MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) (/temat-chill-out-pegboard-nerds-feat-elizaveta-hero-zathura-remix)



Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) - Shutara - 23.02.2015

Jako iż każdy się co jakiś czas chwali swoimi osiągnięciami, to nie zamierzam zostawać z tyłu! :D
Remix ma już 10 miesięcy(i bije rekordy popularności swoimi niemalże 400 wyświetleniami, co swoją drogą dla mnie jest sukcesem ;)), ale to nie chyba przeszkadza w tym, aby się nim pochwalić.
Zrobiłem go tuż przed swoją przerwą (która nadal trwa) od muzyki w sensie produkcyjnym, więc dla mnie to jak wczoraj xD

Szczerze to nie wiem do końca, do jakiego gatunku to wrzucić. Elementy chillstepu, orkiestry i Bóg wie czego jeszcze.
Starałem się odbiec od oryginału, który swoją drogą średnio mi podszedł.

Mniejsza o to; proszę o konstruktywną krytykę (bo do ideału temu daleko) i zapraszam do odsłuchu!



RE: Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) - chrisniers - 23.02.2015

0:39 Heart padłem, po prostu niesamowite !

ale:
Niestety ten rzekomy chillstep wchodzi znikąd i troche to gryzie po uszach

2:10 wchodzą sobie bębny i do końca kawałka są wytłumiane filtrem hmmm ... dla mnie minuty to troche za długo jak na zejście bębnów bo przez to kawałek zyskał na odrobinie nudy ^^

Ogólnie porządna robota bo i pomysł i melodycznie całkiem całkiem :)
szybkiego powrotu do produkcji muzyki xD


RE: Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) - suds - 24.02.2015

dobre jebnięcie basu w 0:39. werbel mi się nie podoba, brzmi sztucznie. czy tam są dudy? :D wokal brzmi cholernie płasko. nie podoba mi się filtr na chillstepowym werblu, natomiast fajny jest ten krótki pluck grający nie do rytmu. trzecia minuta to już nudy, ale pod sam koniec wchodzi ładnie zgliczowana perka.


RE: Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) - Shutara - 24.02.2015

Co do perkusji - macie rację, jeśli uda mi się znaleźć folder z projektem, spróbuję to remasterować, poprawiając przy okazji wokal i coś jeszcze, aby się nie zanudzić przy tym (bo faktycznie, tu też jest sporo racji xD)

(23.02.2015, 19:58)chrisniers napisał(a): 0:39 Heart padłem, po prostu niesamowite !
(24.02.2015, 16:49)suds napisał(a): dobre jebnięcie basu w 0:39.
Miód na moje serce chłopaki :D


RE: Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) - Zirds - 25.02.2015

Także uważam, że wokal jest lekko zmiażdżony, a werbel praktycznie w ogóle nie pasuje do tej kompozycji. Pomysł fajny, ale mógłby być pociągnięty nieco inaczej. Tak samo ten długi fade out odcięcia górnozaporowego filtra od 2:10 trochę nudzi.. a mogło by być tam jakieś właśnie rozbudowanie pomiędzy wokalami.

3/5


RE: Pegboard Nerds feat. Elizaveta - Hero (Zathura Remix) - Lubie To - 28.02.2015

K**** ależ żeś je*** tracka . Dla początek to magia ,ale te przejście na chill nie pasuje.
A i główny motyw mogłeś bardziej wyrazisty zrobić :)