MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. 9lives - Serpent (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. 9lives - Serpent (Original Mix) (/temat-progressive-9lives-serpent-original-mix)



9lives - Serpent (Original Mix) - 9lives - 17.05.2015

Witamy gorąco. Pragniemy przedstawić Wam nasz nowy numer. Chcieliśmy, żeby był nieco inny od obecnych kawałków, stylowo i aranżacyjnie. Po opiniach jakie dostaliśmy chyba się udało ;-) Teraz czekamy na wasze komentarze. Dzięki wielkie!

PS. Sorry za prefix, ale nie wiemy dokładnie gdzie to sklasyfikować.

9lives - Serpent (Original Mix)





RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - Beatzer - 17.05.2015

Dźwięki głównego motywu tak jakby Beach kisses z ElectraX ;) Bardzo lekki progressive house, to dla mnie odskocznia od takiego np. Toma Swoona <haha> Jak dla mnie kick mógłby łupać nieco ciszej, a motyw "wypełnić" się nieco brzmieniem. Jedno z moich ulubionych układów akordów (Coś jak Dm-B-Gm-B-C) i pińć leci :D


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - Revnotes - 17.05.2015

Pokazaliście już, że potraficie zmontować niezły remix, ale tym razem miło zaskoczyliście mnie OM'em. Wpadające w ucho akordy, super motyw, a to wszystko takiej przyjemnej letniej oprawie.


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - Shabboo Harper - 17.05.2015

Rzeczywiście utwór w lekkiej, swobodnej formie. Choć przewodni motyw trochę "drapieżny", kick zbyt mocno się wyróżnia; w kawałku jest typowy power, energetyczny beat. Aranż "stylowy" ;).


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - bogdandisco - 18.05.2015

Mi się np bardzo podoba. Aranżacja jak najbardziej na + Może faktycznie kick troszkę za bardzo wyłazi, bo taki twardy jest. Perka też fajnie współgra. Basik również przyjemny. Moja ocena 54/59 :D


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - Mefteck93 - 18.05.2015

Bardzo fajnie to ze sobą współgra ciekawy lead oraz fajnie przeplatające dzwięki na dropie bardzo energicznie jak to na progressive przystało 5/5 ;)


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - Zirds - 18.05.2015

Bardzo fajny, ciepły hałsik. Trochę męczące dla mnie jest efekt "tape-stop", ale to jest spowodowane tym, że za często się to w wielu utworach pojawia. Świetny break i genialny drop.

5/5


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - 9lives - 19.05.2015

Dzięki za szybki i spory odzew. Cieszy nas to. Każdy dostał po 2 punkty reputacji bo tyle najwięcej mozemy dać ;-)


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - rybadarnok - 22.05.2015

Super! Wpada w ucho mix na plus ogólnie 5 z + oby tak dalej!


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - Stiopa - 26.05.2015

Świetne. Przypomina mi stylistycznie i brzmieniowo trochę francuską parę Rise and Fool :D a to znaczy, że jest gicio :P
Od 2 minuty świetny klimat trzymający w napięciu, aż się chce czekać i słuchać co nadejdzie, a nadejdzie już to czuje :D

Świetny kawał muzyki.

Pozdro


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - veQ. - 26.05.2015

Cały utwór przypomina mi Payback Steve'a Angello ;)
Piosenki miło się słucha i ma swój klimat.
Naprawde dobra robota! Mix super, tylko kick ciutke za głośno :)
Jak dla mnie ofensywne 9,9/10 :)


RE: 9lives - Serpent (Original Mix) - Odi96 - 8.06.2015

Lepsze niż część utworów wypuszczonych przez Spinnin ;) <bubu>