MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) (/temat-dubstep-cametrix-tell-me-feat-sanna-hartfield)



Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) - Dubby Spliff - 1.03.2015

welcome kociaki :D mam nowy traczek! spróbowałem czegoś nowego, mocniejszy bas :) wokal był ciężki do zmiksowania, nie wiem jak to ocenicie, polecam przesłuchać całe i dopiero oceniać bo utwór różnorodny ;) ZAPRASZAM DO OCEN I Z GÓRY DZIENA! :D

Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield)





RE: Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) - Shutara - 1.03.2015

Intro fajnie buduje napięcie, ale dla mnie czar pryska wraz z wejściem wokalu w 0:28. Nie ma wyrazu, nie może się przebić przez piosenkę. Oprócz tego cała aranżacja dość spoko, ale w 2:04 przesadziłeś z pluckami, bo robi się zamieszanie, szczególnie że grają dwie różne melodie i przez to się lekko gryzą. W 2:30 dla mnie wraca klimat ;) Do końca jest okej, bez jakichś niespodziewanych zwrotów, ale nie ma się do czego już tam przyczepić. :P


RE: Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) - Mat.Mor.Raw - 1.03.2015

Główna partia syntezatora ewidentnie inspirowana najnowszym singlem The Prodigy "Wild Frontier" :)
Czy to zamierzony efekt? :)


RE: Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) - Xorbolanid - 1.03.2015

Nie ma czego oceniać. Kiepsko zmiksowane. Wokal trzeszczy, nie jest synchronizowany z tempem. Utwór fałszuje. Wokal gdy wchodzi jest bez wyrazu, dzwięki nie współgrają. W dodatku fragment zajebany z The Prodigy.
Poza tym, tak jak Zathura napisał. Nic więcej nie mam do dodania.


RE: Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) - Dubby Spliff - 1.03.2015

będziecie zaskoczeni, nie słyszałem tego kawałka od The Prodigy :O jestem w szoku!!!!
nie mów, że coś ukradłem, ja nie wiem jak to możliwe :/

chcecie przesłuchać wersję bez wokalu?


RE: Cametrix - Tell Me (feat. Sanna Hartfield) - Zirds - 2.03.2015

(1.03.2015, 23:59)Dubby Spliff napisał(a): będziecie zaskoczeni, nie słyszałem tego kawałka od The Prodigy :O jestem w szoku!!!!
nie mów, że coś ukradłem, ja nie wiem jak to możliwe :/

chcecie przesłuchać wersję bez wokalu?


No od razu wpadł mi w ucho nowy The Prodigy.. w sumie nówka cywka sprzed tygodnia (jako teledysk)...

Przecież intro jest identyczne jak intro w Wild Frontier...

Poza tym Twój utwór jest tragiczny. Werbel czy co to tam jest świszczy jak dziurawa dmuchana lalka podczas próby penetracji...

Wokal może i tempo ma odpowiednie, ale całość w ogóle już nie współgra... znaczy się laska śpiewa nie tą melodię co ty jej kazałeś śpiewać, albo ty masz tamburyn za blisko ucha i zagrałeś z nut od organisty...

W ogóle nie jest źle, jest całkiem dobrze gdyż gorzej być nie może... Już Nelldie zrobiła lepsze bity z wokalem od Lecha Rocha Pawlaka.

Nie smuć się i się nie denerwuj bo od tego są komentarze by komuś pomóc.

Ja na Twoim miejscu zacząłbym od początku. Najlepiej zacznij od tego czym jest pięciolinia, szukanie sklepu z zeszytami w pięciolinie lub samemu rysowanie pięciolinii na czystej kartce papieru. Potem polecam nauczyć się pisania nut: c, d, e, f, g, a, h, c (DO RE MI FA SO LA SI DO). Potem polecam zapoznać się z czasem trwania nut: cała nuta, pół nuta, ćwierć nuta etc oraz innymi znakami graficznymi wpływającymi na czas, dynamikę i rytmikę nut pojawiającymi się na pięciolinii. Jeżeli poznasz już tajniki prostych melodii na jedną rękę to zapoznaj się z rodzajami kluczy, które odpowiadają za skalę tonacji nut. Potem już będzie z górki...

Nie mam uprawnień żeby dać -10/5 bo mam Chujowy Nick...