorail - 25.03.2012

spróbuj, wyostrzona wyobraźnia :)


RE: Miłej nocy - Antrack - 25.03.2012

zrobiuem od tego kupe XD i nie zasne ;S


RE: Miłej nocy - Dasani - 25.03.2012

Myślałem że mi ktoś puka :O Dobre to było!


RE: Miłej nocy - monorail - 25.03.2012

:) Jeśli chodzi o binaural, to tu jest jeszcze dobra zajawka, oczywiście zalecane słuchawki.




RE: Miłej nocy - shadowfinder - 30.03.2012

dźwiękowo cudowne - ale już wiesz jak myślę o twoich produkcjach, są świetne, potrzebna ci tylko promocja!


RE: Miłej nocy - monorail - 1.04.2012

Coś trzeba będzie próbować, ale właśnie poczytałem trochę o labelach itd i nie wygląda to ciekawie, ciężka komunikacja z labelem, czekanie na odzewy i oni o wszystkim decydują co kiedy jak gdzie wydać...tymbardziej że nie potrzebujemy z tego pieniędzy. To raczej nie dla nas, sami chcemy o tym decydować, chyba że byłby to nieosiągalny warp albo ninja tune to by zmieniło trochę postać rzeczy :)


RE: Miłej nocy - Condi - 3.04.2012

Łoooo. Co klimat. Porycie mózgoczaszki... Siedzę tutaj sam. 2.31 Scarry... Dobre.


RE: Miłej nocy - NATT_NRS - 12.04.2012

O Stary...! genialny klimat WIELKI PLUS za Ambitne podejscie do tematu


RE: Miłej nocy - Monita★ - 12.04.2012

wow , wieczorem po blancie i efekt złego tripu gwarantowany. jeszcze do tego jakieś zryte video.


RE: Miłej nocy - Peter O'ski - 12.04.2012

Jezu, te pukanie ok. 0:46 - coś piekielnego, myślałem, że ktoś za mną jest o_o Klimat dobry, nie ma co :P


RE: Miłej nocy - monorail - 12.04.2012

Dziękuje za opinie i odpowiedzi, szczerze mówiąc nie wiedziałem że się tak spodoba, tylko się cieszyć :)
A tak na marginesie obrazek który jest do tego, zawinąłem kumplowi z pokoju, który go narysował i puściłem na skaner, od razu skojarzył mi się z tym kawałkiem. 'lsd it changes your life...'


RE: Miłej nocy - Stiopa - 13.04.2012

Super klimaty, dobrze, że nie jaram...................:P


RE: Miłej nocy - eswua - 6.05.2012

zajebiste
:)))


RE: Miłej nocy - Aitra - 6.05.2012

magia ;)


RE: Miłej nocy - k35 - 8.05.2012

bardzo fajne, szkoda, ze nie dluzsze


RE: Miłej nocy - shadowfinder - 8.05.2012

o labelach to raczej zapomnieć, a już szczególnie małe labely internetowe które twierdzą, że ci wydadzą płytkę a potem czekasz 2 lata i nic nie robią. Według mnie, albo sam wydać, tak jak ja zrobiłem, i wrzucić na cdbaby albo audiosocket (jeśli cię zaakceptują) i sprzedawać samemu, chociaż przyznaję, że to też mega trudne. No ale dobrze wiesz - nie robimy dubstepu, techno lub progressive bo inaczej już pewnie by poszło...


RE: Miłej nocy - F3edo - 20.05.2012

Ten utwór idealnie nadawałby się do jakiegoś horroru ;)

(nie polecam słuchać na kacu :D)


RE: Miłej nocy - brainfreezer - 24.05.2012

Trochę wchodzi w muzykę elektroakustyczną :) Fajne, ale na raz ;)