MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) (/temat-luke-judge-feat-condi-kiss-me-once-original-mix)



Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - John Horizon - 26.04.2015

Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix)






RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - BeatDrops - 26.04.2015

Fajny kawałek ;)
Taki trochę innny big room a to szczególnie ciekawe bo zazwyczaj piosenki z tego gatunku są robione na podobnych motywach.
A wracając do utworu do bulid up mógł by być bardziej energiczny ;)
To tyle ode mnie
Pozdrawiam;)


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Beatzer - 26.04.2015

Kawałek na poziomie ;) A myślałem, że polska szkoła House szerokim łukiem omija prawdziwą istotę <haha> Styl jakby u Knife Party, dla mnie stopa mogłaby mieć mniejszy reverb. Narazie tyle :)


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Revnotes - 27.04.2015

Nie przekonałem się do motywu, więc po prostu poprzestanę na pojedynczym odsłuchu, ale ogólnie rzecz biorąc wykonanie jest przyzwoite, w mojej skali tak pomiędzy 3-4. Od razu zainteresowało mnie intro, specyficzne i nie mam nic przeciwko takim wstawkom. Dalej raczej schematycznie i wspomniany już motyw. Build up brzmi nieco dziwnie, dlatego że filtr zamiast się otwierać, zamyka się i ta energia, jakby się wycofuje. Drop jest kolejnym zaskoczeniem, w sumie to nawet na plus, ale jednak nie gustuję w takich klimatach, więc gdy ciekawość przemija, track jest dla mnie mniej pociągający.


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Stiopa - 30.04.2015

Dobre. Nie lubię osobiście takich klimatów, ale nie mogłem się oprzeć, żeby posłuchać takiego kollaba :)
Który śpiewał XD ?
Nawet to na baletach bym mógł posłuchać. Fajny brejkbit w połowie. Ogólnie te rezy mi się podobają.
Całość na 4 gwiazdki.
Pozdro


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Jeykop - 1.05.2015

Mam wrażenie że wszystko jest lekko przesunięte na prawy kanał... Ale ogólnie mi się podoba. Jest wesoło, czyli coś co lubię xd Drop też robi swoje, moc ma. Wokal też ok xd Dobra robota :)


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Fly - 2.05.2015

Bardzo dobry break.Ciekawa melodia,ktora nie nuży się szybko,przyjemny lead (sami kreciliscie,czy presety/nexus?).Co do dropu to jest dobrze,jednak ja popracowalbym nad mocą tego sythu.Gdyby byl głebszy i mocniejszy, całość miałaby wiekszego powera i byłoby idealnie ;)


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Orbiteus - 4.05.2015

Jak dla mnie wszystko jest tutaj dobre, poza dropem ;/. Troche sie zawiodlem ;P


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - UF_Glomma - 7.05.2015

w głównym motywie pierwszy sampel + drugi brzmi jak "zostaw mnie" albo użyj jako pierwszą warstwe. ja bym go zrobił bardziej glitchy. raper mi przeszkadza. niestety akcent słowiański mocno morduje kawałki. mam też taki z ruskim :) jak sie nagrywa zwykłym majkiem to trzeba wokal chować, rozmywać. możnaby było troche ciekawiej z tym motywem dubstepowo podobnym. było by ciekawiej. fajny numer, jest power. 4


RE: Luke Judge feat. Condi - Kiss Me Once (Original Mix) - Shabboo Harper - 8.05.2015

Motyw przewodni w swym surowym brzmieniu w pewnym momencie nuży. Build up zbyt skromny w tego typu temacie muzycznym. W moim odczuciu głębszy beat i większa różnorodność efektów przy outro uczyniłyby utwór przyjemniejszym w odbiorze. Drop... frapujący. "(...) kiss me once (...)" Hmmm, third time lucky;).