MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) (/temat-progressive-muw-sunset-greg-w-waiting-for-sunset-mix)



Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - gregwmusic - 19.02.2015

Więc dziś
zabieram was na przygode :)
Soundcloud
Miłego słuchania :)



RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - Mefteck93 - 24.02.2015

Super progressive , taki naprawdę z gatunku chillout podoba mi się bardzo, nie mam nic do zarzucenia oprócz dodania basu pod melodie i ten pad taki brzmiący jakby dzwonek zamienić na jakiś np taki flecik jak robią Dream Dance Alliance i będzie miodzio ;)


RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - Revnotes - 5.03.2015

Coraz rzadziej sięgam po usypiacze, ale w Twoim wykonaniu wciąż brzmią świetnie i odsłuch daje masę przyjemności. Gratuluję w pełni zasłużonego oficjalnmego releasa. Klimat jest po prostu nieziemski, chyba nikt na forum Ci pod tym względem obecnie nie dorównuje. To jest piękne stary.


RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - gregwmusic - 5.03.2015

(5.03.2015, 23:23)Revnotes napisał(a): Coraz rzadziej sięgam po usypiacze, ale w Twoim wykonaniu wciąż brzmią świetnie i odsłuch daje masę przyjemności. Gratuluję w pełni zasłużonego oficjalnmego releasa. Klimat jest po prostu nieziemski, chyba nikt na forum Ci pod tym względem obecnie nie dorównuje. To jest piękne stary.

nie wiem co mam powiedzieć :)

Jedyne co mi się nasuwa to jedno słowo:)
"DZIĘKUJĘ"


RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - Revnotes - 5.03.2015

(5.03.2015, 23:42)gregwmusic napisał(a): nie wiem co mam powiedzieć :)

Wystarczy, że zamieściłeś track. Od mówienia, a raczej pisania komentarzy są teraz inni.


RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - gregwmusic - 6.03.2015

(5.03.2015, 23:50)Revnotes napisał(a):
(5.03.2015, 23:42)gregwmusic napisał(a): nie wiem co mam powiedzieć :)

Wystarczy, że zamieściłeś track. Od mówienia, a raczej pisania komentarzy są teraz inni.
No bardzo bym chciał by bylli inni no ale jak widać... jak na lekarstwo:)
ale i epka będzię udana bo originał jest bardzo dobry :)


RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - ProCkers - 6.03.2015

Fakt, klimat jest tutaj świetny ;) Jedynce co mi osobiście nie podeszło to kick, który moim zdaniem jest za mocny. Mógłby być bardziej lajtowy jak cała reszta kawałka :D Bardzo mi się spodobał ten metaliczny arp w drugiej połowie. Mistrzowski jest!!

Duży plus za ten kawałek ;)


RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - Tomi - 6.03.2015

Takie barwy dźwięków jakie są w tym utworze mnie odstraszają, nie rusza mnie nic, ten loop od 1:38 jakoś plastikowo mi przygrywa , chordy dałbym więcej w mono. pozdrosy


RE: Muw - Sunset (Greg W. Waiting For Sunset Mix) - Crazy Noise - 10.03.2015

Bardzo fajny pomysł tylko gryzie mnie w uszy ten clap, który jest słyszalny po prawej stronie co lekko psuje utwór i może stopa mogłaby być bardziej miękka. Daję 4/5 przez ten clap ;) Pozdro :)