MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Dobry wieczór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Dobry wieczór (/temat-dobry-wieczor--14835)



Dobry wieczór - Shabboo Harper - 23.04.2015

Dobry wieczór,
mój nick to Shabboo Harper. Do tej pory gościnnie z profilu AdamW, pod tymże pseudo przedstawiłam Wam parę moich utworów, komentarzy, jak też odpowiedzi odnoszących się do Waszych spostrzeżeń. Ponownie dziękuję kilku producentom i uczestnikom forum za Wasze konstruktywne uwagi i przychylne posty. Stellar Vagabond (Zirds) zachęcił mnie by stworzyć moje prywatne konto. Ośmielił by uczynić ten "odważny" krok. I... oto dziś ze szczerym wzruszeniem i podnieceniem wkraczam do Waszego prześwietnego grona.
Proszę trzymajcie za mnie kciuki,
z ciepłym uśmiechem do wszystkich i każdego
Anna


RE: Dobry wieczór - kociol21 - 23.04.2015

Witaj i wrzucaj jak najwięcej, bo co prawda słyszałem tylko jeden Twój numer ale był świetny :)


RE: Dobry wieczór - OProject - 23.04.2015

Witoj! ;)
SV pewno już Ci powiedział że trzeba napisać 10 postów... <hehe> xd


RE: Dobry wieczór - Herman - 23.04.2015

Straznik regulaminu forum naklonil Cie do wykroczenia.


RE: Dobry wieczór - Abigail Noises - 24.04.2015

Cytat:Straznik regulaminu forum naklonil Cie do wykroczenia.

Chodzi Ci o jakie wykroczenie? Czy o dwa konta na jednym kompie? Przede wszystkim poszło pytanie do administratora K:

Cytat:AdamW napisał(a):
Witam,

mam pytanie, czy możliwe jest aby mieć dwa konta przypisane do jednego kompa? Pytam, bowiem tak się złożyło, że moja Ania (pseudo Shabboo Harper), piszę komentarze i wysyła utworu z mego konta (AdamW). Trochę to zaczyna nas męczyć - niektórzy w konwersacji mylą się i biorą ją za mnie. Po za tym byłaby jedną z nielicznych ''lady'', która komentuje i tworzy do oceny forumowiczów

Pozdrawiam
AdamW

Można Smile

Jak widać, w odpowiedzi jest zgoda. Nasz przypadek jest szczególny, bo co innego miałbym zrobić? Zmieniać IP co rusz, a może założyć drugą sieć?


RE: Dobry wieczór - Zirds - 24.04.2015

(23.04.2015, 20:54)OldscoolProject napisał(a): Witoj! ;)
SV pewno już Ci powiedział że trzeba napisać 10 postów... <hehe> xd

Nic nie powiedziałem :) Sama wie ;)
A tak w ogóle cieszę się, że założyłaś osobny profil. Mam nadzieję, że Adam nie będzie z tego powodu zazdrosny ;)... Chociaż z drugiej strony jak to mówią lekka zazdrość wzmacnia związek ;)

(23.04.2015, 21:06)Herman napisał(a): Straznik regulaminu forum naklonil Cie do wykroczenia.

Czasami zdarzają się takie wyjątki, że jedynym wyjściem jest iść do prezesa... ;)

W takim wypadku jedyne co pozostaje zrobić to dać rangę Lady nowej userce forum.


RE: Dobry wieczór - Knifeman - 24.04.2015

witam bardzo Anna, chyba się dogadamy


RE: Dobry wieczór - Herman - 24.04.2015

Źle zrozumiałem, myślałem że to dwa konta jednego użytkownika. Zwracam honor Zirds :D


RE: Dobry wieczór - sowa - 24.04.2015

Witaj :P


RE: Dobry wieczór - Shabboo Harper - 24.04.2015

Gentlemen,
do Kociol21: dziękuję Ci za wsparcie,
do OldscoolProject: hmm, 10 postów, z tego profilu, to dopiero początek mojej (twórczej) przygody z MusicProducers,
do Herman: świetnie, że jesteś taki... czujny,
do Zirds: cieszę się również. Mój Adam, zazdrosny? "Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień". Lubię, gdy ten cień mnie otula...
do Knifeman: yes, Sir,
do Sowa: witaj, nocny "drapieżniku",
do AdamW:Heart

It's sooo good to be "Lady";)


RE: Dobry wieczór - RaNi/Works - 25.04.2015

Witamy Annę. Przypominanie o regulaminie jest niepotrzebne więc...

W sumie będzie nieliczna "Lady" która produkuje muzykę :D


RE: Dobry wieczór - In-Tegral - 27.04.2015

No witaj witaj ;d


RE: Dobry wieczór - Revnotes - 27.04.2015

Bardzo ciekawy alias, niestety nie dostrzegłem Twoich produkcji, a przy moich spamerskich napadach, to po prostu musi oznaczać, że lubujemy się w zupełnie odmiennych klimatach.

Trzymam kciuki.


RE: Dobry wieczór - Shabboo Harper - 28.04.2015

Do RaNi/Works'a: Dziękuję Ci za serdeczne przyjęcie... (my) "music Brother",
Do In-Tegral'a: Aloha!
Do Revnotes'a: To prawda "lubujemy się" w odmiennych klimatach, lecz podobno przeciwieństwa się...
Jeśli mi wolno, to proszę poniżej link do mego profilu w SoundCloud, zaś w MusicProducers, do tej pory, gościnnie na koncie AdamW.
Ufam, że choć trochę coś Ci się spodoba.

Let's just enjoy MUSIC ;).

https://soundcloud.com/shabboo-harper


RE: Dobry wieczór - Shutara - 28.04.2015

Ostatnio mam zły nawyk omijania "Przedstaw się", ale nie wypada się nie przywitać <gorolwito>
Przesłuchałem sobie Twój profil i daję <thumbup>, czekając na więcej ambiento-wszystkiego.
Miłego pobytu, do zobaczenia na shoutBox'ie ;)


RE: Dobry wieczór - Shabboo Harper - 1.05.2015

Zathura, dziękuję, że tak sympatycznie przywitałeś mnie i jednocześnie przychylnie odniosłeś się do mego profilu. Pobyt tu to przyjemność. Prawdziwa.
PS. Trzymam kciuki za Ciebie <thumbsup>.