MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA DrooM - Neurosis - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA DrooM - Neurosis (/temat-electronica-droom-neurosis)



DrooM - Neurosis - droom - 15.04.2015

Najnowsze kwasiwo!
Krotko, szybko i na temat!
Realizacja 2 dni, wiec moga wystepowac jakies niedociagniecia...
Jak co to piszcie.
Zapraszam!
DrooM



RE: DrooM - Neurosis - chafer - 15.04.2015

Świetne. Słucham drugi raz! Chciałbym na coś zwrócić uwagę, ale po prostu wszystko mi się podoba i wszystko gra jak należy. Gratulacje. :)


RE: DrooM - Neurosis - Zirds - 16.04.2015

Łolaboga! Niesamowite! Jeno co mi przeszkadza to ten werbel na szerokości, ale to można olać bo słucham na słuchawkach. Jest świetnie. Dużo się dzieje i nic nie nudzi. Przypomina mi stare kawałki od Propellerheads i Juno Reactor albo Apollo 440! Świetnie się tego słucha. Do tego pasowałby wokal Roba Swire, wokalisty Pendulum i producenta z Knife Party.
Jak na dwa dni roboty.. ciekawe jakie kawałki robisz w tydzień?


RE: DrooM - Neurosis - CaffeineMC - 16.04.2015

ostatnia minuta przeznakomita !!!

oczywiście już pobrane, ostatnio słuchałem całej Twojej twórczości i właściwie robisz same dobre numery ...

co do "Neurosis" to chciałbym posłuchać jakiejś wersji long,

5/5


RE: DrooM - Neurosis - Stiopa - 17.04.2015

Ja Ci już pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Intro jak Fire Starter u Prodigy :D
Mega wał. Świetna robota. Neurofunk we wczesnej fazie powstawania subgatunku;)

Pozdro Rafał.


RE: DrooM - Neurosis - abyssMB - 17.04.2015

Kapitalny wałek, zgadzam sie ze Stiopą . Dla mnie to połączenie Prodigy z misją niemożliwą Mullena i Claytona - ale psychodelicznie.
super energia uwielbiam takie kawałki . Gratki.


RE: DrooM - Neurosis - Alex fat - 17.04.2015

Hej. Widze , ze zaczynasz robic coraz więcej walkow prodidzow ;) , i dlamnie dobry kierunek. Walek swietny , jak i brzmienie i wszystko co w nim zawarte , gratki Misiek ;) . pozdrow


RE: DrooM - Neurosis - Shutara - 17.04.2015

No zajebiste, co mam owijać w bawełnę. :P Od początku do końca "smooth as fuck", nie nudziłem się ani przez sekundę. Do tego dobrze rozmieszczone instrumenty, a mankamentów wychwycić nie wychwyciłem. Zasłużone pięć.


RE: DrooM - Neurosis - Audionysos - 19.04.2015

Pokrytykowałem ostatnio trochę utworów na forum i od razu jakby lepsze produkcje się pojawiają... xD
Zajebisty motyw. Ostatnio w ogóle jaram się takimi gitarkami.
Genialny bassline, zajebista głębia, świetne wstawki, gustownie dobrane brzmienia, mistrzowskie użycie panoramy (choć zgadzam się z tym werblem, o którym wspominał Zirds) i ogólnie powalający klimat.
Rzadko kiedy mam ochotę podgłośnić kawałek zamiast go ściszać.
Jeśli chodzi o zastrzeżenia to jedynie uważam, że w niektórych fragmentach powinieneś polecieć zdecydowanie ciszej np. od 1:44 ja bym widział stopniowe odpuszczanie.
Poza tym to wielkie brawa! Zaokrąglam do 5/5 :)


RE: DrooM - Neurosis - Shabboo Harper - 23.04.2015

Mroczny, potężny, psychodeliczny, klimatyczny kawałek. Podoba mi się tło - świetnie wplecione "nerwowe", "drapieżne" motywy, niczym rozdrażniony duch, który w swym gniewie chytrym okiem węszy ofiary...


RE: DrooM - Neurosis - Knifeman - 2.05.2015

jebs - myśl podczas intro "o kurvva ale będzie pierdoIniecię Heart "

pełen muzyczny wandalizm z pozytywnym tego słowa znaczeniu a mimo to wciąż nadal z klasa - cos jak połączenie garnituru i bencbola, od początku do końca piekielnie dobre


5/5 - swoja droga posłuchałbym tego w jakiejś mocniejszej odmianie


RE: DrooM - Neurosis - OProject - 28.04.2016

Zajebiste, nie wiem ale mi się twoja twórczość jakoś podoba :E
Ten przesterowany kick (choć lekko xd)


Słucham na Playliscie Mateusza... <mat>
Nic bym nie poprawiał, no chyba że jasność na upartego xd
Piona 5/5