MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) (/temat-wizzardius-violins-women-original-mix)



Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 7.05.2015

[Obrazek: t9h2sh.jpg]


No i jak ? ;o

Metafora tego, że nie potrzeba do szczęścia niczego więcej niż muzyki (tutaj skrzypce, bo sie kojarza z klasyką) i kobiet(y).
;D


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Kaper - 7.05.2015

Skrzypce mogłyby być bardziej czyste i oktawę wyżej, zdecydowanie lepiej by brzmiało i przynajmniej nie dusiło się tak na niskich częstotliwościach. Ogólnie kawałek spoko, brzmi rewelacyjnie ;)


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 7.05.2015

Wróce do domu to sprawdze jak to gra jak skrzypcę są oktawe wyżej. Jak mi się spodoba, to zrobie re-upa ;d


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Fly - 7.05.2015

Naprawdę dobre,jak dla mnie 5/5 :)
Trafileś idealnie w mój gust z tymi skrzypcami,takie lekkie połączenie muzyki klasycznej z elektroniczna.Serio dobry pomysl,wykonanie też. Kawałek ma energię i pewną niepowtarzalność :)


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Revnotes - 7.05.2015

Ja również jestem przekonany, że skrzypce zagrałyby lepiej oktawę wyżej. Z drugiej strony, to intro już słyszałem, ale nie pamiętam czy dawałeś wcześniej demo, czy po prostu jedziesz na jednym projekcie ;) Motyw mi się podoba, ale myślę, że ma to jeszcze większy potencjał.


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - TanterStyleZ - 7.05.2015

Też sądze że oktwa wyżej skrzypeczki. Też sądze że ma to potencjał nawet jeszcze większy niż obecnie.
Coś nowego.
Podoba mi się że Housik na skrzypeczkach jako taka nowość jakby u ciebie bo co słysze to sporo "oklepanych schematów" że tak to nazwe.
Voice ze skrzypeczkami sie przypasowuje do siebie także 4/5 ode mnie za nowość xD


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 7.05.2015

Spróbowałem skrzypek oktawe wyżej....
NIE.
Brzmi to wszystko wtedy za wesoło, jakoś tak traci charakter. Ale re-up i tak robie, drobne poprawki. Zapraszam dalej do oceny i uwag.
Może coś o miksie?


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - UF_Glomma - 7.05.2015

podopieszczać dropy i raisy i prze kawałek. więcej gadek w tych kluczowych momentach i wyjdzie ravowo. smyczek ma fajną linie i fajnie nabiera tepa razem z tą laską jak zaczynają. numer aranżacyjnie super. mi tam na każdym przejściu koleś krzyczy jakieś TURN UP THE BASE! ,drop the faith! mam nadzieje ze wrzucisz jeszcze dopracowaną bo siadł mi :) na nią czekam 4


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 8.05.2015

@UF_Glomma, wiem, że tam by takie one shoty pasowały. Jak będe miał chwile to zrobie research po internetach i dopicuje co trzeba.


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Beatzer - 8.05.2015

Jakoś mi się z Tomorrowlandem skojarzył się bit <haha> Widzę cie tam za rok :)

Bardzo mi się podoba rozegranie sekcji skrzypcowej z syntezatorem. A tak poza tym ta pompa mogłaby mieć trochę wiecej smaczku. :D

Wciąz chcesz remixować mój stary utwór? ;)


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 9.05.2015

haha, problem polega na tym, że ty prawodpodobnie pracujesz na FL Studio, któy moim zdaniem jest poje&#$, do tego stopnia...., że zaden program moj DAW nie czyta MIDI ktorych mi podesłałes. (juz ktorys raz nie dzialaja midki wyksportowane z FL), ale juz mi sie dupy nie chciało Ci truć... Chyba, że sam pokombinujesz i wyeksportujesz to "inaczej" ;d


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Beatzer - 9.05.2015

Cóż, mozna pokombinować <haha> I tak planuję prawdopodobnie przerzutkę na Abletona.


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 9.05.2015

no i prawilnie. wywal syf z kompa i instaluj Abletona ;d Jak Ci się uda wyeksportować WSZYSTKIE midi, to podsyłaj. CZEKAM.


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Beatzer - 9.05.2015

Tylko to jakoś dalekosiężne plany <haha>


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 25.05.2015

Panowie.
Jeśli wam sie podoba i chcecie pomóc to:
https://www.spinninrecords.com/talentpool/950433275007852/track/details/3162#


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Revnotes - 25.05.2015

Głos oddany, powodzenia.


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - meatBall - 27.05.2015

nie widziałem tego traczka wcześniej, słabo zaglądam ostatnio...

może zacznę od tego, że jest mi łyso... słyszałem na własne uszy jak startowałeś :]

i chyba na tym zakończę... szacunek :]

pozdro :]


RE: Wizzardius - Violins & Women (Original Mix) - Wizzardius - 28.05.2015

Nowy link do głosowania. Tamtego postu nie moge edytować już.

https://www.spinninrecords.com/talentpool/wizzardius/track/details/3162

PROSZE, głosujcie :*