MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Phattcut - Sleep Paralysis - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Phattcut - Sleep Paralysis (/temat-electronica-phattcut-sleep-paralysis)



Phattcut - Sleep Paralysis - Phattcut - 20.05.2015

Cześć, dawno mnie tu nie było :)

Wracam z nowym numerem:



Zapraszam do słuchania i komentowania

5!


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - OProject - 20.05.2015

Fajnie brzmią te synthy, trochę vintage (mam nadzieję że sam kręciłeś <hehe>)
Werbel też mi się podoba :P
Aranżacja nieco mniej, ale jest spoko ;)


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Phattcut - 20.05.2015

Dzięki za komentarz. Tak jest, większość synthów ukręciłem na moogu lp :)


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - OProject - 20.05.2015

Od razu było słychać że moog :P


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Zirds - 20.05.2015

Pierwsze uderzenie (0:01) niczym Teardrop od Massive Attack. Potem też ładnie ciekawe połączenie neurotycznego basu z brudnym szorstkim winylowym brzmieniem synthów i perkusji. Od 2:39 jak zaczynają wchodzić IDMowo-Minimalowe plumkania z kobiecym chórkiem też jest spoko, ale za długo tak mi się wydaje. Od 3:27 jak wchodzi linia perkusyjna jest całkiem w porządku - brakuje mi szorstkiego basu lub jakiegoś dopełnienia basowego w tym końcowym momencie. Bardzo ładnie i bardzo surowo.
4/5


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Shutara - 20.05.2015

Uuuuuu, trzeba pochwalić :P
Na plus z mojej strony jebnięcia w intro (faktycznie Massive Attack), cała linia perkusji oraz kręcone synthy :D Nie lubię powtarzać tego co inni, ale od 2:39 mogłeś skrócić poszczególne sekcje; trochę za długo się wlecze jedna za drugą ;) Oprócz tej jednej rzeczy super.


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Stiopa - 26.05.2015

Grube to jest. Wgniata i siada na banie elegancko. Brudny basior i ta perkusja. Miodzio.
1:45 świetne wobble :P i ten scream.... Fajne te zawijasy i fx. Jednakże trochę nużące, brakuje takiego zawiązania akcji na końcu...
Pozdro


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Almhome - 29.05.2015

Ale ładnie je**o około tej 1:17 :) Elegancko! Bardzo mi się podoba ten kawałek, mistrzowskie moim zdaniem wykonanie!
Utwór na plus z plusem


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Shabboo Harper - 29.05.2015

Ponury,"skażony" gitarowym riffem, surowy, trochę nużący (przy końcu) numer. Nieśpiesznie "kroczy" przez neurotyczne nuty, "srogie wkręty". Niepospolity fragment od 2:36.
Twój "Sleep Paralysis" to taka mroczna "kołysanka".
Łukasz, gratuluję konceptu. Okey, pora na łu łu... oops lu lu ^^.


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Phattcut - 3.06.2015

Riff brzmi jak gitarowy, ale jest w całości zagrany na moogu :)
Dzięki za dobre słowo!


RE: Phattcut - Sleep Paralysis - Knifeman - 7.06.2015

strasznie niecodzienny motyw co się chwali bo wyszło dobrze

perkusji brakuje większej dynamiki w stosunku do reszty - na pewno całość by zyskała, stopa też tam gdzieś dudni na dole pasma

lekko mulisty miks - wrażenie potęguje dość czilałtowe tempo, dałbym więcej wysokich tez

1:47 bardzo ładnie wjechało :D