MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) (/temat-progressive-daav-one-side-b-q-aila-reverie-zoyo-remix)



Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 23.02.2015

Siemanko :D
Dawno się tutaj nie udzielałem więc na sam początek mam dla Was mój konkursowy remix, który niestety nie wygrał, ale jeszcze na pewno będzie sporo takich okazji więc nie ma co się poddawać ;)
Zapraszam do oceny oraz udostępniania moich wypocin.
Pozdrawiam :)





RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Shutara - 23.02.2015

No do konkursów trzeba mieć cierpliwość, na pewno w końcu wygrasz (sobie też tego życzę xD)
Co do samego utworu - jak dla mnie dobry, house'owy remix. Nie jestem może jakoś specjalnie osłuchany w tym klimacie, ale tak czy siak mi się podoba.

Jeśli już miałbym się czegoś przyczepić, to albo mi się wydaje, albo w 0:25 lekko skoczyła głośność na moment.


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Mefteck93 - 23.02.2015

Nuteczka ogółem bardzo fajna , ale linia basowa gdybyś ją nieco podkręcił żeby było wyraźniej go słychać .
Ja sam teraz zrobiłem utwór Nick od Time jest na forum ale mastering z miniature records spartacił robotę .
Tak , czy i inaczej jest fajna i kick , może taki bardziej trancowy ;)


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 23.02.2015

Już drogi raz miałem taką sytuacje, że na początku utworu mi tak dziwnie stopa wyskoczyłą i za cholere nie wiedziałem co było przyczyną. Ktoś może wie?


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - gregwmusic - 23.02.2015

mi sie bardzo podoba :)

skąd można pobrać vocal?
5*


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 23.02.2015

(23.02.2015, 22:19)gregwmusic napisał(a): mi sie bardzo podoba :)

skąd można pobrać vocal?
5*

Ten piękny wokal możesz znaleźć w tej paczce ;)
https://www.sendspace.com/file/gtnwgs


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - piral - 23.02.2015

Cytat:Już drogi raz miałem taką sytuacje, że na początku utworu mi tak dziwnie stopa wyskoczyłą i za cholere nie wiedziałem co było przyczyną. Ktoś może wie?
Jak umieszczasz sampel kicka w playliście to mogły się na siebie nałożyć (podejrzewam, że tak robisz) i grają oba na raz. Gdy takie coś słyszysz w którymś momencie to spróbuj go przenieść np na dolny track playlisty. Jak są dwa to chyba masz odpowiedź. ;)

Co do remiksu to całkiem fajny. Alternatywa dla oryginału i innych remiksów tego kawałka, szczególnie tego co wygrał. To jest najlepszy remix "Reverie" jaki słyszałem do tej pory zaraz po groovowej interpretacji Lex Dave'a.


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 23.02.2015

(23.02.2015, 23:22)piral napisał(a):
Cytat:Już drogi raz miałem taką sytuacje, że na początku utworu mi tak dziwnie stopa wyskoczyłą i za cholere nie wiedziałem co było przyczyną. Ktoś może wie?
Jak umieszczasz sampel kicka w playliście to mogły się na siebie nałożyć (podejrzewam, że tak robisz) i grają oba na raz. Gdy takie coś słyszysz w którymś momencie to spróbuj go przenieść np na dolny track playlisty. Jak są dwa to chyba masz odpowiedź. ;)

Co do remiksu to całkiem fajny. Alternatywa dla oryginału i innych remiksów tego kawałka, szczególnie tego co wygrał. To jest najlepszy remix "Reverie" jaki słyszałem do tej pory zaraz po groovowej interpretacji Lex Dave'a.

Wiesz co... miałem podobną sytuacje przy innym remixie, ale sprawdzałem i stopa nie była nałożona na siebie, ale w tym przypadku rzeczywiście musiałem przez przypadek kliknąć coś na playliście i weszła stopa, ale już nie będę usuwał tego remixu ;)
Co do zwycięzcy to moim zdaniem powinien wygrać Lex Dave, albo Ashton, który nie wiem czy wgl wysyłał ten remix na konkurs, ale tez ładnie poleciał. Co do mojej interpretacji to nie będę się wypowiadał. Dzięki za miłe słowa ;)


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - zielny - 23.02.2015

"Co do zwycięzcy to moim zdaniem powinien wygrać Lex Dave, albo Ashton, który nie wiem czy wgl wysyłał ten remix na konkurs, ale tez ładnie poleciał. Co do mojej interpretacji to nie będę się wypowiadał. Dzięki za miłe słowa ;)"

Dzięki ;)


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 23.02.2015

O fajnie wiedzieć, że Lex Dave ma tutaj konto. Dobre tracki robisz. Pozdro ;)


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - zielny - 23.02.2015

Mam ale nie korzystam :) Bo Admin mnie wyzywał kiedyś


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - piral - 23.02.2015

(23.02.2015, 23:50)zielny napisał(a): Mam ale nie korzystam :) Bo Admin mnie wyzywał kiedyś

no i prawidłowo. mnie jeszcze coś tu jakimś cudem trzyma


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Revnotes - 5.03.2015

Nie wygrałeś - zdarza się, ale na pewno nie można Ci zarzucić, że track nie brzmi profesjonalnie. Moim zdaniem jest świetny, poza tym bardzo lubię takie brzmienie. Nie mam nic do dodania, klikam play raz po raz, zamykam oczy i odpływam. Cholernie dobra robota.


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 6.03.2015

(5.03.2015, 23:18)Revnotes napisał(a): Nie wygrałeś - zdarza się, ale na pewno nie można Ci zarzucić, że track nie brzmi profesjonalnie. Moim zdaniem jest świetny, poza tym bardzo lubię takie brzmienie. Nie mam nic do dodania, klikam play raz po raz, zamykam oczy i odpływam. Cholernie dobra robota.

Ale mi słodzisz kurde :) Miło czyta się takie komentarze, bo są one strasznie motywujące :)


RE: Daav One, Side-B & Q'Aila - Reverie (ZOYO Remix) - Audionectic - 23.03.2015

Mi również sie podoba.Naprawde ładny trak.Jakość b.dobra 5