MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage (/temat-classical-synthphonia-superheroes-chapter-one-courage)



Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Cris - 7.03.2015

Witam!

Właśnie parę dni temu miał miejsce nasz drugi "industry release" o nazwie Superheroes : Chapter One - Courage, Zawiera 13 epickich kawałków idealnych pod filmy o superbohaterach. Do naszej ekipy dołączył znany wam Meddon - zwycięzca konkursu tutaj na forum, na najlepszy remix Asylum. Jego kawałek możecie usłyszeć poniżej w krótkim 4 utworowym promo albumu, jest pierwszy na liscie :) zapraszam:



P.S

na okładce Paweł Tarnowski - kilkukrotny mistrz świata w windsurfingu ;D


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Alveren - 7.03.2015

Boże, jak ja uwielbiam utwory typu epickiej symfonii. Przedstawione fragmenty dla mnie są idealne. Słucham również innych kawałków na waszym sound cloud i wywierają na mnie takie samo wrażenie. Gratuluję wyniku pracy :)


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - CaffeineMC - 7.03.2015

gratulacje ! brzmienia bardzo pro


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Quantum Spark - 10.03.2015

To jest muza, kunszt w nutkach i budowie utworu to jest kurna to.
W sumie dzięki tobie ( twoim wpisom na forum ) zwróciłem uwagę na muzykę filmową, trailerową, epicką.
Powiem, że w tym momencie jest to muza która robi na mnie największe wrażenie.

Ostatni fragment jest zajebisty.
Super są te naturalne ciemne brzmienia, uwielbiam to, budowa klimatu, nastroju, napięcia.
Pełen szacun. Zresztą wszystkie fragmenty są zajebiste.

Ostatnio w TV hula reklama Adidosa ;) tam też jest kawał niezłej tego typu nuty.


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - proph3t88 - 10.03.2015

Cris co ja Ci powiem... Robisz to co ja kocham czego słucham i co sam tworze :) Wiecej chyba nie trzeba ? :) Utwory epickie 1 i 2 szczególnie zapadają w pamiec :) w zasadzie 2 bardziej bo już mi sie wcześniej chyba obił o uszy :) z koleji 4 brzmi bardoz podobnie do Score z gry "Remember Me" :) masz chłopcze pomysły i moc :) Oby tak dalej ja trzymam szczere kciuki :) bo tworzysz kawał dobrej historii dla muzyki symfonicznej :)


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Distance - 10.03.2015

Naprawdę wysoki poziom, trafiłem tu przypadkiem i ani chwili tego nie żałuję - świetna robota! Kawałki brzmią niesamowicie, trzymam kciuki za powodzenie w karierze muzycznej i czekam na więcej :)


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Knoxville - 11.03.2015

Brzmi bardzo filmowo ....zbyt filmowo :) Takze szybkie pytanko i prosze o szczera odp - Hollywood expansion pack 1 czy 2.0?


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Cris - 11.03.2015

żadne z powyższych ;)


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Knoxville - 11.03.2015

Troche ciezko w to uwierzyc bo to typowe brzmienia własnie z tych paczek , podejrzewam ze nie kreciłeś kazdego brzmienia samodzielnie takze tymbardziej ciekawi mnie co tu jest uzyte skoro nie hollywod :D


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - Cris - 11.03.2015

nie używam Nexusa jeśli o to Ci chodzi ;) Kontakt mój drogi ;)


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - R3haB - 14.03.2015

Cholera, no niesamowite. Tak jak u Quantum Spark'a, to dzięki Tobie tak zwróciłem uwagę na synfoniczne brzmienia, które mi się teraz nieprawdopodobnie podobają. Chyba będę musiał kupić coś waszego :D Widzę, że jesteście też na Spotify, więc gratuluję! Pozdrawiam. Piękna muzyka ;)


RE: Synthphonia - Superheroes : Chapter One - Courage - chafer - 27.03.2015

Świetne. Gratulacje! Ta muzyka to miód na moje uszy :) Chciałbym kiedyś osiągnąć taki poziom.