MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) (/temat-house-casteam-we-ve-come-so-far-kasper-b-remix-big-room)



Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - Kaper - 8.05.2015

Witajcie forumowicze!
To dopiero mój pierwszy założony temat z muzyką i drugi w karierze tego forum :)

Tak więc przedstawiam Wam mój remiks, który wygrał w konkursie Loud House Records!! :)
Zapraszam do słuchania! :D

Premiera na beatport 13.06.2015 ! ;)

Wykonawca: Casteam
Tytuł: We've Come So Far
Remiks: Kasper B.




Tutaj macie oryginał dla porównania:



Zapraszam do słuchania :)

Przenoszę do działu House
LocoMatt



RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - F.P.P - 8.05.2015

To chyba nie w tym dziele chłopie :D


RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - Kaper - 8.05.2015

No nie wyszło mi :D hehehhe ;) Szkoda, że nic więcej nie napisałeś poza faktem złego działu :P


RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - F.P.P - 8.05.2015

Generalnie po prostu nie moje klimaty więc chyba rozumiesz.
Mix jest jak trzeba. Dobry sound designing dobra pompa mogło by trochę szerzej grać np wokal ale ktoś mógłby to jeszcze zweryfikować.
I gratuluje wygrania bo musiałeś na pewno parę remixów wykosić. Mi się raz udało na 3 razy.


RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - Revnotes - 8.05.2015

Do wejścia dropa wszystko bardzo ładnie, później po prostu nic nie pasuje. Jest to jasny dowód na to, że ja po prostu nie rozumiem takiej muzyki i szczerze gratuluję Ci zwycięstwa w konkursie.


RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - Kaper - 8.05.2015

(8.05.2015, 19:59)F.P.P napisał(a): Generalnie po prostu nie moje klimaty więc chyba rozumiesz.
Mix jest jak trzeba. Dobry sound designing dobra pompa mogło by trochę szerzej grać np wokal ale ktoś mógłby to jeszcze zweryfikować.
I gratuluje wygrania bo musiałeś na pewno parę remixów wykosić. Mi się raz udało na 3 razy.

A no chyba że tak :D
Mimo wszystko dzięki za poświęcony czas. Revnotes, Tobie również dziekuję :)


RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - Fly - 9.05.2015

Podoba mi się:)

Bardzo dobry bass,czuć moc :D Co do uwag,to wzmocniłbym,albo minimalnie podgłośnił synthy w dropie,bo tracą na swojej wyrazistości przy mocnej stopie,aczkolwiek może to być tylko moje subiektywne odczucie :)

Gratulacje wydania ;)


RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - Orbiteus - 11.05.2015

Drop nie pasuje do tracku ;). Poza tym bardzo mi sie nie podoba wokal tutaj, przez co track moim zdaniem traci ;P. Reszta gites ;)


RE: Casteam - We've Come So Far (Kasper B. Remix) (Big Room) - piral - 11.05.2015

Miałem nadzieję na melodyjny drop, rozczarowałem się. Build up mógłby go lepiej zaakcentować, tak to po prostu wchodzi znikąd.